x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Falke Run Unisex Sokken - Grijs - Maat 46-48

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Falke Run Unisex Sokken - Grijs - Maat 46-48
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Falke Run Unisex Sokken - Grijs - Maat 46-48
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Falke Run Unisex Sokken - Grijs - Maat 46-48
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/174546572.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/67502828.jpg
Falke Falke Run Unisex Sokken - Grijs - Maat 46-48 Run Unisex Sokken - Grijs - Maat 46-48 Run Unisex Sokken - Grijs - Maat 46-48 FALKE Run Unisex Sokken - Grijs - Maat 46-48 (1)
  • 04004757268252
2
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Dames, Unisex
    • Schoenmaat: 46
  • Maat
    • Sock size: 46-48
  • Design
    • Kleur: Grijs
    • Materiaal: Polyamide, Katoen
  • 13.94 15.94 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      1 paar katoenmix casual sokken met pluche zool en gepatenteerde anatomische FALKE fit, ideaal om te dragen met sneakers COMFORTABLE: kato...13.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      FALKE Run Unisex Sokken - Grijs - Maat 46-4815.94, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Maloja LuganaM. Sokken (Maat 36 , Zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220405394.jpg
      Maloja Maloja LuganaM. Sokken (Maat 36 , Zwart) LuganaM. Sokken (Maat 36 , Zwart) LuganaM. Sokken (Maat 36 , Zwart) Comfortabele sportsokken met een aantrekkelijk patroon (1)
      Maloja LuganaM. Sokken (Maat 36 , Zwart)
      • 04048852639234
      1
    • La Sportiva Fast Running Sokken EU 38-40 Black / Yellow
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187884570.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225077718.jpg
      La Sportiva La Sportiva Fast Running Sokken EU 38-40 Black / Yellow Fast Running Sokken EU 38-40 Black / Yellow Fast Running Sokken EU 38-40 Black / Yellow Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: hardlopen; Type: Mid Cut; Uitrusting: Compressie: Nee; Thermische functie: Nee; Vulling: Met voering; Materiaal: Type materiaal: Kunstvezel, katoen; Materiaal: 80% katoen, 10 % nylon, 10 % elastaan; Belangrijkste informatie: Levering (hoeveelheid): 1 paar; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: minder volume voor een nauwkeurige pasvorm, gedifferentieerde pasvorm link... (1)
      La Sportiva Fast Running Sokken EU 38-40 Black / Yellow
      • 08020647856626
      2
    • La Sportiva Ultra Running Sokken EU 44-46 Black / Neptune
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187759452.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225380558.jpg
      La Sportiva La Sportiva Ultra Running Sokken EU 44-46 Black / Neptune Ultra Running Sokken EU 44-46 Black / Neptune Ultra Running Sokken EU 44-46 Black / Neptune Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: hardlopen; Type: Enkelhoge sokken; Uitrusting: Compressie: Nee; Thermische functie: Nee; Vulling: Met voering; Bijzonderheden: dempend, Antibacterieel, Ademend, Sneldrogend; Materiaal: Type materiaal: Kunstvezel; Materiaal: 80 % nylon, 20 % elastaan; Belangrijkste informatie: Levering (hoeveelheid): 1 paar; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: frontbeschermingskusse... (1)
      La Sportiva Ultra Running Sokken EU 44-46 Black / Neptune
      • 08020647857579
      2
    • La Sportiva Trail Running Sokken EU 35-37 Black / Yellow
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225077760.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187955597.jpg
      La Sportiva La Sportiva Trail Running Sokken EU 35-37 Black / Yellow Trail Running Sokken EU 35-37 Black / Yellow Trail Running Sokken EU 35-37 Black / Yellow Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: hardlopen; Type: Mid Cut; Uitrusting: Compressie: Nee; Thermische functie: Nee; Vulling: Met voering; Bijzonderheden: Ademend, Sneldrogend, dempend; Materiaal: Type materiaal: Kunstvezel; Materiaal: 70 % polyester 20 % nylon 10 % Elasthaan; Belangrijkste informatie: Levering (hoeveelheid): 1 paar; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: Medium volume voor precieze en v... (1)
      La Sportiva Trail Running Sokken EU 35-37 Black / Yellow
      • 08020647856695
      2
    • Maat (sock_size):
      • 37-38 (37_38)
      • 39-41 (39_41)
      • 42-43 (42_43)
      • 44-45 (44_45)
      • 46-48 (46_48)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Blauw (blauw)
      • Grijs (grijs)
    • min
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 15.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 15.44
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 13.69
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 13.69
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 13.69
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 13.69
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 13.69
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 13.69
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 13.69
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 13.69
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 13.69
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 13.69
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 13.69
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 13.69
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 13.69
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 13.69
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 13.69
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 13.69
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 13.94
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 13.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 13.94
    • teamvergelijk@vergelijk.be