x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportjacks verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Jack Wolfskin sportvest

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportjack categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Jack Wolfskin Sportbodywarmer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174546652.jpg
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Sportbodywarmer Sportbodywarmer Sportbodywarmer Altijd van de partij, klein verpakt in je rugzak en bij dalende temperaturen meteen bij de hand: het JWP VEST is onze lichtgewicht, winddichte doorgestikte bodywarmer om altijd bij je te hebben. We hebben hem gevuld met onze milieuvriendelijke, zeer warme MICROGUARD-wattering. De combinatie met het winddichte buitenmateriaal maakt het JWP VEST zelfs nog warmer. Trek hem gewoon over of draag hem eronder: de bodywarmer past bij regen super onder je hardshell. De producten van onze PACK AND GO!-... (1)
      Jack Wolfskin Sportbodywarmer
      • 04060477625218
      • JKW0488001000003
      3
      79.90 EUR
    • Jack Wolfskin Baffin Island Winterjas Dames Sportjas - Maat XL --CONVERTVolwassenenVolwassenen - blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163953180.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119489620.jpg
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Baffin Island Winterjas Dames Sportjas - Maat XL --CONVERTVolwassenenVolwassenen - blauw Baffin Island Winterjas Dames Sportjas - Maat XL --CONVERTVolwassenenVolwassenen - blauw Baffin Island Winterjas Dames Sportjas - Maat XL --CONVERTVolwassenenVolwassenen - blauw Donsjas Warm Winddicht Ademend Gewatteerde capuchon (1)
      Jack Wolfskin Baffin Island Winterjas Dames Sportjas - Maat XL --CONVERTVolwassenenVolwassenen - blauw
      • 04055001915408
      2
      most_sold
      264.30 EUR
    • Jack Wolfskin functioneel 3-in-1-jack THORVALD
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202542415.jpg
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin functioneel 3-in-1-jack THORVALD functioneel 3-in-1-jack THORVALD functioneel 3-in-1-jack THORVALD 3-in-1 wandeljack Waterdicht, winddicht Ademend Robuust Ventilatieritssluitingen (1)
      Jack Wolfskin functioneel 3-in-1-jack THORVALD
      • 04060477911946
      2
      299.95 EUR
    • Jack Wolfskin Fleece Patan Hooded - Groen - Maten: S, L, XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164315306.jpg
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Fleece Patan Hooded - Groen - Maten: S, L, XL Fleece Patan Hooded - Groen - Maten: S, L, XL Fleece Patan Hooded - Groen - Maten: S, L, XL Voor koud-weer-fans en sneeuwgekken hebben we het PATAN HOODED JACKET gemaakt. Het zeer warme tricotfleece met visgraatpatroon houdt zelfs in de koudste winter warm. Het materiaal is van buiten tricot en van binnen superzacht. Er is niets beters in de winter! En als je je muts vergeten hebt, trek je gewoon de behaaglijk warme kap over je oren. * Zeer warm*Robuust*Nanuk 300 HERRINGBONE: zeer warm, robuust fleece met tricot buitenkant en visgraatmotief*2 heupzakken* *Model: Dames * Gewicht (g):... (1)
      Jack Wolfskin Fleece Patan Hooded - Groen - Maten: S, L, XL
      • 04060477593807
      1
      119.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Sport (sport):
      • Fietsen (fietsen)
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Hockey (hockey)
      • Hunting (hunting)
      • Klimsport (klimsport)
      • Paddling (paddling)
      • Sport algemeen (sport_algemeen)
      • Voetbal (voetbal)
    • Merken (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • Under Armour (under_armour)
      • Jako (jako)
      • Erima (erima)
      • The North Face (the_north_face)
      • New Balance (new_balance)
      • O'Neill (o_neill)
      • Superdry (superdry)
      • Only Play (only_play)
      • 2XU (2xu)
      • 4F (4f)
      • ALÉ (ale_)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Avento (avento)
      • Awdis (awdis)
      • Babolat (babolat)
      • Barbour (barbour)
      • BBB (bbb)
      • Bergans (bergans)
      • Bioracer (bioracer)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Brabo (brabo)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • Castelli (castelli)
      • Ck (ck)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Coolibar (coolibar)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Diadora (diadora)
      • Difuzed (difuzed)
      • Directalpine (directalpine)
      • Donnay (donnay)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endurance (endurance)
      • Everlast (everlast)
      • Falcon (falcon)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Furygan (furygan)
      • Fusion (fusion)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gato (gato)
      • Gilbert (gilbert)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harry's Horse (harry_s_horse)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • K-way (k_way)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kariban (kariban)
      • Karpos (karpos)
      • Kempa (kempa)
      • Killtec (killtec)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Life-line (life_line)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Marmot (marmot)
      • Meru (meru)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Nathan (nathan)
      • Newline (newline)
      • NIHIL (nihil)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • NRS (nrs)
      • Odlo (odlo)
      • Overige (overige)
      • Panther (panther)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pinewood (pinewood)
      • Playshoes (playshoes)
      • Protest (protest)
      • Pyua (pyua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Red Bull Racing (red_bull_racing)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Regatta (regatta)
      • Result (result)
      • Rogelli (rogelli)
      • Ronhill (ronhill)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • Rukka (rukka)
      • Russell athletic (russell_athletic)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • SANTINO (santino)
      • Sasta (sasta)
      • Saucony (saucony)
      • Schnizler (schnizler)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Seeland (seeland)
      • Shimano (shimano)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • Sportful (sportful)
      • Stanno (stanno)
      • Stedman (stedman)
      • Sugoi (sugoi)
      • Super Pro (super_pro)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • Yonex (yonex)
      • Zone3 (zone3)
    • Budget (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Soort Kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Overslag (overslag)
      • Racerback (racerback)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Staande kraag (staande_kraag)
      • V-hals (v_hals)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Kunststof (kunststof)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be