x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Reisenthel activitybag Sporttas Reistas - Polyester - 35L - Dark Blue Donkerblauw

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Reisenthel activitybag Sporttas Reistas - Polyester - 35L - Dark Blue Donkerblauw
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Reisenthel activitybag Sporttas Reistas - Polyester - 35L - Dark Blue Donkerblauw
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Reisenthel activitybag Sporttas Reistas - Polyester - 35L - Dark Blue Donkerblauw
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/211589083.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/139345897.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/139347199.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/139346565.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/135240548.jpg?ts=1
Reisenthel Reisenthel activitybag Sporttas Reistas - Polyester - 35L - Dark Blue Donkerblauw activitybag Sporttas Reistas - Polyester - 35L - Dark Blue Donkerblauw activitybag Sporttas Reistas - Polyester - 35L - Dark Blue Donkerblauw Afmetingen (B x H x D): 54 x 33 x 30 cm/ volume: 35 l Hoofdvak met tweeweg-ritssluiting, binnenin 2 mesh-steekvakken 2 zijzakken met ritssluiting, 1 daarvan met schoen-/waszak/1 steekvak aan de buitenkant Verstelbare schouderriem met bekleding/5 poten op de bodem beschermen tegen vocht en vuil Materiaal: hoogwaardig polyesterweefsel, waterafstotend (1)
  • 04012013699801
2
  • Design
    • Kleur: Blauw
    • Aantal compartimenten: 6
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
    • koffer type: Reistassen, Handbagage koffer
    • Aantal wielen: 0
    • Type sluiting: Rits
  • Technische details
    • Binnenvoering materiaal: Polyester
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 54 cm
    • Diepte: 30 cm
    • Hoogte: 33 cm
    • Lengte: 54 cm
  • Ergonomie
    • Met wielen: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Slottype: Geen slot
  • 39.95 44.90 EUR 2
    2
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Reisenthel Activitybag Sporttas Reistas - 35L - Dark Blue Donkerblauw39.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Afmetingen (B x H x D): 54 x 33 x 30 cm/ volume: 35 l Hoofdvak met tweeweg-ritssluiting, binnenin 2 mesh-steekvakken 2 zijzakken met rits...44.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Wilson - team 3 pack red/gray - Grijs-Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176428059.jpg?ts=1
      Wilson Wilson - team 3 pack red/gray - Grijs-Rood - team 3 pack red/gray - Grijs-Rood - team 3 pack red/gray - Grijs-Rood team 3 pack red/gray (1)
      Wilson - team 3 pack red/gray - Grijs-Rood
      1
    • Tyr Draw String Backpack, geel 2022 Zwemrugzakken- & Tassen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165439365.jpg?ts=1
      Tyr Tyr Draw String Backpack, geel 2022 Zwemrugzakken- & Tassen Draw String Backpack, geel 2022 Zwemrugzakken- & Tassen Draw String Backpack, geel 2022 Zwemrugzakken- & Tassen Belangrijkste informatie: Categorie: zwemrugzak; Toepassingsgebied: Fun & Fitness, Training; gebruik: Openlucht-/Binnenbad, Strand; Maat: Totale volume: 13 l; Afmetingen (L x B x H): 34 x 46; Drinksysteem: Waterreservoir: Zonder (1)
      Tyr Draw String Backpack, geel 2022 Zwemrugzakken- & Tassen
      • 00036702568814
      2
    • Erima Club 5 Tas Bottem Maat: medium
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171031303.jpg?ts=1
      Erima Erima Club 5 Tas Bottem Maat: medium Club 5 Tas Bottem Maat: medium Club 5 Tas Bottem Maat: medium SPORTTAS MET BODEMVAK Netjes gescheiden: onze praktische en robuuste tas met bodemvak zorgt voor orde. Geïntegreerd bodemvak Optimale constructie voor zoveel mogelijk opbergruimte Zijvak van mesh Verstelbare schouderriem Optimale veredelingsmogelijkheden Materiaal: 600D polyester S: Afmetingen (l x b x h) 40x25x35 cm M: Afmetingen (l x b x h) 50x30x40 cm L: Afmetingen (l x b x h) 60x35x45 cm S: Volume ca. 35 liter M: Volume ca. 60 liter L: Volume ca. 94,5 liter (1)
      Erima Club 5 Tas Bottem Maat: medium
      • 04043523513233
      2
    • Ortlieb Reporter-Bag L-17L Schoudertas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207043073.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108733005.jpg?ts=1
      Ortlieb Ortlieb Reporter-Bag L-17L Schoudertas Reporter-Bag L-17L Schoudertas Reporter-Bag L-17L Schoudertas Ortlieb Reporter-Bag L-17L Schoudertas (1)
      Ortlieb Reporter-Bag L-17L Schoudertas
      • 04013051036986
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 44.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 44.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 43.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 43.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 43.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 43.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 43.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 43.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 43.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 43.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 43.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 43.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 44.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 43.99
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 44.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 44.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 39.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be