x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Falke Sokken

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Falke Sokken
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Falke Sokken
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Falke Sokken
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/165908960.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/67513239.jpg
Falke Falke Sokken Sokken Sokken Sportieve korte sneakersokken van zacht materiaal zonder patroon met lichte bekleding. De perfecte sokken voor sneakers omdat ze bijna onzichtbaar zijn in de schoen. De uniseks sneakersokken zijn enkels hoog en met een ultra lichte pluche zool. Effen herensokken met anatomisch gevormde neus zijn ideaal voor sport, hardlopen, vrije tijd of werk. De korte sokken hebben een optimale pasvorm en een platte naad aan de tenen. Sportsokken voor vrouwen, mannen, jongens, meisjes en theeanagers met plu... (1)
  • 04004758975067
3
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Dames, Unisex
    • Style of sock: Ankle Socks
    • Motief: Ingrain
    • Schoenmaat: 41
  • Design
    • Kleur: Grijs
    • Materiaal: Polyester, Kunststof, Polyamide, Katoen
  • 13.44 27.40 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      Sportieve korte sneakersokken van zacht materiaal zonder patroon met lichte bekleding. De perfecte sokken voor sneakers omdat ze bijna on...13.44, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      FALKE Cool Kick Unisex Sneakersokken - Grijs - Maat 39-4113.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      3 paar Cool Kick sneakersokken met licht gevoerde zool Voor een goede bescherming en direct contact met de schoen Anatomisch gevormde rec...27.40, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Falke TK2 Trekking Sokken Heren, groen EU 46-48 2022 Hardloopsokken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220811032.jpg
      Falke Falke TK2 Trekking Sokken Heren, groen EU 46-48 2022 Hardloopsokken TK2 Trekking Sokken Heren, groen EU 46-48 2022 Hardloopsokken TK2 Trekking Sokken Heren, groen EU 46-48 2022 Hardloopsokken Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: wandelen; Type: Mid Cut; Uitrusting: Compressie: Nee; Thermische functie: Nee; Vulling: Met voering; Bijzonderheden: Zweetabsorberend, dempend, Sneldrogend; Materiaal: Type materiaal: Kunstvezel, merino wol; Materiaal: 40 % polypropyleen, 28 % polyacryl, 22 % wol, 9 % polyamide, 1 % spandex; Belangrijkste informatie: Levering (hoeveelheid): 1 paar; Materiaal: Bevat niet textiele delen van dierlijke oorsprong: ja; Pasvorm: Informatie over de grootte... (1)
      Falke TK2 Trekking Sokken Heren, groen EU 46-48 2022 Hardloopsokken
      • 04031309355207
      1
    • Sockwell Chevron Dames Compressiekousen Klasse 1 Azalea | Roze | Bamboe | Maat 35-38
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223445655.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213080101.jpg
      Sockwell Sockwell Chevron Dames Compressiekousen Klasse 1 Azalea | Roze | Bamboe | Maat 35-38 Chevron Dames Compressiekousen Klasse 1 Azalea | Roze | Bamboe | Maat 35-38 Chevron Dames Compressiekousen Klasse 1 Azalea | Roze | Bamboe | Maat 35-38 Sockwell Compressiekous Dames Chevron Roze 35-38 Spandex | Merinowol | Stretch | Bamboe (1)
      Sockwell Chevron Dames Compressiekousen Klasse 1 Azalea | Roze | Bamboe | Maat 35-38
      • 00845028058288
      1
    • Sockwell The Raj Dames Compressiekousen Klasse 2 Denim | Blauw | Bamboe | Maat 35-38
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223262984.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213081555.jpg
      Sockwell Sockwell The Raj Dames Compressiekousen Klasse 2 Denim | Blauw | Bamboe | Maat 35-38 The Raj Dames Compressiekousen Klasse 2 Denim | Blauw | Bamboe | Maat 35-38 The Raj Dames Compressiekousen Klasse 2 Denim | Blauw | Bamboe | Maat 35-38 Sockwell Compressiekous Dames The Raj Blauw 35-38 Spandex | Merinowol | Stretch | Bamboe (1)
      Sockwell The Raj Dames Compressiekousen Klasse 2 Denim | Blauw | Bamboe | Maat 35-38
      • 00845028062223
      1
    • Happy socks Lemonade Sock, ranja met een rietje | 41-46
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217752573.jpg
      Happy socks Happy socks Lemonade Sock, ranja met een rietje | 41-46 Lemonade Sock, ranja met een rietje | 41-46 Lemonade Sock, ranja met een rietje | 41-46 Happy Socks (1)
      Happy socks Lemonade Sock, ranja met een rietje | 41-46
      • 07333102519211
      1
    • Maat (sock_size):
      • 35-38 (35_38)
      • 47-48 (47_48)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Grijs (grijs)
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 13.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 12.84
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 12.84
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 12.84
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 12.34
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 12.34
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 12.34
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 13.44
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 13.44
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 13.44
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 13.44
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 13.44
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 13.44
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 13.44
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 13.44
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 13.44
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 13.44
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 13.44
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 13.44
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 13.44
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 13.44
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 12.49
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 12.49
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 12.49
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 12.49
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 12.49
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 12.49
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 12.49
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 12.49
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 12.49
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 12.49
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 12.49
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 12.49
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 12.49
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 13.44
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 13.44
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 13.44
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 13.44
    • teamvergelijk@vergelijk.be