x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er speelgoed auto's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Theo Klein speelgoed auto

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in speelgoed auto categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Theo Klein John Deere Constructie Trekker Met Voorlader
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158520349.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106888069.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144277910.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124914916.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202046304.jpg
      Theo Klein Theo Klein John Deere Constructie Trekker Met Voorlader John Deere Constructie Trekker Met Voorlader John Deere Constructie Trekker Met Voorlader Klein John Deere tractor Deze tractor van Klein is eenvoudig zelf te (de)monteren en geeft met zijn vele details superveel speelplezier. De tractor komt met een speciale schroevendraaier die perfect past op de onderdelen van de tractor. Specificaties: Kleur: groen Geslacht: junior Materiaal: kunststof Hoogte: 14 cm Afmetingen verpakking: 38 x 22,2 x 14,5 cm (L x B x H) Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar (1)
      Theo Klein John Deere Constructie Trekker Met Voorlader
      • 04009847039033
      • 3903
      4
      22.48 EUR
    • Theo Klein JD TRACTOR+WOOD/HAYCART
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168380729.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144274775.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144274777.jpg
      Theo Klein Theo Klein JD TRACTOR+WOOD/HAYCART JD TRACTOR+WOOD/HAYCART JD TRACTOR+WOOD/HAYCART Deze stoere speelgoedtractor is gebouwd op schaal 1:24 in John Deere-design De tractor is eenvoudig te monteren met de bijgeleverde schroevendraaier en zorgt voor uren spelgenot De trailer kan worden gebruikt om hooibalen te vervoeren en als de kleine boeren hout nodig hebben, kan de trailer aan de houttransporter worden bevestigd Kleine tractorfans trainen zowel hun motoriek als hun technisch inzicht bij het schroeven Afmetingen: 47 cm x 10,50 cm x 12 cm I Speelgoed voor kinderen vanaf 3 jaa... (1)
      Theo Klein JD TRACTOR+WOOD/HAYCART
      • 04009847039064
      • 3906
      2
      42.55 EUR
    • Theo Klein Bosch Car Tuning set
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134555647.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96060451.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96060450.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152150066.jpg
      Theo Klein Theo Klein Bosch Car Tuning set Bosch Car Tuning set Bosch Car Tuning set Bosch Car Tuning Set (1)
      Theo Klein Bosch Car Tuning set
      • 04009847086686
      • 1538786
      2
      29.66 EUR
    • Theo Klein John Deere hout en hooitransporter tractor met wagen 14 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168384150.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207773314.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202057279.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124899586.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165480321.jpg
      Theo Klein Theo Klein John Deere hout en hooitransporter tractor met wagen 14 cm John Deere hout en hooitransporter tractor met wagen 14 cm John Deere hout en hooitransporter tractor met wagen 14 cm Deze stoere speelgoedtractor is gebouwd op schaal 1:24 in John Deere-design De tractor is eenvoudig te monteren met de bijgeleverde schroevendraaier en zorgt voor uren spelgenot De kiepwagen, transportwagen, hout- en hooiwagen en de ploeg bieden veel speelmogelijkheden Kleine tractorfans trainen zowel hun motoriek als hun technisch inzicht bij het schroeven Afmetingen: 47 cm x 10,50 cm x 12 cm I Speelgoed voor kinderen vanaf 3 jaar, Fabrikant: Theo Klein (1)
      Theo Klein John Deere hout en hooitransporter tractor met wagen 14 cm
      • 04009847039071
      • 3907
      2
      62.15 EUR
    • Theo Klein TRANSPORTER+JD TRACTOR
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168381803.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144274703.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144274694.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144274699.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144274706.jpg
      Theo Klein Theo Klein TRANSPORTER+JD TRACTOR TRANSPORTER+JD TRACTOR TRANSPORTER+JD TRACTOR De coole speelgoedtrekker met transportwagen is gebouwd op een schaal van 1:24 in het John Deere-ontwerp De tractor is eenvoudig te monteren met de bijgeleverde schroevendraaier en zorgt voor uren spelgenot De transportwagen geeft niet alleen coole licht- en geluidseffecten, met behulp van de lier kun je er zelfs de tractor op vervoeren Kleine tractorfans trainen zowel hun motoriek als hun technisch inzicht bij het schroeven Afmetingen: 36 cm x 10,50 cm x 17 cm I Speelgoed voor kinderen vanaf... (1)
      Theo Klein TRANSPORTER+JD TRACTOR
      • 04009847039088
      • 3908
      2
      44.49 EUR
    • Theo Klein Volvo Cementwagen 1:24
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169498159.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169498168.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169498167.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173574934.jpg
      Theo Klein Theo Klein Volvo Cementwagen 1:24 Volvo Cementwagen 1:24 Volvo Cementwagen 1:24 Volvo Cementwagen 1:24 (1)
      Theo Klein Volvo Cementwagen 1:24
      • 04009847024176
      • 2417
      1
      24.00 EUR
    • Theo Klein Volvo Graafmachine 1:24
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113886586.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173799287.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148731855.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124993467.jpg
      Theo Klein Theo Klein Volvo Graafmachine 1:24 Volvo Graafmachine 1:24 Volvo Graafmachine 1:24 Volvo Graafmachine 1:24 (1)
      Theo Klein Volvo Graafmachine 1:24
      • 04009847024213
      • 2421
      1
      24.00 EUR
    • Theo Klein Volvo Vrachtwagen 1:24
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124141809.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161778939.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140410387.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144274129.jpg
      Theo Klein Theo Klein Volvo Vrachtwagen 1:24 Volvo Vrachtwagen 1:24 Volvo Vrachtwagen 1:24 Volvo Vrachtwagen 1:24 (1)
      Theo Klein Volvo Vrachtwagen 1:24
      • 04009847024138
      • 2413
      1
      24.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Cars DEFAULT
        • cars
      • Mercedes DEFAULT
        • mercedes
      • Paw Patrol DEFAULT
        • paw_patrol
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €16 (budget)
      • €16 - €25 (low)
      • €25 - €36 (medium)
      • > €36 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Vtech (vtech)
      • Disney (disney)
      • Hot wheels (hot_wheels)
      • 2 play (2_play)
      • 247 Tavaratalot (247_tavaratalot)
      • Activision (activision)
      • Adriatic (adriatic)
      • Alert (alert)
      • Alfa Romeo (alfa_romeo)
      • Alpine (alpine)
      • Amigo (amigo)
      • Amscan (amscan)
      • AMT (amt)
      • Androni (androni)
      • Androni Giocattoli (androni_giocattoli)
      • Aquaplay (aquaplay)
      • Audi (audi)
      • Auldey (auldey)
      • Auto (auto)
      • Auto World (auto_world)
      • Autoart (autoart)
      • Balvi (balvi)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Banbao (banbao)
      • Bandits & Angels (bandits_angels)
      • Base Toys (base_toys)
      • Basic (basic)
      • BB Junior (bb_junior)
      • Bburago (bburago)
      • Beleduc (beleduc)
      • Berg (berg)
      • BIG (big)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bigjigs Toys (bigjigs_toys)
      • Bing (bing)
      • Bino (bino)
      • Blue Lagoon (blue_lagoon)
      • BMW (bmw)
      • Boikido (boikido)
      • Boltze (boltze)
      • Bosch (bosch)
      • BOUM (boum)
      • BRIO (brio)
      • Brisa (brisa)
      • Britains (britains)
      • BRUDER (bruder)
      • Buki (buki)
      • Burago (burago)
      • Busch (busch)
      • Candylab Toys (candylab_toys)
      • Carrera (carrera)
      • Carrera Toys (carrera_toys)
      • Cars (cars)
      • Cartronic (cartronic)
      • Chicco (chicco)
      • Citroen (citroen)
      • City (city)
      • Clementoni (clementoni)
      • COBI (cobi)
      • Collection (collection)
      • Coppens (coppens)
      • Corgi (corgi)
      • Dam (dam)
      • Dantoy (dantoy)
      • Darda (darda)
      • Dede (dede)
      • Diakakis (diakakis)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Die Cast (die_cast)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Diverse (diverse)
      • Djeco (djeco)
      • Dodge (dodge)
      • Donkey (donkey)
      • Double (double)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Egmont toys (egmont_toys)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Everearth (everearth)
      • Fagus (fagus)
      • Falk (falk)
      • Famosa (famosa)
      • Fast & Furious (fast_furious)
      • FEBER (feber)
      • Ferrari (ferrari)
      • Fiat (fiat)
      • Fischertechnik (fischertechnik)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Ford (ford)
      • Ford Mustang (ford_mustang)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Fun (fun)
      • Gear2Play (gear2play)
      • Gearbox (gearbox)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • Goki (goki)
      • Goliath (goliath)
      • Green Toys (green_toys)
      • Greenlight (greenlight)
      • Gt Spirit (gt_spirit)
      • Haba (haba)
      • HANCA (hanca)
      • Hape (hape)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Happy People (happy_people)
      • Hasbro (hasbro)
      • Herpa (herpa)
      • Honda (honda)
      • Hotwheels (hotwheels)
      • Houten Speelgoed (houten_speelgoed)
      • Howa (howa)
      • Huismerk (huismerk)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Intex (intex)
      • Invento (invento)
      • Ixo (ixo)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jada (jada)
      • Jaguar (jaguar)
      • Jamara (jamara)
      • Janod (janod)
      • Joal (joal)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jonotoys (jonotoys)
      • Jouéco (joue_co)
      • Jumbo (jumbo)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kid O (kid_o)
      • Kiddieland (kiddieland)
      • Kiddimoto (kiddimoto)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kids Globe (kids_globe)
      • Kindi Kids (kindi_kids)
      • Klein (klein)
      • Kyosho (kyosho)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • LEGO (lego)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • Lena (lena)
      • Let's Play (let_s_play)
      • LG-Imports (lg_imports)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lotus (lotus)
      • Luna (luna)
      • Maisto (maisto)
      • Majorette (majorette)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Marvel (marvel)
      • Matchbox (matchbox)
      • Mattel (mattel)
      • MATTEL HOT WHEELS (mattel_hot_wheels)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Mentari (mentari)
      • Mepal (mepal)
      • Mercedes (mercedes)
      • Mercedes-Benz (mercedes_benz)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Minichamps (minichamps)
      • Miniland (miniland)
      • Mister Tody (mister_tody)
      • Mitsubishi (mitsubishi)
      • Mody (mody)
      • MONDO (mondo)
      • Monster High (monster_high)
      • Monster Jam (monster_jam)
      • Moses (moses)
      • Motormax (motormax)
      • Moxie Girlz (moxie_girlz)
      • Nerf (nerf)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • New-Ray (new_ray)
      • Nic (nic)
      • Nikko (nikko)
      • Ninco (ninco)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nissan (nissan)
      • Noch (noch)
      • Norev (norev)
      • Olimp (olimp)
      • Opel (opel)
      • Ostheimer (ostheimer)
      • Ottomobile (ottomobile)
      • Oxford (oxford)
      • Palomies Sami (palomies_sami)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pego (pego)
      • Peugeot (peugeot)
      • Piet piraat (piet_piraat)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pinypon (pinypon)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play-Doh (play_doh)
      • Playforever (playforever)
      • Playmobil (playmobil)
      • Playwood (playwood)
      • Plymouth (plymouth)
      • PMS (pms)
      • Polesie (polesie)
      • Pontiac (pontiac)
      • Porsche (porsche)
      • Powerplus (powerplus)
      • Qatrixx (qatrixx)
      • Quercetti (quercetti)
      • Quickbuild (quickbuild)
      • Range Rover (range_rover)
      • Rastar (rastar)
      • Red Bull (red_bull)
      • Renault (renault)
      • Revell (revell)
      • ROAD RIPPERS (road_rippers)
      • Rollplay (rollplay)
      • Rolly (rolly)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Rosewood (rosewood)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Saab (saab)
      • Safari (safari)
      • Scalextric (scalextric)
      • Scarlett (scarlett)
      • Schleich (schleich)
      • Schuco (schuco)
      • Scratch (scratch)
      • Scratch europe (scratch_europe)
      • ScreechersWild (screecherswild)
      • Selecta (selecta)
      • Sevi (sevi)
      • Siku (siku)
      • Silverlit (silverlit)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • SmartGames (smartgames)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Soldier force (soldier_force)
      • Solido (solido)
      • Spark (spark)
      • Spin Master (spin_master)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Star Wars (star_wars)
      • STARLINE MODELS (starline_models)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summertime (summertime)
      • Sun Star (sun_star)
      • Super Wings (super_wings)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • T2M (t2m)
      • Tech Deck (tech_deck)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Thomas de Trein (thomas_de_trein)
      • Thomas & Friends (thomas_friends)
      • Tidlo (tidlo)
      • Toet Toet Auto (toet_toet_auto)
      • Toi Toys (toi_toys)
      • Tom (tom)
      • Tomy (tomy)
      • Tonka (tonka)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Topraiders (topraiders)
      • Toy state (toy_state)
      • Toyota (toyota)
      • Triple 9 (triple_9)
      • Triumph (triumph)
      • Trixx 360 (trixx_360)
      • Trolls (trolls)
      • TSM (tsm)
      • Ulysse (ulysse)
      • Unico (unico)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Universal Hobbies (universal_hobbies)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Van Dijk Toys (van_dijk_toys)
      • Vedes (vedes)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Viking Toys (viking_toys)
      • Vilac (vilac)
      • Virtasenkauppa.fi (virtasenkauppa_fi)
      • ViTESSE (vitesse)
      • Vivid (vivid)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • Volvo (volvo)
      • Vulli (vulli)
      • Wader (wader)
      • Wave Racers (wave_racers)
      • Welly (welly)
      • Whitebox (whitebox)
      • Wiking (wiking)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wonder-World (wonder_world)
      • Wonderworld (wonderworld)
      • Woody Toys (woody_toys)
      • WOW Toys (wow_toys)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • ABS (abs)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
      • Zink (zink)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be