x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Reisenthel Duffelbag reistas - indigo - 20 L

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Reisenthel Duffelbag reistas - indigo - 20 L
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Reisenthel Duffelbag reistas - indigo - 20 L
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Reisenthel Duffelbag reistas - indigo - 20 L
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/153905442.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/94246386.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/187292672.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/94246387.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/135238869.jpg?ts=1
Reisenthel Reisenthel Duffelbag reistas - indigo - 20 L Duffelbag reistas - indigo - 20 L Duffelbag reistas - indigo - 20 L Reisenthel Mini Maxi Dufflebag Shopper - Opvouwbaar - 20L - Indigo Blauw (1)
  • 04012013584534
  • 4201584
2
  • Design
    • Kleur: Blauw
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • Hardcase of softcase: Softcase
    • Inhoud: 20 L
    • koffer type: Reistassen, Handbagage koffer
    • Type sluiting: Rits
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 50 cm
    • Hoogte: 28 cm
  • 19.44 27.90 EUR 2
    2
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Afmetingen: 22 x 16 x 3 cm, inhoud: 20 liter, wasbaar op 30 °C. Grote opening met ritssluiting, compact in de binnenzak. Verstelbare scho...19.44, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Parfumania.be Parfumania.be
      27.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • GUESS Zadie Logo Girlfriend Bag Snake - Maat One Size - Kleur: Zwart | Soccerfanshop
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224245893.jpg?ts=1
      GUESS GUESS Zadie Logo Girlfriend Bag Snake - Maat One Size - Kleur: Zwart | Soccerfanshop Zadie Logo Girlfriend Bag Snake - Maat One Size - Kleur: Zwart | Soccerfanshop Zadie Logo Girlfriend Bag Snake - Maat One Size - Kleur: Zwart | Soccerfanshop GUESS ZADIE LOGO GIRLFRIEND SACHEL HWKA83 96060, Python (1)
      GUESS Zadie Logo Girlfriend Bag Snake - Maat One Size - Kleur: Zwart | Soccerfanshop
      • 00190231586494
      2
    • SealLine Pro Duffle met Rits 70L, zwart 2022 Reistassen & Rolkoffers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153330382.jpg?ts=1
      SealLine SealLine Pro Duffle met Rits 70L, zwart 2022 Reistassen & Rolkoffers Pro Duffle met Rits 70L, zwart 2022 Reistassen & Rolkoffers Pro Duffle met Rits 70L, zwart 2022 Reistassen & Rolkoffers Tas: Type: reistas; Sluitsysteem: ritssluiting; Materiaal: 100% polyester / bodem & zijkanten: 100 % polyamide; Materiaal: Waterdicht: Ja; Volume: Grootteklasse: 61 - 75 liter; Afmetingen: Volume (l): 70 l; Maat (L x B x H): 71 x 40 x 28; Gewicht: 1150 g; Uitrusting: Met handgrepen: ja; Met schouderriem: ja; Materiaal: Coating: PU; Details: Aanvullende gegevens: blijft 30 minuten droog wanneer hij volledig wordt ondergedompeld in een meter diep water, afneembare draaggrepen of schouderbanden ... (1)
      SealLine Pro Duffle met Rits 70L, zwart 2022 Reistassen & Rolkoffers
      • 00040818111406
      1
      deal
    • Superdry Vintage Forest L Backpack Washed Khaki
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227971613.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224166407.jpg?ts=1
      Superdry Superdry Vintage Forest L Backpack Washed Khaki Vintage Forest L Backpack Washed Khaki Vintage Forest L Backpack Washed Khaki Superdry Vintage Forest L Backpack Washed Khaki (1)
      Superdry Vintage Forest L Backpack Washed Khaki
      • 05057847748102
      1
    • Superdry Vintage Printed Montana
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227872545.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231461125.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226355340.jpg?ts=1
      Superdry Superdry Vintage Printed Montana Vintage Printed Montana Vintage Printed Montana Superdry Vintage Printed Montana (1)
      Superdry Vintage Printed Montana
      • 05057847748201
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 22.02
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 24.36
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 24.36
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 24.36
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 24.36
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 24.36
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 24.36
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 24.36
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 24.36
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 24.36
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 24.36
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 24.36
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 24.36
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 24.36
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 24.36
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 24.36
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 23.89
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 23.86
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 23.86
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 23.86
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 23.86
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 23.86
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 23.86
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 23.86
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 24.36
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 23.86
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 23.86
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 23.86
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 23.86
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 23.86
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 23.86
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 23.86
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 23.86
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 23.86
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 23.86
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 23.86
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 23.86
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 24.36
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 24.36
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 24.36
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 24.36
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 24.36
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 23.86
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 23.86
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 23.86
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 23.86
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 23.69
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 23.69
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 23.69
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 23.69
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 23.69
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 23.69
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 23.69
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 19.44
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 19.44
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 19.44
    • teamvergelijk@vergelijk.be