x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportjacks verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Schnizler sportvest

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportjack categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Schnizler Babyjack Met Rits Fleece Junior Groen Maat 74
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160659231.jpg
      Schnizler Schnizler Babyjack Met Rits Fleece Junior Groen Maat 74 Babyjack Met Rits Fleece Junior Groen Maat 74 Babyjack Met Rits Fleece Junior Groen Maat 74 Dankzij het ademende fleece biedt de jas voor kinderen een aangenaam draaggevoel en een zeer goede bescherming tegen de warmte. De zachte knuffeljas beschikt over een comfortabele opstaande kraag, lange mouwen en twee praktische steekzakken met ritssluiting. Dit jasje is geschikt voor zowel jongens als meisjes, bovendien kan hij als outdoor- of indoorjas worden gedragen. De onderhoudsvriendelijke fleecejas kan moeiteloos op 40 °C in de wasmachine worden gewassen. Kindertrui volgens Oeko-Tex S... (1)
      Schnizler Babyjack Met Rits Fleece Junior Groen Maat 74
      • 04010952451313
      2
      18.75 EUR
    • Schnizler Bodywarmer Met Rits Fleece Junior Groen Maat 62
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160656920.jpg
      Schnizler Schnizler Bodywarmer Met Rits Fleece Junior Groen Maat 62 Bodywarmer Met Rits Fleece Junior Groen Maat 62 Bodywarmer Met Rits Fleece Junior Groen Maat 62 Schnizler Bodywarmer Met Rits Fleece Junior Groen Maat 62 - van Schnizler in de categorie Outdoorvest. (1)
      Schnizler Bodywarmer Met Rits Fleece Junior Groen Maat 62
      • 04010952468113
      1
      most_sold
      19.50 EUR
    • Schnizler Vest Vlechtpatroon Marineblauw | Maat: 80
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163400784.jpg
      Schnizler Schnizler Vest Vlechtpatroon Marineblauw | Maat: 80 Vest Vlechtpatroon Marineblauw | Maat: 80 Vest Vlechtpatroon Marineblauw | Maat: 80 Een chique vest dat je warm houdt op koude winterdagen. Productgegevens: Materiaal: 100% polyacryl Met vlechtpatroon geribbelde manchetten op de mouwen en de onderkant van de mouwen en de zoom (1)
      Schnizler Vest Vlechtpatroon Marineblauw | Maat: 80
      • 04010952470710
      1
      deal
      26.99 EUR
    • Schnizler Vest Vlechtpatroon Marineblauw | Maat: 74
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163400784.jpg
      Schnizler Schnizler Vest Vlechtpatroon Marineblauw | Maat: 74 Vest Vlechtpatroon Marineblauw | Maat: 74 Vest Vlechtpatroon Marineblauw | Maat: 74 Een chique vest dat je warm houdt op koude winterdagen. Productgegevens: Materiaal: 100% polyacryl Met vlechtpatroon geribbelde manchetten op de mouwen en de onderkant van de mouwen en de zoom (1)
      Schnizler Vest Vlechtpatroon Marineblauw | Maat: 74
      • 04010952470703
      1
      deal
      26.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Sport (sport):
      • Dans (dans)
      • Fietsen (fietsen)
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Hockey (hockey)
      • Hunting (hunting)
      • Klimsport (klimsport)
      • Sport algemeen (sport_algemeen)
      • Voetbal (voetbal)
      • Yoga (yoga)
    • Merken (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • Under Armour (under_armour)
      • Jako (jako)
      • Erima (erima)
      • The North Face (the_north_face)
      • New Balance (new_balance)
      • O'Neill (o_neill)
      • Superdry (superdry)
      • Only Play (only_play)
      • 4F (4f)
      • Abacus (abacus)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Avento (avento)
      • Awdis (awdis)
      • Babista (babista)
      • Babolat (babolat)
      • Barbour (barbour)
      • Bc (bc)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Brabo (brabo)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campri (campri)
      • Castelli (castelli)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Coolibar (coolibar)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cruyff (cruyff)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Diadora (diadora)
      • Donnay (donnay)
      • Dutchy Pro (dutchy_pro)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Everlast (everlast)
      • Falcon (falcon)
      • FC St. Pauli (fc_st_pauli)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • First (first)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fusalp (fusalp)
      • Fusion (fusion)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gilbert (gilbert)
      • Giro (giro)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Harry's Horse (harry_s_horse)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Joma (joma)
      • K-way (k_way)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kariban (kariban)
      • Kempa (kempa)
      • Killtec (killtec)
      • Kjelvik (kjelvik)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lenz (lenz)
      • Life-line (life_line)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marika (marika)
      • Matsuru (matsuru)
      • Matterhorn (matterhorn)
      • Maupiti (maupiti)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mymo (mymo)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Nickelson (nickelson)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • NU-IN (nu_in)
      • O'Neal (o_neal)
      • Oakley (oakley)
      • Odlo (odlo)
      • Oneill (oneill)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Panther (panther)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • PATRICK (patrick)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • Playshoes (playshoes)
      • Pursue Fitness (pursue_fitness)
      • Pyua (pyua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Red Bull Racing (red_bull_racing)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Regatta (regatta)
      • Result (result)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • SANTINO (santino)
      • Saucony (saucony)
      • Scapino (scapino)
      • Schnizler (schnizler)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Shimano (shimano)
      • Shot (shot)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • Stanno (stanno)
      • Stedman (stedman)
      • Sugoi (sugoi)
      • Super Pro (super_pro)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry Snow (superdry_snow)
      • Tenson (tenson)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • Yonex (yonex)
    • Budget (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Soort Kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Mao kraag (mao_kraag)
      • Overslag (overslag)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Staande kraag (staande_kraag)
      • V-hals (v_hals)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Kunststof (kunststof)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be