x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

SLV 111721 New Tria 1 Inbouwlamp LED, Halogeen GU10 50 W Wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews SLV 111721 New Tria 1 Inbouwlamp LED, Halogeen GU10 50 W Wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties SLV 111721 New Tria 1 Inbouwlamp LED, Halogeen GU10 50 W Wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
SLV 111721 New Tria 1 Inbouwlamp LED, Halogeen GU10 50 W Wit
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/124016809.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/222237279.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/162034300.jpg
SLV SLV 111721 New Tria 1 Inbouwlamp LED, Halogeen GU10 50 W Wit 111721 New Tria 1 Inbouwlamp LED, Halogeen GU10 50 W Wit 111721 New Tria 1 Inbouwlamp LED, Halogeen GU10 50 W Wit NEW TRIA I GU10, inbouwspot, vierkant, mat wit, max. 50W, incl. bladveren (1)
  • 04024163138635
2
  • Design
    • Kleur: Wit
  • 21.40 21.90 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      SFEER: De lichtopening van dit plafondinbouwarmatuur straalt licht van hoge kwaliteit uit dat binnen een aangename sfeer creëert PURISTIS...21.40, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      NEW TRIA I GU10, inbouwspot, vierkant, mat wit, max. 50W, incl. bladveren21.90, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Euluna Plafondlamp Puzzle IV, roze/grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220477297.jpg
      Euluna Euluna Plafondlamp Puzzle IV, roze/grijs Plafondlamp Puzzle IV, roze/grijs Plafondlamp Puzzle IV, roze/grijs Kinderwandlamp in puzzelstijl Stroomvoorziening (4GU10), Gewicht: 3.0644254418 Pond, Fabrikant: Nowodvorski (1)
      Euluna Plafondlamp Puzzle IV, roze/grijs
      • 05903139638494
      2
    • Nordlux Mahi 1-Kit - inbouwspot - Ø 8,5 x 4,5 cm - 8,5W LED incl. - IP65 - wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209649740.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203670592.jpg
      Nordlux Nordlux Mahi 1-Kit - inbouwspot - Ø 8,5 x 4,5 cm - 8,5W LED incl. - IP65 - wit Mahi 1-Kit - inbouwspot - Ø 8,5 x 4,5 cm - 8,5W LED incl. - IP65 - wit Mahi 1-Kit - inbouwspot - Ø 8,5 x 4,5 cm - 8,5W LED incl. - IP65 - wit Nordlux Mahi inbouwspot | LED | Ø8,5 cm | IP65 | wit (1)
      Nordlux Mahi 1-Kit - inbouwspot - Ø 8,5 x 4,5 cm - 8,5W LED incl. - IP65 - wit
      • 05704924002748
      1
    • Artdelight Inbouwspot Tavira Wit GU10 1 Lichts
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209711178.jpg
      Artdelight Artdelight Inbouwspot Tavira Wit GU10 1 Lichts Inbouwspot Tavira Wit GU10 1 Lichts Inbouwspot Tavira Wit GU10 1 Lichts Inbouwspot Tavira Wit GU10 1 Lichts (1)
      Artdelight Inbouwspot Tavira Wit GU10 1 Lichts
      • 08719831737253
      2
    • Lucide Spotlamp Bjorn Zwart 77979/04/30
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223794456.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224564867.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218271845.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218263336.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218262013.jpg
      Lucide Lucide Spotlamp Bjorn Zwart 77979/04/30 Spotlamp Bjorn Zwart 77979/04/30 Spotlamp Bjorn Zwart 77979/04/30 Lucide BJORN - Plafondspot - 4xE14 - Zwart (1)
      Lucide Spotlamp Bjorn Zwart 77979/04/30
      • 05411212771254
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 21.21
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 21.21
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 21.21
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 21.21
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 21.21
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 21.21
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 21.21
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 21.21
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 21.21
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 21.21
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 21.21
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 21.21
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 21.21
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 21.21
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 21.21
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 21.21
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 21.21
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 21.21
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 21.21
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 21.21
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 21.21
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 21.21
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 21.21
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 21.21
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 21.21
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 21.21
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 21.21
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 21.21
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 21.21
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 21.21
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 21.21
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 21.21
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 21.21
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 21.21
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 21.68
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 21.68
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 21.68
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 21.18
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 21.18
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 21.18
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 21.40
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 21.40
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 21.40
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 21.40
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 21.40
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 21.40
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 21.40
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 21.40
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 21.40
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 21.40
    • teamvergelijk@vergelijk.be