x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Falke Airport Heren Sokken - Blauw - Maat 43-44

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Falke Airport Heren Sokken - Blauw - Maat 43-44
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Falke Airport Heren Sokken - Blauw - Maat 43-44
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Falke Airport Heren Sokken - Blauw - Maat 43-44
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/165906582.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/210502079.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/68197018.jpg
Falke Falke Airport Heren Sokken - Blauw - Maat 43-44 Airport Heren Sokken - Blauw - Maat 43-44 Airport Heren Sokken - Blauw - Maat 43-44 De Airport sok is een collectie afkomstig van het Duitse sokkenmerk Falke die bekend staan om hun hoogwaardige kwaliteit en goede materialen. De warme sokke... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
  • 04004757931149
7
good_buy
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
    • Motief: Effen
    • Schoenmaat: 43
  • Maat
    • Sock size: 43-44
    • Kledingmaat: 43
  • Design
    • Kleur: Blauw
    • Materiaal: Samengesteld, Polyamide, Kunststof, Elasthaan, Katoen, Nylon, Wol
  • 17.49 42.00 EUR 7
    7
    • Amazon Amazon
      linnen. Permanent. 201917.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      FALKE Airport Heren Sokken - Blauw - Maat 43-4417.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Outdoorsupply Outdoorsupply
      De Airport sok is een collectie afkomstig van het Duitse sokkenmerk Falke die bekend staan om hun hoogwaardige kwaliteit en goede materia...19.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • De Schoenenfabriek De Schoenenfabriek
      Deze fijne comfortabele sokken zijn van het Duitse topmerk Falke en behoren tot de Airport SO serie. De sokken zijn vervaardigd van zacht...19.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Schoenfashion Schoenfashion
      Deze warme sokken komen uit de Airport collectie van het Duitse kwaliteitsmerk Falke. De sokken zijn gemaakt van zacht merinowol in combi...19.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Sokken Falke Airport SO Dark Navy-Schoenmaat 43 - 44 online. Bekijk alle Herensokken van het merk Falke bij Etrias.19.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Suitable.be Suitable.be
      Op zoek naar hoge kwaliteit Heren Sokken om je kledingkast mee aan te vullen? Met deze sokken van Falke heb je altijd een goed sokken in ...
      38.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Maloja LuganaM. Sokken (Maat 36 , Zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220405394.jpg
      Maloja Maloja LuganaM. Sokken (Maat 36 , Zwart) LuganaM. Sokken (Maat 36 , Zwart) LuganaM. Sokken (Maat 36 , Zwart) Comfortabele sportsokken met een aantrekkelijk patroon (1)
      Maloja LuganaM. Sokken (Maat 36 , Zwart)
      • 04048852639234
      1
    • La Sportiva Fast Running Sokken EU 38-40 Black / Yellow
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187884570.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225077718.jpg
      La Sportiva La Sportiva Fast Running Sokken EU 38-40 Black / Yellow Fast Running Sokken EU 38-40 Black / Yellow Fast Running Sokken EU 38-40 Black / Yellow Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: hardlopen; Type: Mid Cut; Uitrusting: Compressie: Nee; Thermische functie: Nee; Vulling: Met voering; Materiaal: Type materiaal: Kunstvezel, katoen; Materiaal: 80% katoen, 10 % nylon, 10 % elastaan; Belangrijkste informatie: Levering (hoeveelheid): 1 paar; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: minder volume voor een nauwkeurige pasvorm, gedifferentieerde pasvorm link... (1)
      La Sportiva Fast Running Sokken EU 38-40 Black / Yellow
      • 08020647856626
      2
    • La Sportiva Ultra Running Sokken EU 44-46 Black / Neptune
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187759452.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225380558.jpg
      La Sportiva La Sportiva Ultra Running Sokken EU 44-46 Black / Neptune Ultra Running Sokken EU 44-46 Black / Neptune Ultra Running Sokken EU 44-46 Black / Neptune Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: hardlopen; Type: Enkelhoge sokken; Uitrusting: Compressie: Nee; Thermische functie: Nee; Vulling: Met voering; Bijzonderheden: dempend, Antibacterieel, Ademend, Sneldrogend; Materiaal: Type materiaal: Kunstvezel; Materiaal: 80 % nylon, 20 % elastaan; Belangrijkste informatie: Levering (hoeveelheid): 1 paar; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: frontbeschermingskusse... (1)
      La Sportiva Ultra Running Sokken EU 44-46 Black / Neptune
      • 08020647857579
      2
    • La Sportiva Trail Running Sokken EU 35-37 Black / Yellow
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225077760.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187955597.jpg
      La Sportiva La Sportiva Trail Running Sokken EU 35-37 Black / Yellow Trail Running Sokken EU 35-37 Black / Yellow Trail Running Sokken EU 35-37 Black / Yellow Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: hardlopen; Type: Mid Cut; Uitrusting: Compressie: Nee; Thermische functie: Nee; Vulling: Met voering; Bijzonderheden: Ademend, Sneldrogend, dempend; Materiaal: Type materiaal: Kunstvezel; Materiaal: 70 % polyester 20 % nylon 10 % Elasthaan; Belangrijkste informatie: Levering (hoeveelheid): 1 paar; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: Medium volume voor precieze en v... (1)
      La Sportiva Trail Running Sokken EU 35-37 Black / Yellow
      • 08020647856695
      2
    • Maat (sock_size):
      • 39-42 (39_42)
      • 39-40 (39_40)
      • 41-42 (41_42)
      • 42-43 (42_43)
      • 43-44 (43_44)
      • 47-48 (47_48)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Rood (rood)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 17.49
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 17.49
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 17.49
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 17.49
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 17.49
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 17.49
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 17.49
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 17.49
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 17.49
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 17.49
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 17.49
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 17.49
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 17.49
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 17.49
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 17.49
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 16.62
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 16.62
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 16.62
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 16.62
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 16.12
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 16.12
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 16.12
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 16.12
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 16.12
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 16.12
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 16.12
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 16.12
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 16.12
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 16.12
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 16.12
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 17.49
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 17.49
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 17.49
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 17.49
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 17.49
    • teamvergelijk@vergelijk.be