x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Siku 1692 Bouwplaats Set - Beton- en Kiepwagen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Siku 1692 Bouwplaats Set - Beton- en Kiepwagen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Siku 1692 Bouwplaats Set - Beton- en Kiepwagen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Siku 1692 Bouwplaats Set - Beton- en Kiepwagen
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/211611935.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/210604320.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/199444441.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231874922.jpg?ts=1
Siku Siku 1692 Bouwplaats Set - Beton- en Kiepwagen 1692 Bouwplaats Set - Beton- en Kiepwagen 1692 Bouwplaats Set - Beton- en Kiepwagen Siku Scania R380 betonwagen en Bergman 3012 kieper Naar de bouwput. Op de bouwplaats wordt druk gewerkt. De Siku dumper kiept grond neer uit de grote laadbak. De betonmolen met de grote draaiende trommel staat al in positie om uit te laden. De Siku betonmolen is met de metalen chauffeurscabine en chassis ook geschikt voor de zware inzet op de bouwplaats. Specificaties: Kleur: groen, wit, zwart Geslacht: unisex Materiaal: staal, kunststof Afmetingen: 20 x 7,8 x 3,5 cm (LxBxH) Siku nummer: 1692... (1)
  • 04006874016921
1
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Design
    • Kleur: Zwart, Wit, Rood
    • Materiaal: Metaal, Synthetisch, Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames, Meisjes
  • 14.98 14.98 EUR 1
    1
    • Thystoys Thystoys
      Siku Scania R380 betonwagen en Bergman 3012 kieper Naar de bouwput. Op de bouwplaats wordt druk gewerkt. De Siku dumper kiept grond neer ...14.98, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Jada Toys - Batman Batmobile 2022 - 1:32 - Metaal - Speelgoedvoertuig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215579718.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230966329.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238200123.jpg?ts=1
      Jada Jada Toys - Batman Batmobile 2022 - 1:32 - Metaal - Speelgoedvoertuig Toys - Batman Batmobile 2022 - 1:32 - Metaal - Speelgoedvoertuig Toys - Batman Batmobile 2022 - 1:32 - Metaal - Speelgoedvoertuig Batmobil 1:32 The Batman-film in schaal 1:32 Inclusief Batman-figuur van metaal Met vrijloopsysteem Gemaakt van gegoten gegoten met rubberen banden Geschikt voor jongens en meisjes vanaf 8 jaar, Fabrikant: Jada Toys (1)
      Jada Toys - Batman Batmobile 2022 - 1:32 - Metaal - Speelgoedvoertuig
      • 04006333080234
      2
    • Siku 1520 Jaguar F-Type R
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187758721.jpg?ts=1
      Siku Siku 1520 Jaguar F-Type R 1520 Jaguar F-Type R 1520 Jaguar F-Type R Siku 1520 Jaguar F-Type R. Deze Jaguar blaast niet maar brult het vermogen naar buiten! De F-Type R sprint op de zwart gelakte sportvelgen met rubberen laagprofielbanden in 4,1 seconden naar de 100 km per uur en kan zelfs door tot 300 km per uur. De brede deuren nodigen uit om in te stappen en meteen weg te rijden. Vervaardigd van die-cast. Wordt geleverd op blisterkaart. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. (1)
      Siku 1520 Jaguar F-Type R
      • 04006874015207
      1
      deal
    • Dickie Toys Toys Speelgoedauto Lightstreak Racer met licht en geluid
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124141733.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237217669.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199373914.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197875185.jpg?ts=1
      Dickie Toys Dickie Toys Toys Speelgoedauto Lightstreak Racer met licht en geluid Toys Speelgoedauto Lightstreak Racer met licht en geluid Toys Speelgoedauto Lightstreak Racer met licht en geluid Racing Racer Met Licht (1)
      Dickie Toys Toys Speelgoedauto Lightstreak Racer met licht en geluid
      • 04006333029424
      2
    • Green Toys - Raceauto Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112652643.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189604446.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189604445.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237148213.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237148212.jpg?ts=1
      Green Toys Green Toys - Raceauto Rood - Raceauto Rood - Raceauto Rood De perfecte speelgoedauto voor veel spannend speelplezier binnen en buiten Green Toys - Speel met een zuiver geweten spelen! De producten van Green Toys zijn tot in het kleinste detail doordacht: naast het gebruik van duurzame kunststof zonder schadelijke stoffen worden het robuuste speelgoed zonder schroeven of lijm geproduceerd. Zelfs de kartonnen verpakking is bedrukt met milieuvriendelijke sojafkleuren en dus volledig recyclebaar. Stabiele en kwalitatief hoogwaardige rode racewagen voor ... (1)
      Green Toys - Raceauto Rood
      • 00793573714787
      • 00816409010089
      2
    • min
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 10.48
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 10.48
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 10.46
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 10.46
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 10.46
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 10.46
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 10.46
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 10.46
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 10.46
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 10.46
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 10.46
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 10.46
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 10.46
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 10.45
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 10.48
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 12.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 12.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 12.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 12.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 12.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 12.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 13.62
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 13.62
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 13.62
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 13.59
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 13.59
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 13.59
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 13.59
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 13.46
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 13.46
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 13.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 13.85
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 13.50
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 13.78
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 13.78
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 13.78
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 13.78
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 13.85
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 13.85
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 14.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 13.44
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 13.44
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 13.58
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 14.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 14.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 14.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 14.60
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 15.35
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 12.59
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 12.71
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 12.71
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 12.71
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 12.77
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 13.01
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 13.08
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 13.22
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 14.98
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 14.98
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 14.98
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 14.98
    • teamvergelijk@vergelijk.be