x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportjacks verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Head sportvest

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportjack categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Head Tennisjas HEAD Men Perf Antracite
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134594604.jpg
      Head Head Tennisjas HEAD Men Perf Antracite Tennisjas HEAD Men Perf Antracite Tennisjas HEAD Men Perf Antracite Als het weer tegen zit en u wilt toch uw beste performance geven, dan is de Head Perf Tennisjas uw beste keuze. De tennisjas houdt u warm en vol vertrouwen ... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Head Tennisjas HEAD Men Perf Antracite
      • 00726424523634
      • 480815
      1
      deal
      129.99 EUR
    • Head Tennisjas HEAD Club Woven Jacket Boys Navy
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125864050.jpg
      Head Head Tennisjas HEAD Club Woven Jacket Boys Navy Tennisjas HEAD Club Woven Jacket Boys Navy Tennisjas HEAD Club Woven Jacket Boys Navy Deze sportieve tennisjas is afkomstig uit de Club Woven Jacket B serie van het merk HEAD. Deze jas is bestemd voor sportieve jongens en geschikt voor alle t... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Head Tennisjas HEAD Club Woven Jacket Boys Navy
      • 00726424378456
      • 286582
      1
      deal
      53.90 EUR
    • Head Tennisjas HEAD Vision Insulated Jacket Women Navy
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134593378.jpg
      Head Head Tennisjas HEAD Vision Insulated Jacket Women Navy Tennisjas HEAD Vision Insulated Jacket Women Navy Tennisjas HEAD Vision Insulated Jacket Women Navy Deze sportieve tennisjas is afkomstig uit de Insulated Jacket Women serie van het merk HEAD. Deze jas is heerlijk comfortabel en geschikt voor al uw buitent... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Head Tennisjas HEAD Vision Insulated Jacket Women Navy
      • 00726424374618
      • 287459
      1
      deal
      129.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Sport (sport):
      • Fietsen (fietsen)
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Hockey (hockey)
      • Hunting (hunting)
      • Klimsport (klimsport)
      • Paddling (paddling)
      • Sport algemeen (sport_algemeen)
      • Voetbal (voetbal)
    • Merken (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • Under Armour (under_armour)
      • Jako (jako)
      • Erima (erima)
      • The North Face (the_north_face)
      • New Balance (new_balance)
      • O'Neill (o_neill)
      • Superdry (superdry)
      • Only Play (only_play)
      • 2XU (2xu)
      • 4F (4f)
      • ALÉ (ale_)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Avento (avento)
      • Awdis (awdis)
      • Babolat (babolat)
      • Barbour (barbour)
      • BBB (bbb)
      • Bergans (bergans)
      • Bioracer (bioracer)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Brabo (brabo)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • Castelli (castelli)
      • Ck (ck)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Coolibar (coolibar)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Diadora (diadora)
      • Difuzed (difuzed)
      • Directalpine (directalpine)
      • Donnay (donnay)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endurance (endurance)
      • Everlast (everlast)
      • Falcon (falcon)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Furygan (furygan)
      • Fusion (fusion)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gato (gato)
      • Gilbert (gilbert)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harry's Horse (harry_s_horse)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • K-way (k_way)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kariban (kariban)
      • Kempa (kempa)
      • Killtec (killtec)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Life-line (life_line)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Meru (meru)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Nathan (nathan)
      • Newline (newline)
      • NIHIL (nihil)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • NRS (nrs)
      • Odlo (odlo)
      • Overige (overige)
      • Panther (panther)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pinewood (pinewood)
      • Playshoes (playshoes)
      • Protest (protest)
      • Pyua (pyua)
      • Rab (rab)
      • Red Bull Racing (red_bull_racing)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Regatta (regatta)
      • Result (result)
      • Rogelli (rogelli)
      • Ronhill (ronhill)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • Rukka (rukka)
      • Russell athletic (russell_athletic)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • SANTINO (santino)
      • Sasta (sasta)
      • Saucony (saucony)
      • Schnizler (schnizler)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Shimano (shimano)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • Sportful (sportful)
      • Stanno (stanno)
      • Stedman (stedman)
      • Sugoi (sugoi)
      • Super Pro (super_pro)
      • Super.natural (super_natural)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yonex (yonex)
    • Budget (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Soort Kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Overslag (overslag)
      • Racerback (racerback)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Staande kraag (staande_kraag)
      • V-hals (v_hals)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Kunststof (kunststof)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be