x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Drop Shot Padel Tas Drop Shot Paletero Naos

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Drop Shot Padel Tas Drop Shot Paletero Naos
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Drop Shot Padel Tas Drop Shot Paletero Naos
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Drop Shot Padel Tas Drop Shot Paletero Naos
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/225942427.jpg?ts=1
Drop Shot Drop Shot Padel Tas Drop Shot Paletero Naos Padel Tas Drop Shot Paletero Naos Padel Tas Drop Shot Paletero Naos Deze praktische Paletero LCP padel tas van het merk Drop Shot heeft een versterkte onderzijde en de volgende afmetingen: 60 x 34 x 35 cm. De tas heeft een g... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
  • 08435393585346
2
  • Design
    • Kleur: Zwart, Blauw
    • Materiaal: Kunststof, Polyurethaan
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames, Unisex
  • Sport
    • Tennis equipment type: Racket bag
  • 69.95 89.95 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Drop Shot Racketbag Naos 22 - Padeltas - Sporttas - Zwart/Blauw - Unisex69.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Tennisplanet Tennisplanet
      Deze praktische Paletero LCP padel tas van het merk Drop Shot heeft een versterkte onderzijde en de volgende afmetingen: 60 x 34 x 35 cm....89.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Hummel Pro Backpack Supreme Royal Maat:nvt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151819323.jpg?ts=1
      Hummel Hummel Pro Backpack Supreme Royal Maat:nvt Pro Backpack Supreme Royal Maat:nvt Pro Backpack Supreme Royal Maat:nvt Deze backpack is vervaardigd uit hoogwaardig 600d polyester. De tas heeft een u-vormige rits aan bovenzijde, die toegang geeft tot het grote binnenvak. De tas heeft twee zijvakken, een met rits en een van mesh. De zachte schouderpad op de verstelbare schouderband geeft optimaal draaggemak. De onderkant van de tas is voorzien van studs voor extra bescherming. Het schoenenvak is gemaakt van waterafstotend materiaal. Afmetingen: 38 x 35 x 30 cm (h x b x d). (1)
      Hummel Pro Backpack Supreme Royal Maat:nvt
      1
    • Adidas Tiro Duffel Small
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234095613.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234136886.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223301861.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217190022.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Tiro Duffel Small Tiro Duffel Small Tiro Duffel Small Ontwikkeld voor kleedkamers, perfect voor je dagelijkse routine. Stop al je spullen in deze kleine voetbalduffeltas. Hij heeft een ruim hoofdvak en een apart vak voor schoenen. En nog beter: de robuuste stof is gemaakt van gerecycled materiaal, want adidas zet zich in om plastic afval te verminderen. Dit product is gemaakt met Primegreen: een reeks gerecyclede high-performance materialen. Producteigenschappen: Afmetingen: 50 cm x 25 cm x 25 cm Inhoud: 24,5 liter Platte binding, 100% gerecycle... (1)
      Adidas Tiro Duffel Small
      • 04064044828897
      5
    • Puma Tas Puma teamFINAL 21 Teambag L 07656701
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239509149.jpg?ts=1
      Puma Puma Tas Puma teamFINAL 21 Teambag L 07656701 Tas Puma teamFINAL 21 Teambag L 07656701 Tas Puma teamFINAL 21 Teambag L 07656701 Tweeweg-ritssluiting voor het hoofdvak Groot, verborgen vak met ritssluiting aan de voorzijde Twee handgrepen met klittenbandsluiting Gevoerde, verstelbare schouderriem met Puma Cat-logo Puma Cat-logo aan de rechterkant (1)
      Puma Tas Puma teamFINAL 21 Teambag L 07656701
      • 04062451880156
      2
    • Tasmanian Tiger TT Waterdichte Tas XL, groen 2022 Waterdichte pakzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205987623.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151262029.jpg?ts=1
      Tasmanian Tiger Tasmanian Tiger TT Waterdichte Tas XL, groen 2022 Waterdichte pakzakken TT Waterdichte Tas XL, groen 2022 Waterdichte pakzakken TT Waterdichte Tas XL, groen 2022 Waterdichte pakzakken Comprimeerbaar door waterdichte en luchtdoorlatende T-Vent 3L-bodem Waterdichte rolsluiting Materiaal: T-Cover Tex (1)
      Tasmanian Tiger TT Waterdichte Tas XL, groen 2022 Waterdichte pakzakken
      • 04013236187441
      2
    • min
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 66.35
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 74.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 74.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 74.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 68.27
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 68.27
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 67.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 67.82
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 67.82
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 67.82
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 67.93
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 67.93
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 67.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 67.93
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 67.93
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 67.93
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 68.18
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 68.18
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 67.93
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 67.93
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 67.93
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 67.93
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 67.93
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 67.93
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 67.93
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 67.93
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 67.93
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 67.93
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 67.93
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 68.95
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 68.27
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 68.27
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 68.27
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 68.27
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 68.27
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 68.27
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 68.27
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 66.50
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 68.22
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 68.22
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 68.22
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 66.50
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 66.50
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 68.27
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 68.27
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 68.27
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 68.27
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 68.27
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 66.50
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 66.50
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 69.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be