x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Thirtytwo Women's 86 Snowboardschoenen - black - maat 40.5

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Thirtytwo Women's 86 Snowboardschoenen - black - maat 40.5
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Thirtytwo Women's 86 Snowboardschoenen - black - maat 40.5
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Thirtytwo Women's 86 Snowboardschoenen - black - maat 40.5
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/185167473.jpg?ts=1
Thirtytwo Thirtytwo Women's 86 Snowboardschoenen - black - maat 40.5 Women's 86 Snowboardschoenen - black - maat 40.5 Women's 86 Snowboardschoenen - black - maat 40.5 ThirtyTwo Women's 86 Snowboardschoenen - black - maat 40.5 (1)
  • 00889262415421
1
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
    • Schoenmaat: 40.5
  • Design
    • Kleur: Multi
  • 99.95 99.95 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      ThirtyTwo Women's 86 Snowboardschoenen - black - maat 40.599.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Thirtytwo STW Double BOA black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206000494.jpg?ts=1
      Thirtytwo Thirtytwo STW Double BOA black STW Double BOA black STW Double BOA black Thirtytwo STW Double BOA black (1)
      Thirtytwo STW Double BOA black
      • 00194691013125
      1
    • Vans Hi-Standard PRO Raven Gum
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207312450.jpg?ts=1
      Vans Vans Hi-Standard PRO Raven Gum Hi-Standard PRO Raven Gum Hi-Standard PRO Raven Gum Vans Hi-Standard PRO Raven Gum (1)
      Vans Hi-Standard PRO Raven Gum
      • 00195441330707
      1
    • Burton M Ruler 2022 | Maat 11.5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205218172.jpg?ts=1
      Burton Burton M Ruler 2022 | Maat 11.5 M Ruler 2022 | Maat 11.5 M Ruler 2022 | Maat 11.5 HeerserDe Burton M Ruler is met zijn 25 jarige bestaan een ware klassieker in de lijn. Elk jaar wordt deze schoen weer veel verkocht en is het een fijne all-rounder met een mooie gemiddelde stijfheid. Deze medium flex laat hem op alle fronten inzetbaar zijn en is niet vies van een foutje. Je mag wat corrigeren. Een comfortabele binnenschoen, welke naar de voet te vormen is dmv warmte, en een snel vetersysteem, maken deze boot compleet. Hij is er ook in een Wide versie, voor wat extra breedte ... (1)
      Burton M Ruler 2022 | Maat 11.5
      • 09009521045430
      1
    • K2 Boundary 2021 | Maat 9
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164747660.jpg?ts=1
      K2 K2 Boundary 2021 | Maat 9 Boundary 2021 | Maat 9 Boundary 2021 | Maat 9 Dubbele Boa in een nieuwe bootDe K2 Boundary is een nieuweling in de lijn bij K2 en wordt met open armen ontvangen. In dit prijspunt had K2 nog geen schoen waarbij de Boa is gesplitst. Je kan nu de onder- en bovenkant los van elkaar vastzetten. Dit geeft je meer verstelling en dat is voor bepaalde voeten heel prettig. Of het is gewoon voorkeur. De binnenschoen is geveterd zodat de voet in basis al goed op zijn plek zit. En is voorzien van geïntegreerde klittenband, zodat de tong altijd goed b... (1)
      K2 Boundary 2021 | Maat 9
      • 00886745872948
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 202.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 202.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 202.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 202.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 202.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 202.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 202.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 202.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 202.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 202.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 202.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 202.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 202.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 202.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 202.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 202.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 202.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 202.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 202.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 202.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 202.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 202.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 202.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 202.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 202.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 202.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 99.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be