x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportjacks verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Life-line sportvest

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportjack categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Life-line Soham dames fleece vest Turkoois - 46
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169668516.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155920514.jpg
      Life-line Life-line Soham dames fleece vest Turkoois - 46 Soham dames fleece vest Turkoois - 46 Soham dames fleece vest Turkoois - 46 Dames fleece vest Soham heeft een opstaande kraag en twee afsluitbare zakken. Het vest is gemaakt van zacht materiaal. Aan de onderkant van het vest en aan de onderkant van de mouwen zit een bies in contrast kleur. (1)
      Life-line Soham dames fleece vest Turkoois - 46
      • 08715547639300
      2
      most_sold
      29.95 EUR
    • Life-line Silam Dames Fleece Vest - Lichtgroen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159885117.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156163785.jpg
      Life-line Life-line Silam Dames Fleece Vest - Lichtgroen Silam Dames Fleece Vest - Lichtgroen Silam Dames Fleece Vest - Lichtgroen Silam dames fleece vest De Silam dames fleece vest is uitgevoerd in een trendy tweekleurig all overprint. Door de all overprint heeft het een frisse en modieuze uitstraling. Het vest heeft een capuchon, een ritssluiting en aan de voorkant twee steekzakken. De capuchon is aan te snoeren door middel van een koord. Tevens zijn de mouwen en onderkant van het vest afgewerkt met een bies in een contrast kleur. Een heerlijk vest om als buitenlaag te gebruiken op een lente- of zomerse dag wanneer het... (1)
      Life-line Silam Dames Fleece Vest - Lichtgroen
      • 08715547639478
      1
      39.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Sport (sport):
      • Fietsen (fietsen)
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Hockey (hockey)
      • Hunting (hunting)
      • Klimsport (klimsport)
      • Sport algemeen (sport_algemeen)
      • Voetbal (voetbal)
    • Merken (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • Under Armour (under_armour)
      • Jako (jako)
      • Erima (erima)
      • The North Face (the_north_face)
      • New Balance (new_balance)
      • O'Neill (o_neill)
      • Superdry (superdry)
      • Only Play (only_play)
      • 2XU (2xu)
      • 4F (4f)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Avento (avento)
      • Awdis (awdis)
      • Babista (babista)
      • Babolat (babolat)
      • Barbour (barbour)
      • BBB (bbb)
      • Bergans (bergans)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Brabo (brabo)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Castelli (castelli)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cruyff (cruyff)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Diadora (diadora)
      • Difuzed (difuzed)
      • Donnay (donnay)
      • Dutchy Pro (dutchy_pro)
      • Dynafit (dynafit)
      • EA7 (ea7)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Everlast (everlast)
      • Falcon (falcon)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Furygan (furygan)
      • Fusion (fusion)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gato (gato)
      • Gilbert (gilbert)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Harry's Horse (harry_s_horse)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • K-way (k_way)
      • Kariban (kariban)
      • Karpos (karpos)
      • Kempa (kempa)
      • Kids Only (kids_only)
      • Killtec (killtec)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Life-line (life_line)
      • Macna (macna)
      • Mammut (mammut)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Napapijri (napapijri)
      • Newline (newline)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • Osaga (osaga)
      • Panther (panther)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pinewood (pinewood)
      • Playshoes (playshoes)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Red Bull Racing (red_bull_racing)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Regatta (regatta)
      • Rogelli (rogelli)
      • Ronhill (ronhill)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • Rukka (rukka)
      • Russell athletic (russell_athletic)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • SANTINO (santino)
      • Sasta (sasta)
      • Saucony (saucony)
      • Schnizler (schnizler)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Shot (shot)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • Spalding (spalding)
      • Spider-man (spider_man)
      • Sportful (sportful)
      • Stanno (stanno)
      • Sugoi (sugoi)
      • Super Pro (super_pro)
      • Super.natural (super_natural)
      • Tenson (tenson)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • Timberland (timberland)
      • Trespass (trespass)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • We fashion (we_fashion)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • Yonex (yonex)
    • Budget (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Soort Kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Overslag (overslag)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Staande kraag (staande_kraag)
      • V-hals (v_hals)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Kunststof (kunststof)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be