x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Rucanor Meisjes Snowboot. Artikel nr. 29274-931 Salme II. Mt. 31

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Rucanor Meisjes Snowboot. Artikel nr. 29274-931 Salme II. Mt. 31
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Rucanor Meisjes Snowboot. Artikel nr. 29274-931 Salme II. Mt. 31
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Rucanor Meisjes Snowboot. Artikel nr. 29274-931 Salme II. Mt. 31
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/165637009.jpg?ts=1
Rucanor Rucanor Meisjes Snowboot. Artikel nr. 29274-931 Salme II. Mt. 31 Meisjes Snowboot. Artikel nr. 29274-931 Salme II. Mt. 31 Meisjes Snowboot. Artikel nr. 29274-931 Salme II. Mt. 31 Rucanor Meisjes Snowboot. Artikel nr. 29274-931 Salme II. Mt. 31 (1)
  • 08715517415651
1
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
    • Schoenmaat: 31
  • Design
    • Kleur: Roze
  • 29.99 29.99 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Rucanor Meisjes Snowboot. Artikel nr. 29274-931 Salme II. Mt. 3129.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • K2 Boundary 2021 | Maat 9
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164747660.jpg?ts=1
      K2 K2 Boundary 2021 | Maat 9 Boundary 2021 | Maat 9 Boundary 2021 | Maat 9 Dubbele Boa in een nieuwe bootDe K2 Boundary is een nieuweling in de lijn bij K2 en wordt met open armen ontvangen. In dit prijspunt had K2 nog geen schoen waarbij de Boa is gesplitst. Je kan nu de onder- en bovenkant los van elkaar vastzetten. Dit geeft je meer verstelling en dat is voor bepaalde voeten heel prettig. Of het is gewoon voorkeur. De binnenschoen is geveterd zodat de voet in basis al goed op zijn plek zit. En is voorzien van geïntegreerde klittenband, zodat de tong altijd goed b... (1)
      K2 Boundary 2021 | Maat 9
      • 00886745872948
      1
      deal
    • K2 Maysis Wide 2022 | Maat 9
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208842635.jpg?ts=1
      K2 K2 Maysis Wide 2022 | Maat 9 Maysis Wide 2022 | Maat 9 Maysis Wide 2022 | Maat 9 DeK2 Maysis Wideis met zijn gecombineerde Boa -sluiting een ideale all-mountain schoen. In de jaren dat deze nu verkocht wordt, is dit een van de meest gewilde snowboard-schoenen. De goed dempende zool is comfortabel en vangt goed de klappen op. De liner is comfortabel en laat zich aanpassen doormiddel van warmte. De Boa sluiting die de hiel vastzet geeft gegarandeerd geen hiellift meer. Vast is vast. De single Boa buitenschoen geeft een goede steun en fixeert prettig. Al een aantal jaren onv... (1)
      K2 Maysis Wide 2022 | Maat 9
      • 00886745872009
      1
      deal
    • Vans MN Aura Pro 2022 | Maat 8.5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170929570.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218139131.jpg?ts=1
      Vans Vans MN Aura Pro 2022 | Maat 8.5 MN Aura Pro 2022 | Maat 8.5 MN Aura Pro 2022 | Maat 8.5 De vernieuwde Vans MN Aura Pro 2022 voor heren biedt comfort, controle en een geïnspireerde stijl, zoals alleen Vans die kan bieden. Ook verbetert hij de veelzijdige, hardwerkende reputatie van de Boa-schoen die is gemaakt om in alle omgevingen te presteren. Hij beschikt over een Boa-constructie op twee plekken voor onbeperkt en nauwkeurig afstellen en wordt ondersteund door het comfort en de hielgreep van het aanpasbare schuifmechanisme. Voeg de V2 UltraCush® met Smartwool-voering en de gloe... (1)
      Vans MN Aura Pro 2022 | Maat 8.5
      • 00192361767606
      1
      deal
    • K2 Kinsley 2021 | Maat 8
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163942324.jpg?ts=1
      K2 K2 Kinsley 2021 | Maat 8 Kinsley 2021 | Maat 8 Kinsley 2021 | Maat 8 Dubbele Boa in een nieuwe bootDe K2 Kinsley is een nieuweling in de lijn bij K2 en wordt met open armen ontvangen. In dit prijspunt had K2 nog geen schoen waarbij de Boa is gesplitst. Je kan nu de onder- en bovenkant los van elkaar vastzetten. Dit geeft je meer verstelling en dat is voor bepaalde voeten heel prettig. Of het is gewoon voorkeur. De binnenschoen is geveterd zodat de voet in basis al goed op zijn plek zit. En is voorzien van geïntegreerde klittenband, zodat de tong altijd goed bl... (1)
      K2 Kinsley 2021 | Maat 8
      • 00886745871446
      1
      deal
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 29.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be