x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

BRUDER speedboot met zwaailicht incl 2 figuren en toebehoren

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews BRUDER speedboot met zwaailicht incl 2 figuren en toebehoren
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties BRUDER speedboot met zwaailicht incl 2 figuren en toebehoren
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
BRUDER speedboot met zwaailicht incl 2 figuren en toebehoren
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/234072061.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/236652004.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/238343568.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/238343571.jpg?ts=1
BRUDER BRUDER speedboot met zwaailicht incl 2 figuren en toebehoren speedboot met zwaailicht incl 2 figuren en toebehoren speedboot met zwaailicht incl 2 figuren en toebehoren Met de Bworld politie rubberboot is je kind ideaal voorbereid op het volgende watergebruik De boot biedt plaats aan 3 bworld-figuren, beschikt over een rondomlicht en is drijvend Verder ontvang je de duiker met zuurstoflipje, ademapparaat en zwemvliezen, evenals de politieagenten De politieagent is verantwoordelijk voor de bediening van de boot en is uitgerust met muts, riem, slagstok, zaklamp, pistool, handboeien en radioapparatuur De set is gemaakt van hoogwaardige kunststoffen zoals bijvoorbeeld ABS in schaal 1:16 Andere voertuigen en accessoires uit het Bruder assortiment vindt u in onze merkshop. Klik daarvoor op de merknaam Bruder onder de producttitel, Fabrikant: Bruder (1)
  • 04001702627331
4
  • Design
    • Kleur: Zwart, Wit
    • Materiaal: Kunststof
  • 40.90 49.94 EUR 4
    4
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      BRUDER 62733 speelgoedvoertuig40.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon Amazon
      Met de Bworld politie rubberboot is je kind ideaal voorbereid op het volgende watergebruik De boot biedt plaats aan 3 bworld-figuren, bes...41.21, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Speelgoeddebetuwe Speelgoeddebetuwe
      B World politieboot met zwaailicht Materiaal: kunststof Serie: B World Schaal: 1:16 Afmetingen boot: 31x15,8x14,5cm Inclusief: - politiea...44.94, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Coppenswarenhuis Coppenswarenhuis
      Bruder speedboot met zwaailicht incl 2 figuren en toebehoren
      46.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Dickie Toys Unimog U530
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187778154.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237774802.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237774805.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237774797.jpg?ts=1
      Dickie Toys Dickie Toys Unimog U530 Unimog U530 Unimog U530 Dickie Toys Unimog U530, Fabrikant: Dickie Toys (1)
      Dickie Toys Unimog U530
      • 04052348114518
      • 04006333076671
      2
    • Bburago Bugatti Type 59 N.L.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95165896.jpg?ts=1
      Bburago Bburago Bugatti Type 59 N.L. Bugatti Type 59 N.L. Bugatti Type 59 N.L. Basiskleur auto: geel Merk (voertuig): Bugatti Vervoermiddel: oldtimer, Fabrikant: Bburago (1)
      Bburago Bugatti Type 59 N.L.
      • 04893993120628
      2
    • Smoby Simba Toys Offroad Set Jeep + Quad
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149173081.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208463630.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210063077.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197907164.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158915467.jpg?ts=1
      Smoby Smoby Simba Toys Offroad Set Jeep + Quad Simba Toys Offroad Set Jeep + Quad Simba Toys Offroad Set Jeep + Quad Simba Toys Offroad Set Jeep + Quad (1)
      Smoby Simba Toys Offroad Set Jeep + Quad
      • 04006333054730
      • 203838003
      1
    • Sylvanian Families Creche Dubbeldekker
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172298907.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216581463.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98896735.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230916320.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129772478.jpg?ts=1
      Sylvanian Families Sylvanian Families Creche Dubbeldekker Creche Dubbeldekker Creche Dubbeldekker Sylvanian babyâs rijden graag met de felgele Dubbeldekker Crèchebus naar de crèche - ze zwaaien naar iedere Sylvanian die ze onderweg tegenkomen! (1)
      Sylvanian Families Creche Dubbeldekker
      • 05054131052754
      • 5275
      1
    • min
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 46.82
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 46.82
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 46.05
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 46.05
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 46.05
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 46.05
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 46.05
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 46.05
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 46.05
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 46.05
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 46.05
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 46.05
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 46.05
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 46.05
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 46.05
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 46.05
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 46.05
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 46.05
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 46.05
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 44.40
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 44.40
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 44.50
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 44.27
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 45.94
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 45.94
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 45.94
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 44.50
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 44.15
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 44.15
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 44.15
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 44.15
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 44.15
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 44.15
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 46.14
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 43.40
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 44.50
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 43.50
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 43.50
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 41.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 41.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 41.80
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 44.05
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 44.05
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 44.50
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 43.85
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 43.85
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 39.85
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 39.85
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 42.80
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 42.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 41.66
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 41.66
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 41.66
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 41.66
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 41.05
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 41.05
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 41.05
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 41.21
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 40.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 40.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 40.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 40.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 40.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be