x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Falke TE2 Short Women Tennissokken Dames - Sokken Wit 39-40

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Falke TE2 Short Women Tennissokken Dames - Sokken Wit 39-40
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Falke TE2 Short Women Tennissokken Dames - Sokken Wit 39-40
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Falke TE2 Short Women Tennissokken Dames - Sokken Wit 39-40
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/199353813.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/99597602.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/67513602.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/125854706.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/128405827.jpg
Falke Falke TE2 Short Women Tennissokken Dames - Sokken Wit 39-40 TE2 Short Women Tennissokken Dames - Sokken Wit 39-40 TE2 Short Women Tennissokken Dames - Sokken Wit 39-40 FALKE TE2 Short Dames Sokken - Wit - Maat 39-40 (1)
  • 04043876619859
6
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex, Dames
    • Type sok: Sportsokken
    • Schoenmaat: 40
  • Maat
    • Sock size: 39-40
    • Kledingmaat: 39
  • Design
    • Kleur: Roze, Wit
    • Materiaal: Polyester, Polyamide, Polyacryl, Polypropylene PP, Kunststof, Elasthaan, Katoen, Viscose
  • Technische details
    • Sport (fitness, hardlopen): Tennis
  • 18.44 24.95 EUR 6
    6
    • Sportenski Sportenski
      Unisex sportsokken van Falke. De FALKE TE2 Short tennissok voor dames/heren is anatomisch gevormd (L+R), waardoor de sok een ideale pasvo...
      18.44, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon Amazon
      Enkele set sportsokken voor vrouwen en tienermeisjes gemaakt van een zachte katoenmix die de huid aanvoelt ; met vulling van gemiddelde d...19.19, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      FALKE TE2 Short Dames Sokken - Wit - Maat 39-4019.69, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Tennis-point.be Tennis-point.be
      TE2 Short Tennissokken Dames20.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Intersport Twinsport Intersport Twinsport
      Met zijn medium polstering voor veel bescherming en het ingebreide patroon dat stabiliteit geeft bij de enkels biedt de enkelhoge tenniss...22.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Duijvestein Winterstore Duijvestein Winterstore
      Met zijn medium polstering voor veel bescherming en het ingebreide patroon dat stabiliteit geeft bij de enkels biedt de enkelhoge tenniss...24.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Tommy Hilfiger Classic 2P Heren Sokken - 43-46
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208003266.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173163678.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146037381.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Classic 2P Heren Sokken - 43-46 Classic 2P Heren Sokken - 43-46 Classic 2P Heren Sokken - 43-46 Tommy Hilfiger Classic 2P Heren Sokken - 43-46 (1)
      Tommy Hilfiger Classic 2P Heren Sokken - 43-46
      • 08713537990936
      1
      deal
    • Falke Wandelsokken Falke TK5 Women Ruby
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185763986.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207041266.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230067836.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230068075.jpg
      Falke Falke Wandelsokken Falke TK5 Women Ruby Wandelsokken Falke TK5 Women Ruby Wandelsokken Falke TK5 Women Ruby FALKE TK5 Dames Sokken - Red - Maat 35-36 (1)
      Falke Wandelsokken Falke TK5 Women Ruby
      • 04043874317313
      • 645445
      2
      deal
    • Falke Cosyshoe Heren Pantoffels - Red - Maat 41-42
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121177973.jpg
      Falke Falke Cosyshoe Heren Pantoffels - Red - Maat 41-42 Cosyshoe Heren Pantoffels - Red - Maat 41-42 Cosyshoe Heren Pantoffels - Red - Maat 41-42 FALKE Cosyshoe Heren Pantoffels - Red - Maat 41-42 (1)
      Falke Cosyshoe Heren Pantoffels - Red - Maat 41-42
      • 07061111288834
      1
    • Falke TK5 Short Women Wandelsokken Dames - Sokken Rood 41-42
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158496767.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224874718.jpg
      Falke Falke TK5 Short Women Wandelsokken Dames - Sokken Rood 41-42 TK5 Short Women Wandelsokken Dames - Sokken Rood 41-42 TK5 Short Women Wandelsokken Dames - Sokken Rood 41-42 FALKE TK5 Short Dames Sokken - Red - Maat 41-42 (1)
      Falke TK5 Short Women Wandelsokken Dames - Sokken Rood 41-42
      • 04043874443548
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 17.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 16.70
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 16.70
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 16.70
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 19.13
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 19.13
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 19.13
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 19.13
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 19.13
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 18.63
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 18.63
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 18.63
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 18.63
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 18.63
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 18.63
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 18.63
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 18.63
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 18.63
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 18.63
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 18.63
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 18.63
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 18.63
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 18.63
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 18.63
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 18.63
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 18.63
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 18.63
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 19.19
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 19.19
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 19.19
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 19.19
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 19.19
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 19.19
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 19.19
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 16.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 18.44
    • teamvergelijk@vergelijk.be