x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportjacks verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Osaga sportvest

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportjack categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Osaga heren sweatvest - Grijs - Maat S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152616823.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169595125.jpg
      Osaga Osaga heren sweatvest - Grijs - Maat S heren sweatvest - Grijs - Maat S heren sweatvest - Grijs - Maat S Grijs sportvest voor heren uit de Osaga collectie. Voorzien van een ritssluiting, capuchon met aantrekkoordjes en twee steekzakken. Het vest heeft elastiek in de boorden en is gemaakt van katoen en polyester. (1)
      Osaga heren sweatvest - Grijs - Maat S
      • 08718907981873
      1
      most_sold
      26.94 EUR
    • Osaga jongens sweat vest - Blauw - Maat 128
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151805857.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169582929.jpg
      Osaga Osaga jongens sweat vest - Blauw - Maat 128 jongens sweat vest - Blauw - Maat 128 jongens sweat vest - Blauw - Maat 128 Blauw sweat vest voor jongens uit de Osaga collectie. Voorzien van een ritssluiting, capuchon met aantrekkoordjes en twee steekzakken. Het vest heeft elastiek in de boorden en is gemaakt van polyester. (1)
      Osaga jongens sweat vest - Blauw - Maat 128
      • 08718907922982
      1
      23.94 EUR
    • Osaga dames trainingsjas - Grijs - Maat L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162660391.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162660393.jpg
      Osaga Osaga dames trainingsjas - Grijs - Maat L dames trainingsjas - Grijs - Maat L dames trainingsjas - Grijs - Maat L Grijze trainingsjas voor dames van Osaga. Voorzien van een ritssluiting met capuchon en twee steekzakken. De trainingsjas heeft elastiek in de mouwen en is gemaakt van 75% polyester en 25% katoen. (1)
      Osaga dames trainingsjas - Grijs - Maat L
      • 08720183033238
      1
      28.94 EUR
    • Osaga kinder sweatvest maat 110/116
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152180129.jpg
      Osaga Osaga kinder sweatvest maat 110/116 kinder sweatvest maat 110/116 kinder sweatvest maat 110/116 Zwart sweat vest voor kids uit de Osaga collectie. Voorzien van een ritssluiting, capuchon met aantrekkoordjes en twee steekzakken. Het vest heeft elastische boorden en is gemaakt van katoen en polyester. (1)
      Osaga kinder sweatvest maat 110/116
      • 08718907923033
      1
      23.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Sport (sport):
      • Fietsen (fietsen)
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Hockey (hockey)
      • Hunting (hunting)
      • Klimsport (klimsport)
      • Sport algemeen (sport_algemeen)
      • Voetbal (voetbal)
    • Merken (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • Under Armour (under_armour)
      • Jako (jako)
      • Erima (erima)
      • The North Face (the_north_face)
      • New Balance (new_balance)
      • O'Neill (o_neill)
      • Superdry (superdry)
      • Only Play (only_play)
      • 2XU (2xu)
      • 4F (4f)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Avento (avento)
      • Awdis (awdis)
      • Babista (babista)
      • Babolat (babolat)
      • Barbour (barbour)
      • BBB (bbb)
      • Bergans (bergans)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Brabo (brabo)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Castelli (castelli)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cruyff (cruyff)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Diadora (diadora)
      • Difuzed (difuzed)
      • Donnay (donnay)
      • Dutchy Pro (dutchy_pro)
      • EA7 (ea7)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Everlast (everlast)
      • Falcon (falcon)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Furygan (furygan)
      • Fusion (fusion)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gato (gato)
      • Gilbert (gilbert)
      • Giro (giro)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Harry's Horse (harry_s_horse)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • K-way (k_way)
      • Kariban (kariban)
      • Karpos (karpos)
      • Kempa (kempa)
      • Killtec (killtec)
      • Life-line (life_line)
      • Mammut (mammut)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Nathan (nathan)
      • Newline (newline)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • Odlo (odlo)
      • Osaga (osaga)
      • Panther (panther)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pinewood (pinewood)
      • Playshoes (playshoes)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Red Bull Racing (red_bull_racing)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Regatta (regatta)
      • Result (result)
      • Rogelli (rogelli)
      • Ronhill (ronhill)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • Rukka (rukka)
      • Russell athletic (russell_athletic)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • SANTINO (santino)
      • Sasta (sasta)
      • Saucony (saucony)
      • Schnizler (schnizler)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Seeland (seeland)
      • Shot (shot)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • Spalding (spalding)
      • Spider-man (spider_man)
      • Sportful (sportful)
      • Stanno (stanno)
      • Stedman (stedman)
      • Sugoi (sugoi)
      • Super Pro (super_pro)
      • Super.natural (super_natural)
      • Tenson (tenson)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • Timberland (timberland)
      • Trespass (trespass)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • We fashion (we_fashion)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • Yonex (yonex)
    • Budget (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Soort Kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Overslag (overslag)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Staande kraag (staande_kraag)
      • V-hals (v_hals)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Kunststof (kunststof)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be