x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportjacks verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Limited sports sportvest

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportjack categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Limited sports Limited Classic Vest Dames 48
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147495060.jpg
      Limited sports Limited sports Limited Classic Vest Dames 48 Limited Classic Vest Dames 48 Limited Classic Vest Dames 48 Limited Classic Vest Dames (1)
      Limited sports Limited Classic Vest Dames 48
      • 04046064488398
      2
      most_sold
      52.95 EUR
    • Limited sports Limited Classic Vest Dames 48
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154247396.jpg
      Limited sports Limited sports Limited Classic Vest Dames 48 Limited Classic Vest Dames 48 Limited Classic Vest Dames 48 wit. vest. dames. (1)
      Limited sports Limited Classic Vest Dames 48
      • 04046064499325
      2
      52.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Sport (sport):
      • Dans (dans)
      • Fietsen (fietsen)
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Hockey (hockey)
      • Hunting (hunting)
      • Klimsport (klimsport)
      • Sport algemeen (sport_algemeen)
      • Voetbal (voetbal)
      • Yoga (yoga)
    • Merken (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • Under Armour (under_armour)
      • Jako (jako)
      • Erima (erima)
      • The North Face (the_north_face)
      • New Balance (new_balance)
      • O'Neill (o_neill)
      • Superdry (superdry)
      • Only Play (only_play)
      • 4F (4f)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Avento (avento)
      • Awdis (awdis)
      • Babista (babista)
      • Babolat (babolat)
      • Barbour (barbour)
      • Bc (bc)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Brabo (brabo)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campri (campri)
      • Canterbury (canterbury)
      • Castelli (castelli)
      • Champion (champion)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Coolibar (coolibar)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cruyff (cruyff)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Difuzed (difuzed)
      • Donnay (donnay)
      • Dutchy Pro (dutchy_pro)
      • EA7 (ea7)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Everlast (everlast)
      • Falcon (falcon)
      • Falke (falke)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • First (first)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fusalp (fusalp)
      • Fusion (fusion)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gato (gato)
      • Gilbert (gilbert)
      • Giro (giro)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Harry's Horse (harry_s_horse)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Joma (joma)
      • K-way (k_way)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kariban (kariban)
      • Kempa (kempa)
      • Killtec (killtec)
      • Kjelvik (kjelvik)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lenz (lenz)
      • Life-line (life_line)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marika (marika)
      • Marvel (marvel)
      • Matsuru (matsuru)
      • Matterhorn (matterhorn)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mountain Peak (mountain_peak)
      • Mymo (mymo)
      • Nathan (nathan)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Nickelson (nickelson)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • NU-IN (nu_in)
      • O'Neal (o_neal)
      • Oakley (oakley)
      • Odlo (odlo)
      • On24 (on24)
      • ONLY (only)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Osaka (osaka)
      • Panther (panther)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pinewood (pinewood)
      • Playshoes (playshoes)
      • POC (poc)
      • Protest (protest)
      • Pursue Fitness (pursue_fitness)
      • Pyua (pyua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Red Bull Racing (red_bull_racing)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Regatta (regatta)
      • Result (result)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roxy (roxy)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • SANTINO (santino)
      • Saucony (saucony)
      • Scapino (scapino)
      • Schnizler (schnizler)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Shimano (shimano)
      • Shot (shot)
      • Sixth June (sixth_june)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • SOL's (sol_s)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • Stanno (stanno)
      • Stedman (stedman)
      • Sugoi (sugoi)
      • Super Pro (super_pro)
      • Super.natural (super_natural)
      • Tenson (tenson)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • Timberland (timberland)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • Yonex (yonex)
    • Budget (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Soort Kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Mao kraag (mao_kraag)
      • Overslag (overslag)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Staande kraag (staande_kraag)
      • V-hals (v_hals)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Kunststof (kunststof)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be