x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportjacks verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Wowow sportvest

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportjack categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Wowow Loopjasje mouwloos met zakje - WOWOW 20K - maat XS + gratis lampje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/92087568.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139810061.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139827637.jpg
      Wowow Wowow Loopjasje mouwloos met zakje - WOWOW 20K - maat XS + gratis lampje Loopjasje mouwloos met zakje - WOWOW 20K - maat XS + gratis lampje Loopjasje mouwloos met zakje - WOWOW 20K - maat XS + gratis lampje Wowow 20K hardloopjack Met dit hardloopjack zorg je ervoor dat je altijd goed wordt gezien. De reflecterende schouders voor en achteraan bieden je de nodige zichtbaarheid bij de avond. Het hardloopjack heeft onderaan een elastiek en een label om een lichtje aan te bevestigen. Op de onderrug zit een zakje voor je sleutel of telefoon. Het jack heeft sterk ademende capaciteiten en is niet waterdicht. Specificaties: Kleur: geel Geslacht: unisex Materiaal: polyester Materiaal buitenlaag: nylon Maa... (1)
      Wowow Loopjasje mouwloos met zakje - WOWOW 20K - maat XS + gratis lampje
      • 05420071115796
      • 05420071115840
      3
      27.37 EUR
    • Wowow Jas hardlopen zonder mouwen - loopjasje WOWOW 10k - XS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91816462.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139803559.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139803233.jpg
      Wowow Wowow Jas hardlopen zonder mouwen - loopjasje WOWOW 10k - XS Jas hardlopen zonder mouwen - loopjasje WOWOW 10k - XS Jas hardlopen zonder mouwen - loopjasje WOWOW 10k - XS Jas hardlopen zonder mouwen - loopjasje WOWOW 10k - XS (1)
      Wowow Jas hardlopen zonder mouwen - loopjasje WOWOW 10k - XS
      • 05420071115734
      2
      deal
      38.90 EUR
    • Wowow Loopjas dames - Dark Jacket Women 2.0 Grey
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/92086723.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139819566.jpg
      Wowow Wowow Loopjas dames - Dark Jacket Women 2.0 Grey Loopjas dames - Dark Jacket Women 2.0 Grey Loopjas dames - Dark Jacket Women 2.0 Grey Wowow Hardloopjas dames - Dark Jacket Women 2.0 Grey S (1)
      Wowow Loopjas dames - Dark Jacket Women 2.0 Grey
      • 08718807529748
      1
      54.95 EUR
    • Wowow Dark Jacket 1.0
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168963628.jpg
      Wowow Wowow Dark Jacket 1.0 Dark Jacket 1.0 Dark Jacket 1.0 Wowow Dark Jacket 1.0 (1)
      Wowow Dark Jacket 1.0
      • 05425012436879
      1
      19.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Sport (sport):
      • Fietsen (fietsen)
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Hockey (hockey)
      • Hunting (hunting)
      • Klimsport (klimsport)
      • Paddling (paddling)
      • Sport algemeen (sport_algemeen)
      • Voetbal (voetbal)
    • Merken (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • Under Armour (under_armour)
      • Jako (jako)
      • Erima (erima)
      • The North Face (the_north_face)
      • New Balance (new_balance)
      • O'Neill (o_neill)
      • Superdry (superdry)
      • Only Play (only_play)
      • 2XU (2xu)
      • 4F (4f)
      • ALÉ (ale_)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Avento (avento)
      • Awdis (awdis)
      • Babolat (babolat)
      • Barbour (barbour)
      • BBB (bbb)
      • Bergans (bergans)
      • Bioracer (bioracer)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Brabo (brabo)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • Castelli (castelli)
      • Ck (ck)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Coolibar (coolibar)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Diadora (diadora)
      • Difuzed (difuzed)
      • Directalpine (directalpine)
      • Donnay (donnay)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endurance (endurance)
      • Everlast (everlast)
      • Falcon (falcon)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Furygan (furygan)
      • Fusion (fusion)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gato (gato)
      • Gilbert (gilbert)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harry's Horse (harry_s_horse)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • K-way (k_way)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kariban (kariban)
      • Kempa (kempa)
      • Killtec (killtec)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Life-line (life_line)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Marmot (marmot)
      • Meru (meru)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Nathan (nathan)
      • Newline (newline)
      • NIHIL (nihil)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • NRS (nrs)
      • Odlo (odlo)
      • Overige (overige)
      • Panther (panther)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pinewood (pinewood)
      • Playshoes (playshoes)
      • Protest (protest)
      • Pyua (pyua)
      • Rab (rab)
      • Red Bull Racing (red_bull_racing)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Regatta (regatta)
      • Result (result)
      • Rogelli (rogelli)
      • Ronhill (ronhill)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • Rukka (rukka)
      • Russell athletic (russell_athletic)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • SANTINO (santino)
      • Sasta (sasta)
      • Saucony (saucony)
      • Schnizler (schnizler)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Shimano (shimano)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • Sportful (sportful)
      • Stanno (stanno)
      • Stedman (stedman)
      • Sugoi (sugoi)
      • Super Pro (super_pro)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • Timberland (timberland)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • Yonex (yonex)
    • Budget (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Soort Kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Overslag (overslag)
      • Racerback (racerback)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Staande kraag (staande_kraag)
      • V-hals (v_hals)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Kunststof (kunststof)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be