x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportjacks verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Diadora sportvest

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportjack categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Diadora Sportsweatshirt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151558664.jpg
      Diadora Diadora Sportsweatshirt Sportsweatshirt Sportsweatshirt Diadora Sweat Sweat shirt Crew 5Palle (1)
      Diadora Sportsweatshirt
      • 08030631326547
      • 08030631326578
      • 08030631326554
      • 08030631326561
      • 502173624-C7306/L
      • 502173624-C7306/XL
      • 502173624-C7306/S
      1
      most_sold
      47.99 EUR
    • Diadora Sportsweatshirt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163295645.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173324059.jpg
      Diadora Diadora Sportsweatshirt Sportsweatshirt Sportsweatshirt Diadora sweater maat M (1)
      Diadora Sportsweatshirt
      • 08030631975417
      • KS15C008012
      1
      29.00 EUR
    • Diadora Trainingspak jasje Diadora Jacket 80s Bold
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170037554.jpg
      Diadora Diadora Trainingspak jasje Diadora Jacket 80s Bold Trainingspak jasje Diadora Jacket 80s Bold Trainingspak jasje Diadora Jacket 80s Bold Trainingspak jasje Diadora Jacket 80s Bold (1)
      Diadora Trainingspak jasje Diadora Jacket 80s Bold
      • 08030631509728
      1
      49.95 EUR
    • Diadora Trainingspak jasje Jacket 80s Bold
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159905083.jpg
      Diadora Diadora Trainingspak jasje Jacket 80s Bold Trainingspak jasje Jacket 80s Bold Trainingspak jasje Jacket 80s Bold Diadora Trainingspak jasje Jacket 80s Bold (1)
      Diadora Trainingspak jasje Jacket 80s Bold
      • 08030631510144
      1
      60.50 EUR
    • Diadora Trainingspak jasje Jacket 80s Bold
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160616498.jpg
      Diadora Diadora Trainingspak jasje Jacket 80s Bold Trainingspak jasje Jacket 80s Bold Trainingspak jasje Jacket 80s Bold Diadora Trainingspak jasje Jacket 80s Bold (1)
      Diadora Trainingspak jasje Jacket 80s Bold
      • 08030631510137
      1
      49.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Sport (sport):
      • Fietsen (fietsen)
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Hockey (hockey)
      • Hunting (hunting)
      • Klimsport (klimsport)
      • Paddling (paddling)
      • Sport algemeen (sport_algemeen)
      • Voetbal (voetbal)
    • Merken (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • Under Armour (under_armour)
      • Jako (jako)
      • Erima (erima)
      • The North Face (the_north_face)
      • New Balance (new_balance)
      • O'Neill (o_neill)
      • Superdry (superdry)
      • Only Play (only_play)
      • 2XU (2xu)
      • 4F (4f)
      • ALÉ (ale_)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Avento (avento)
      • Awdis (awdis)
      • Babolat (babolat)
      • Barbour (barbour)
      • BBB (bbb)
      • Bergans (bergans)
      • Bioracer (bioracer)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Brabo (brabo)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • Castelli (castelli)
      • Ck (ck)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Coolibar (coolibar)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Diadora (diadora)
      • Difuzed (difuzed)
      • Directalpine (directalpine)
      • Donnay (donnay)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endurance (endurance)
      • Everlast (everlast)
      • Falcon (falcon)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Furygan (furygan)
      • Fusion (fusion)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gato (gato)
      • Gilbert (gilbert)
      • Gore (gore)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harry's Horse (harry_s_horse)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • K-way (k_way)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kariban (kariban)
      • Karpos (karpos)
      • Kempa (kempa)
      • Killtec (killtec)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Life-line (life_line)
      • Lundhags (lundhags)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Marmot (marmot)
      • Meru (meru)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Nathan (nathan)
      • Newline (newline)
      • NIHIL (nihil)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • NRS (nrs)
      • Odlo (odlo)
      • Overige (overige)
      • Panther (panther)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pinewood (pinewood)
      • Playshoes (playshoes)
      • Protest (protest)
      • Pyua (pyua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Regatta (regatta)
      • Result (result)
      • Rogelli (rogelli)
      • Ronhill (ronhill)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • Rukka (rukka)
      • Russell athletic (russell_athletic)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • SANTINO (santino)
      • Sasta (sasta)
      • Saucony (saucony)
      • Schnizler (schnizler)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Seeland (seeland)
      • Select (select)
      • Shimano (shimano)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • Sportful (sportful)
      • Stanno (stanno)
      • Stedman (stedman)
      • Sugoi (sugoi)
      • Super Pro (super_pro)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • Yonex (yonex)
      • Zone3 (zone3)
    • Budget (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Soort Kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Overslag (overslag)
      • Racerback (racerback)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Staande kraag (staande_kraag)
      • V-hals (v_hals)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Kunststof (kunststof)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be