x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Falke Sokken

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Falke Sokken
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Falke Sokken
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Falke Sokken
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/165908897.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/211533417.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/175058685.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/174824445.jpg
Falke Falke Sokken Sokken Sokken Op zoek naar hoge kwaliteit Heren Sokken om je kledingkast mee aan te vullen? Met deze sokken van Falke heb je altijd een goed sokken in huis. De Falke Sensitive Sok Berlin Grijs 3070 is heel geschikt!Falke Sensitive Sok Berlin Grijs 3070 in de kleur Grijs is gemaakt van Wol, Katoen, Nylon en Stretch met een Effen dessin (1)
  • 04004758329273
  • 04004757305100
3
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
    • Motief: Effen
    • Schoenmaat: 39-42
  • Design
    • Kleur: Grijs, Bruin
    • Materiaal: Stretch, Textiel, Nylon, Katoen
  • 17.90 20.39 EUR 3
    3
    • Suitable.be Suitable.be
      Op zoek naar hoge kwaliteit Heren Sokken om je kledingkast mee aan te vullen? Met deze sokken van Falke heb je altijd een goed sokken in ...17.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      FALKE Unisex Sokken 39-4219.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon Amazon
      Comfortabele manchet zonder druk Gepatenteerde anatomische pasvorm met rechter- en linkervoet voor optimale pasvorm Buitenste merinolaag ...20.39, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Falke TK2 Trekking Sokken Heren, groen EU 46-48 2022 Hardloopsokken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220811032.jpg
      Falke Falke TK2 Trekking Sokken Heren, groen EU 46-48 2022 Hardloopsokken TK2 Trekking Sokken Heren, groen EU 46-48 2022 Hardloopsokken TK2 Trekking Sokken Heren, groen EU 46-48 2022 Hardloopsokken Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: wandelen; Type: Mid Cut; Uitrusting: Compressie: Nee; Thermische functie: Nee; Vulling: Met voering; Bijzonderheden: Zweetabsorberend, dempend, Sneldrogend; Materiaal: Type materiaal: Kunstvezel, merino wol; Materiaal: 40 % polypropyleen, 28 % polyacryl, 22 % wol, 9 % polyamide, 1 % spandex; Belangrijkste informatie: Levering (hoeveelheid): 1 paar; Materiaal: Bevat niet textiele delen van dierlijke oorsprong: ja; Pasvorm: Informatie over de grootte... (1)
      Falke TK2 Trekking Sokken Heren, groen EU 46-48 2022 Hardloopsokken
      • 04031309355207
      1
    • Sockwell Chevron Dames Compressiekousen Klasse 1 Azalea | Roze | Bamboe | Maat 35-38
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223445655.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213080101.jpg
      Sockwell Sockwell Chevron Dames Compressiekousen Klasse 1 Azalea | Roze | Bamboe | Maat 35-38 Chevron Dames Compressiekousen Klasse 1 Azalea | Roze | Bamboe | Maat 35-38 Chevron Dames Compressiekousen Klasse 1 Azalea | Roze | Bamboe | Maat 35-38 Sockwell Compressiekous Dames Chevron Roze 35-38 Spandex | Merinowol | Stretch | Bamboe (1)
      Sockwell Chevron Dames Compressiekousen Klasse 1 Azalea | Roze | Bamboe | Maat 35-38
      • 00845028058288
      1
    • Sockwell The Raj Dames Compressiekousen Klasse 2 Denim | Blauw | Bamboe | Maat 35-38
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223262984.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213081555.jpg
      Sockwell Sockwell The Raj Dames Compressiekousen Klasse 2 Denim | Blauw | Bamboe | Maat 35-38 The Raj Dames Compressiekousen Klasse 2 Denim | Blauw | Bamboe | Maat 35-38 The Raj Dames Compressiekousen Klasse 2 Denim | Blauw | Bamboe | Maat 35-38 Sockwell Compressiekous Dames The Raj Blauw 35-38 Spandex | Merinowol | Stretch | Bamboe (1)
      Sockwell The Raj Dames Compressiekousen Klasse 2 Denim | Blauw | Bamboe | Maat 35-38
      • 00845028062223
      1
    • Happy socks Lemonade Sock, ranja met een rietje | 41-46
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217752573.jpg
      Happy socks Happy socks Lemonade Sock, ranja met een rietje | 41-46 Lemonade Sock, ranja met een rietje | 41-46 Lemonade Sock, ranja met een rietje | 41-46 Happy Socks (1)
      Happy socks Lemonade Sock, ranja met een rietje | 41-46
      • 07333102519211
      1
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 17.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 17.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 17.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 19.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 17.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 17.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be