x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportjacks verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Helly Hansen sportvest

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportjack categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Helly Hansen Haag softshell jas Dark Grey - S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154085478.jpg
      Helly Hansen Helly Hansen Haag softshell jas Dark Grey - S Haag softshell jas Dark Grey - S Haag softshell jas Dark Grey - S Helly Hansen jack 71043 Haag donkergrijs maat S - van Helly Hansen in de categorie Werkjas. (1)
      Helly Hansen Haag softshell jas Dark Grey - S
      • 07040057554234
      2
      most_sold
      107.99 EUR
    • Helly Hansen Sportsweatshirt 'HH LOGO HOODIE'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110630468.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129571482.jpg
      Helly Hansen Helly Hansen Sportsweatshirt 'HH LOGO HOODIE' Sportsweatshirt 'HH LOGO HOODIE' Sportsweatshirt 'HH LOGO HOODIE' Categorie: Hoodie; Type: katoenen trui; Kledingslaag: Midlayer - thermo laag; Seizoen: 4-seizoens artikel; Bekleding: 100% katoen; Buitenzakken: 1 kangoeroezak; Met capuchon: ja; Gewicht: 710 g; Hoe valt het?: Grootte valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Aanvullende gegevens: gemaakt van zacht katoenen badstof, Capuchon met jersey voering en trekkoordje, Helly Hansen logo afbeelding over de borst, Trekkoord aan de motorkap, Geribbelde zoom en mouwuiteinden (1)
      Helly Hansen Sportsweatshirt 'HH LOGO HOODIE'
      • 07040055421699
      • HEH0001002000001
      2
      deal
      69.90 EUR
    • Helly Hansen Waterville Coat Jas - Maat XL - Mannen - zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145995196.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139816022.jpg
      Helly Hansen Helly Hansen Waterville Coat Jas - Maat XL - Mannen - zwart Waterville Coat Jas - Maat XL - Mannen - zwart Waterville Coat Jas - Maat XL - Mannen - zwart Helly Hansen Waterville Coat Jas - Maat XL - Mannen - zwart - van Helly Hansen in de categorie Sportjas. (1)
      Helly Hansen Waterville Coat Jas - Maat XL - Mannen - zwart
      • 07040055613490
      • HEH0024002000004
      1
      141.00 EUR
    • Helly Hansen Active Midlayer Sportjas - Maat M - Mannen - navy/wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152249429.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171756749.jpg
      Helly Hansen Helly Hansen Active Midlayer Sportjas - Maat M - Mannen - navy/wit Active Midlayer Sportjas - Maat M - Mannen - navy/wit Active Midlayer Sportjas - Maat M - Mannen - navy/wit Helly Hansen Active Midlayer Sportjas - Maat M - Mannen - navy/wit - van Helly Hansen in de categorie Sportjas. (1)
      Helly Hansen Active Midlayer Sportjas - Maat M - Mannen - navy/wit
      • 07040055977462
      1
      84.40 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Sport (sport):
      • Dans (dans)
      • Fietsen (fietsen)
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Hockey (hockey)
      • Hunting (hunting)
      • Klimsport (klimsport)
      • Sport algemeen (sport_algemeen)
      • Voetbal (voetbal)
    • Merken (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • Under Armour (under_armour)
      • Jako (jako)
      • Erima (erima)
      • The North Face (the_north_face)
      • New Balance (new_balance)
      • O'Neill (o_neill)
      • Superdry (superdry)
      • Only Play (only_play)
      • 2XU (2xu)
      • 4F (4f)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Avento (avento)
      • Awdis (awdis)
      • Babista (babista)
      • Babolat (babolat)
      • Barbour (barbour)
      • Barcelona (barcelona)
      • Bc (bc)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Brabo (brabo)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campri (campri)
      • Canterbury (canterbury)
      • Castelli (castelli)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Coolibar (coolibar)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cruyff (cruyff)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Difuzed (difuzed)
      • Donnay (donnay)
      • Dutchy Pro (dutchy_pro)
      • EA7 (ea7)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Everlast (everlast)
      • Falcon (falcon)
      • Falke (falke)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • First (first)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fusalp (fusalp)
      • Fusion (fusion)
      • G-Star (g_star)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gilbert (gilbert)
      • Giro (giro)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Harry's Horse (harry_s_horse)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Joma (joma)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kariban (kariban)
      • Kempa (kempa)
      • Killtec (killtec)
      • Kjelvik (kjelvik)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Mammut (mammut)
      • Marika (marika)
      • Matsuru (matsuru)
      • Matterhorn (matterhorn)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mountain Peak (mountain_peak)
      • Mymo (mymo)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Nickelson (nickelson)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • NU-IN (nu_in)
      • O'Neal (o_neal)
      • Oakley (oakley)
      • Odlo (odlo)
      • On24 (on24)
      • ONLY (only)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Osaka (osaka)
      • Panther (panther)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • Playshoes (playshoes)
      • POC (poc)
      • Protest (protest)
      • Pursue Fitness (pursue_fitness)
      • Pyua (pyua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Red Bull Racing (red_bull_racing)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Regatta (regatta)
      • Result (result)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • SANTINO (santino)
      • Saucony (saucony)
      • Scapino (scapino)
      • Schnizler (schnizler)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Shimano (shimano)
      • Shot (shot)
      • Sixth June (sixth_june)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • SOL's (sol_s)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • Stanno (stanno)
      • Stedman (stedman)
      • Sugoi (sugoi)
      • Super Pro (super_pro)
      • Super.natural (super_natural)
      • Tenson (tenson)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • Yonex (yonex)
    • Budget (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Soort Kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Mao kraag (mao_kraag)
      • Overslag (overslag)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Staande kraag (staande_kraag)
      • V-hals (v_hals)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Kunststof (kunststof)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be