x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportjacks verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Burton sportvest

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportjack categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Burton L.A.M.B. BOLAN DOWN JACKET-M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160456689.jpg
      Burton Burton L.A.M.B. BOLAN DOWN JACKET-M L.A.M.B. BOLAN DOWN JACKET-M L.A.M.B. BOLAN DOWN JACKET-M BURTON L.A.M.B. BOLAN DOWN JACKET-M - van Burton in de categorie Outdoortrui. (1)
      Burton L.A.M.B. BOLAN DOWN JACKET-M
      • 09009520390296
      1
      most_sold
      339.99 EUR
    • Burton Sporttrui 'Oak'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148590636.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146317881.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169289675.jpg
      Burton Burton Sporttrui 'Oak' Sporttrui 'Oak' Sporttrui 'Oak' Burton mikt met deze fleecetrui op energieke heren die van stijl, comfort en functionaliteit houden. Krimpt niet en rekt niet uit. 100% polyester. * *Model: Heren * Samenstelling materiaal: 100% PES * Duurzaamheid: Bluesign * Kap: Nee. (1)
      Burton Sporttrui 'Oak'
      • 09009521432681
      • BTN0118004000003
      1
      deal
      62.95 EUR
    • Burton Sporttrui 'Oak'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148590636.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146317881.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159987870.jpg
      Burton Burton Sporttrui 'Oak' Sporttrui 'Oak' Sporttrui 'Oak' Burton mikt met deze fleecetrui op energieke heren die van stijl, comfort en functionaliteit houden. Krimpt niet en rekt niet uit. 100% polyester. * *Model: Heren * Samenstelling materiaal: 100% PES * Duurzaamheid: Bluesign * Kap: Nee. (1)
      Burton Sporttrui 'Oak'
      • 09009521432698
      • BTN0118004000002
      1
      deal
      62.95 EUR
    • Burton Sporttrui 'Oak'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148590636.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164978459.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151906307.jpg
      Burton Burton Sporttrui 'Oak' Sporttrui 'Oak' Sporttrui 'Oak' Burton mikt met deze fleecetrui op energieke heren die van stijl, comfort en functionaliteit houden. Krimpt niet en rekt niet uit. 100% polyester. * *Model: Heren * Samenstelling materiaal: 100% PES * Duurzaamheid: Bluesign * Kap: Nee. (1)
      Burton Sporttrui 'Oak'
      • 09009521432704
      • BTN0118004000001
      1
      deal
      62.95 EUR
    • Burton Sporttrui 'Oak'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148590636.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150473738.jpg
      Burton Burton Sporttrui 'Oak' Sporttrui 'Oak' Sporttrui 'Oak' Burton mikt met deze fleecetrui op energieke heren die van stijl, comfort en functionaliteit houden. Krimpt niet en rekt niet uit. 100% polyester. * *Model: Heren * Samenstelling materiaal: 100% PES * Duurzaamheid: Bluesign * Kap: Nee. (1)
      Burton Sporttrui 'Oak'
      • 09009521432711
      • BTN0118004000004
      1
      deal
      62.95 EUR
    • Burton SAXTON PARKA forest night-M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122733829.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139812307.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139812408.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106712732.jpg
      Burton Burton SAXTON PARKA forest night-M SAXTON PARKA forest night-M SAXTON PARKA forest night-M Burton Saxton Parka - van Burton in de categorie Outdoorjas. (1)
      Burton SAXTON PARKA forest night-M
      • 09009520684043
      1
      299.95 EUR
    • Burton SAXTON PARKA forest night-L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169495800.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106712732.jpg
      Burton Burton SAXTON PARKA forest night-L SAXTON PARKA forest night-L SAXTON PARKA forest night-L Burton Saxton Parka - van Burton in de categorie Outdoorjas. (1)
      Burton SAXTON PARKA forest night-L
      • 09009520684036
      1
      299.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Sport (sport):
      • Dans (dans)
      • Fietsen (fietsen)
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Hockey (hockey)
      • Hunting (hunting)
      • Klimsport (klimsport)
      • Sport algemeen (sport_algemeen)
      • Voetbal (voetbal)
      • Yoga (yoga)
    • Merken (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • Under Armour (under_armour)
      • Jako (jako)
      • Erima (erima)
      • The North Face (the_north_face)
      • New Balance (new_balance)
      • O'Neill (o_neill)
      • Superdry (superdry)
      • Only Play (only_play)
      • 4F (4f)
      • Abacus (abacus)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Avento (avento)
      • Awdis (awdis)
      • Babista (babista)
      • Babolat (babolat)
      • Barbour (barbour)
      • Bc (bc)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Brabo (brabo)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campri (campri)
      • Castelli (castelli)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Coolibar (coolibar)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cruyff (cruyff)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Diadora (diadora)
      • Donnay (donnay)
      • Dutchy Pro (dutchy_pro)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Everlast (everlast)
      • Falcon (falcon)
      • FC St. Pauli (fc_st_pauli)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • First (first)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fusalp (fusalp)
      • Fusion (fusion)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gilbert (gilbert)
      • Giro (giro)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Harry's Horse (harry_s_horse)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Joma (joma)
      • K-way (k_way)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kariban (kariban)
      • Kempa (kempa)
      • Killtec (killtec)
      • Kjelvik (kjelvik)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lenz (lenz)
      • Life-line (life_line)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marika (marika)
      • Matsuru (matsuru)
      • Matterhorn (matterhorn)
      • Maupiti (maupiti)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mymo (mymo)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Nickelson (nickelson)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • NU-IN (nu_in)
      • O'Neal (o_neal)
      • Oakley (oakley)
      • Odlo (odlo)
      • Oneill (oneill)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Panther (panther)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • PATRICK (patrick)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • Playshoes (playshoes)
      • Pursue Fitness (pursue_fitness)
      • Pyua (pyua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Red Bull Racing (red_bull_racing)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Regatta (regatta)
      • Result (result)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • SANTINO (santino)
      • Saucony (saucony)
      • Scapino (scapino)
      • Schnizler (schnizler)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Shimano (shimano)
      • Shot (shot)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • Stanno (stanno)
      • Stedman (stedman)
      • Sugoi (sugoi)
      • Super Pro (super_pro)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry Snow (superdry_snow)
      • Tenson (tenson)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • Yonex (yonex)
    • Budget (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Soort Kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Mao kraag (mao_kraag)
      • Overslag (overslag)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Staande kraag (staande_kraag)
      • V-hals (v_hals)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Kunststof (kunststof)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be