x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Falke Airport kniekousen in uni

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Falke Airport kniekousen in uni
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Falke Airport kniekousen in uni
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Falke Airport kniekousen in uni
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/152124999.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/210502197.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/67504832.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/98730474.jpg
Falke Falke Airport kniekousen in uni Airport kniekousen in uni Airport kniekousen in uni Dankzij de innovatieve combinatie van premium merinowol aan de buitenkant en huidvriendelijk katoen aan de binnenkant garandeert deze kniehoge sok een uitstekende temperatuurregeling en onverslaanbaar comfort. Of het nu voor werk of vrije tijd is, deze kniehoge sok is altijd een perfecte metgezel dankzij het brede scala aan kleuren. Naast de perfecte FALKE-pasvorm en de versterkte stresszones dragen de extra platte teennaden bij aan het uitstekende comfort. Buitenste merinolaag zorgt voor tem... (1)
  • 04004757972708
4
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
    • Motief: Effen
    • Schoenmaat: 42, 41
  • Maat
    • Sock size: 41-42
  • Design
    • Kleur: Grijs
    • Materiaal: Samengesteld, Polyamide, Kunststof, Elasthaan, Katoen, Nylon, Wol
  • 19.95 24.95 EUR 4
    4
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      FALKE Airport Heren Kniekousen - Grijs - Maat 41-4219.95, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Suitable.be Suitable.be
      Op zoek naar hoge kwaliteit Heren Sokken om je kledingkast mee aan te vullen? Met deze sokken van Falke heb je altijd een goed sokken in ...20.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Dankzij de innovatieve combinatie van premium merinowol aan de buitenkant en huidvriendelijk katoen aan de binnenkant garandeert deze kni...21.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Debijenkorf.be Debijenkorf.be
      7.0 (1)
      Dankzij de fijne combinatie van hoogwaardige merinowol aan de buitenkant en huidvriendelijk katoen aan de binnenkant zorgen de FALKE Airp...24.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Wapiti Run RS04 Merino sokken (Maat 39 , Zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216459339.jpg
      Wapiti Wapiti Run RS04 Merino sokken (Maat 39 , Zwart) Run RS04 Merino sokken (Maat 39 , Zwart) Run RS04 Merino sokken (Maat 39 , Zwart) Functionele hardloopsok uit hoogwaardige merinowol (1)
      Wapiti Run RS04 Merino sokken (Maat 39 , Zwart)
      • 04046465039663
      1
      deal
    • Xpandasox Kabel - crème gemêleerd 41 - 43 - Xpandasox
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187365638.jpg
      Xpandasox Xpandasox Kabel - crème gemêleerd 41 - 43 - Xpandasox Kabel - crème gemêleerd 41 - 43 - Xpandasox Kabel - crème gemêleerd 41 - 43 - Xpandasox Kabel - crème gemêleerd 41 - 43 - Xpandasox (1)
      Xpandasox Kabel - crème gemêleerd 41 - 43 - Xpandasox
      • 00811849020940
      2
    • Falke Sokken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165908735.jpg
      Falke Falke Sokken Sokken Sokken FALKE Wool Balance Damessok - Dark Navy - Maat 41-42 (1)
      Falke Sokken
      • 04043876776248
      • 46510-6379-41-42
      1
    • The Indian Maharadja Training Sock Heren - Sokken Wit 35-38
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198514385.jpg
      The Indian Maharadja The Indian Maharadja Training Sock Heren - Sokken Wit 35-38 Training Sock Heren - Sokken Wit 35-38 Training Sock Heren - Sokken Wit 35-38 Indian Maharadja Kneehigh Hockeykousen (1)
      The Indian Maharadja Training Sock Heren - Sokken Wit 35-38
      • 08719395086361
      1
    • Maat (sock_size):
      • 39-42 (39_42)
      • 41-42 (41_42)
      • 43-44 (43_44)
      • 45-46 (45_46)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Blauw (blauw)
      • Grijs (grijs)
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 20.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 19.95
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 19.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 19.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 19.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be