x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sporttassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nitro sporttas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sporttas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Nitro Sportrugzak 'Urban Classic'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156979324.jpg?ts=1
      Nitro Nitro Sportrugzak 'Urban Classic' Sportrugzak 'Urban Classic' Sportrugzak 'Urban Classic' Groot hoofdvak met gevoerd 15 inch breed laptopvak en voldoende ruimte voor boeken en nieten Gevoerd rugelement en ergonomisch gevormde schouderbandjes voor meer draagcomfort Voorvak met ritssluiting voor het veilig opbergen van je kleine spullen met veilige toegang op elk moment 2-weg ritssluiting aan het hoofdvak biedt meer comfort en de materiaaloverslag zorgt voor extra bescherming Premium Urban Fashion stoffen, de vele stijlvolle kunstlederen en logo-applicaties en de hoogwaardige voerin... (1)
      Nitro Sportrugzak 'Urban Classic'
      • 07630038363483
      2
      29.95 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
    • Merk (brand):
      • 24hShop (24hshop)
      • Abbey (abbey)
      • Adidas (adidas)
      • Adventure Time (adventure_time)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Ajax (ajax)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Arawaza (arawaza)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Babolat (babolat)
      • Bach (bach)
      • Bagbase (bagbase)
      • Banlieue (banlieue)
      • Batman (batman)
      • Beco (beco)
      • Bench (bench)
      • BEUCHAT (beuchat)
      • BioLite (biolite)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACK BANANAS (black_bananas)
      • Blokker (blokker)
      • Blueseventy (blueseventy)
      • Bogner (bogner)
      • BOXEUR DES RUES (boxeur_des_rues)
      • Brabo (brabo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Cadomotus (cadomotus)
      • Campz (campz)
      • Carlton (carlton)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • CCM (ccm)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Color Baby (color_baby)
      • Compactor (compactor)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Delsey (delsey)
      • Derbystar (derbystar)
      • DERDIEDAS (derdiedas)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Dolomite (dolomite)
      • Donnay (donnay)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dryrobe (dryrobe)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Easton (easton)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Erima (erima)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Festool (festool)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fresk (fresk)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gaiam (gaiam)
      • Garcia (garcia)
      • Gilbert (gilbert)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Grays (grays)
      • GUESS (guess)
      • Gymstick (gymstick)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Hg (hg)
      • Hummel (hummel)
      • HyperX (hyperx)
      • Indiana SUP (indiana_sup)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jobe (jobe)
      • Joma (joma)
      • Joya (joya)
      • Kempa (kempa)
      • Kimood (kimood)
      • Kipling (kipling)
      • Kjust (kjust)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lassig (lassig)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • LEKI (leki)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lief! (lief_)
      • Lifemaxx (lifemaxx)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • Lundhags (lundhags)
      • Malelions (malelions)
      • Mammut (mammut)
      • Manduka (manduka)
      • Mares (mares)
      • Matsuru (matsuru)
      • MIKASA (mikasa)
      • Minions (minions)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Molten (molten)
      • Most (most)
      • My Brand (my_brand)
      • Napapijri (napapijri)
      • NEOXX (neoxx)
      • New Balance (new_balance)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijdam (nijdam)
      • Nike (nike)
      • Nitro (nitro)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • OBO (obo)
      • Odlo (odlo)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osaka (osaka)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Penn (penn)
      • Petromax (petromax)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Powerslide (powerslide)
      • Precision (precision)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Prince (prince)
      • Princess (princess)
      • Puma (puma)
      • Quadra (quadra)
      • Rains (rains)
      • Rawlings (rawlings)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Robey (robey)
      • Ronhill (ronhill)
      • Rs (rs)
      • Rucanor (rucanor)
      • Safta (safta)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salming (salming)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Satch (satch)
      • Scooli (scooli)
      • Scout (scout)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seac Sub (seac_sub)
      • SealLine (sealline)
      • Select (select)
      • Sigikid (sigikid)
      • Siux (siux)
      • Sols (sols)
      • Source (source)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sportec (sportec)
      • Stanno (stanno)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Summit (summit)
      • Super Pro (super_pro)
      • Superdry (superdry)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tempish (tempish)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tiguar (tiguar)
      • TOPModel (topmodel)
      • Travelite (travelite)
      • Trespass (trespass)
      • Tunturi (tunturi)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Venum (venum)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Voetbalshop (voetbalshop)
      • Wilson (wilson)
      • XPLCT (xplct)
      • Yogistar (yogistar)
      • Yonex (yonex)
      • Zone3 (zone3)
    • Prijs (price):
      • < € 30 (budget)
      • € 30 - € 40 (price_2)
      • € 40 - € 70 (price_3)
      • ≥ € 70 (price_4)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 26 L (capaciteit_liter_1)
      • 26 L - 31 L (capaciteit_liter_2)
      • 31 L - 40 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 40 L (capaciteit_liter_4)
    • Sport (fitness, hardlopen) (sport_fitness_hardlopen_):
      • Badminton (badminton)
      • Ballet (ballet)
      • Basketbal (basketbal)
      • Bicycle racing (bicycle_racing)
      • boksen (boksen)
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • handbal (handbal)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Ice hockey (ice_hockey)
      • Leisure (leisure)
      • Mountain biking (mountain_biking)
      • Padel (padel)
      • rugby (rugby)
      • Schaatsen (schaatsen)
      • Skiën (skie_n)
      • Squash (squash)
      • Tennis (tennis)
      • veld hockey (veld_hockey)
      • Voetbal (voetbal)
      • volleybal (volleybal)
    • Strap type (strap_type):
      • Lange schouderriemen (lange_schouderriemen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be