x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportjacks verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Head sportvest

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportjack categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Head Club Tech M Jacket Dark Blue
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161241165.jpg
      Head Head Club Tech M Jacket Dark Blue Club Tech M Jacket Dark Blue Club Tech M Jacket Dark Blue Head Club Tech M Jacket Dark Blue - van Head in de categorie Sportjas. (1)
      Head Club Tech M Jacket Dark Blue
      • 00726424721665
      3
      most_sold
      45.83 EUR
    • Head Tennisjack Club Hartley Junior Wit/rood Maat 116
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160303064.jpg
      Head Head Tennisjack Club Hartley Junior Wit/rood Maat 116 Tennisjack Club Hartley Junior Wit/rood Maat 116 Tennisjack Club Hartley Junior Wit/rood Maat 116 Head Club Hartley tennisjack Met dit tennisjack speel jij gegarandeerd de sterren van de hemel! Het jack ventileert goed en je hebt een optimale bewegingsvrijheid. Dankzij de elastische taille- en polsband heeft het jack een perfecte pasvorm. Aan de zijkant zitten twee zakken zodat jij jouw waardevolle spullen kunt opbergen. Specificaties: Kleur: wit/rood Geslacht: junior Materiaal: polyester Lengte mouwen: lang Maat: 116 (1)
      Head Tennisjack Club Hartley Junior Wit/rood Maat 116
      • 00726423658931
      1
      deal
      43.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Sport (sport):
      • Dans (dans)
      • Fietsen (fietsen)
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Hockey (hockey)
      • Hunting (hunting)
      • Klimsport (klimsport)
      • Sport algemeen (sport_algemeen)
      • Voetbal (voetbal)
      • Yoga (yoga)
    • Merken (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • Under Armour (under_armour)
      • Jako (jako)
      • Erima (erima)
      • The North Face (the_north_face)
      • New Balance (new_balance)
      • O'Neill (o_neill)
      • Superdry (superdry)
      • Only Play (only_play)
      • 4F (4f)
      • Abacus (abacus)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Avento (avento)
      • Awdis (awdis)
      • Babista (babista)
      • Babolat (babolat)
      • Barbour (barbour)
      • Bc (bc)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Brabo (brabo)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campri (campri)
      • Castelli (castelli)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Coolibar (coolibar)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cruyff (cruyff)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Diadora (diadora)
      • Donnay (donnay)
      • Dutchy Pro (dutchy_pro)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Everlast (everlast)
      • Falcon (falcon)
      • FC St. Pauli (fc_st_pauli)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • First (first)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fusalp (fusalp)
      • Fusion (fusion)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gilbert (gilbert)
      • Giro (giro)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Harry's Horse (harry_s_horse)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Joma (joma)
      • K-way (k_way)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kariban (kariban)
      • Kempa (kempa)
      • Killtec (killtec)
      • Kjelvik (kjelvik)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lenz (lenz)
      • Life-line (life_line)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marika (marika)
      • Matsuru (matsuru)
      • Matterhorn (matterhorn)
      • Maupiti (maupiti)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mymo (mymo)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Nickelson (nickelson)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • NU-IN (nu_in)
      • O'Neal (o_neal)
      • Oakley (oakley)
      • Odlo (odlo)
      • Oneill (oneill)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Panther (panther)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • PATRICK (patrick)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • Playshoes (playshoes)
      • Pursue Fitness (pursue_fitness)
      • Pyua (pyua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Red Bull Racing (red_bull_racing)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Regatta (regatta)
      • Result (result)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • SANTINO (santino)
      • Saucony (saucony)
      • Scapino (scapino)
      • Schnizler (schnizler)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Shimano (shimano)
      • Shot (shot)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • Stanno (stanno)
      • Stedman (stedman)
      • Sugoi (sugoi)
      • Super Pro (super_pro)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry Snow (superdry_snow)
      • Tenson (tenson)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • Yonex (yonex)
    • Budget (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Soort Kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Mao kraag (mao_kraag)
      • Overslag (overslag)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Staande kraag (staande_kraag)
      • V-hals (v_hals)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Kunststof (kunststof)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be