x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Gardena Watertimer

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Gardena Watertimer
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Gardena Watertimer
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Gardena Watertimer
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/171125601.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158244217.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158244216.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/157483305.jpg
Gardena Gardena Watertimer Watertimer Watertimer Met de Gardena Watertimer tussen je waterkraan en slang heb je haast geen omkijken meer naar je tuinbewatering. Deze geheel zonder batterijen werkende watertimer is middels de duidelijke draaiknop in te stellen voor sproeibeurten tussen de 5 en 120 minuten, maar kan tevens zo ingesteld worden dat je een permanente waterdoorvoer krijgt. Voor waterkranen met 26,5 mm (3/4") en 33,3 mm (1") draad. Let op: er wordt geen tuinslang meegeleverd. (6)
  • 04078500116909
  • 01169-20.000.00
7
good_buy
  • Design
    • Kleur: Multi, Grijs, Groen
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 22.20 41.38 EUR 7
    7
    • Amazon Amazon
      Tijdbesparende irrigatie: de Gardena irrigatieklok voorziet je tuin betrouwbaar en automatisch van water via mobiele sproeiers of sprinkl...22.20, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      GARDENA - Watertimer29.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kabelshop Kabelshop
      Gardena waterklok - Met deze watertimer kun jij er zeker van zijn dat jouw gazon, border of moestuin betrouwbaar besproeid wordt. De wate...31.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Gereedschap.rotopino.be Gereedschap.rotopino.be
      35.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Haxo.be Haxo.be
      De watertimer van Gardena wordt eenvoudig aangesloten op de kraan en regelt de automatische besproeiing van de tuin, bijbvoorbeeld met sp...
      35.25, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Gardena Watertimer tussen je waterkraan en slang heb je haast geen omkijken meer naar je tuinbewatering. Deze geheel zonder batter...35.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Warentuin Warentuin
      Watertimer van Gardena. De producten van Gardena zijn van hoge kwaliteit, voor een lage prijs! Uit onze collectie bewatering. Van het mer...
      39.81, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Hozelock Lanssproeier Plus – 90 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186286021.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222908532.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94255890.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102322744.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124992341.jpg
      Hozelock Hozelock Lanssproeier Plus – 90 cm Lanssproeier Plus – 90 cm Lanssproeier Plus – 90 cm Deze Hozelock lanssproeier combineert een stijlvol ontwerp met praktische eigenschappen. Dankzij de 90 cm lange handgreep kan je er zeker van zijn dat elk deel van de tuin perfect wordt bewaterd. De Hozelock lanssproeier heeft 5 spuitpatronen - jet, kegel, snel, plat en fijn. Daarnaast biedt de verstelbare hoek ook gemak bij het irrigeren van planten op verschillende hoogtes. De lans heeft een vergrendelbare aan/uit-waterstroomschakelaar voor een nauwkeurige regeling van de waterstroom. (2)
      Hozelock Lanssproeier Plus – 90 cm
      • 05010646056595
      • 4802485
      1
    • Gardena smart Irrigation Control Sensor Set
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214555190.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187643974.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188229407.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188229404.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188229403.jpg
      Gardena Gardena smart Irrigation Control Sensor Set smart Irrigation Control Sensor Set smart Irrigation Control Sensor Set Smart Irrigation Control Sensor Set. Een comfortabele sproeier van goede kwaliteit. van het merk Gardegna. Uit onze collectie bewatering. Van het merk Gardena maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! smart Irrigation Control Sensor Set, dit komt uit het assortiment sproeiers & koppelstukken, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (1)
      Gardena smart Irrigation Control Sensor Set
      • 04078500049030
      • 19209-20.000.00
      6
      deal
    • Décoris Tuinsproeier | Decoris | 85.5 cm (Champagne)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185015725.jpg
      Décoris Décoris Tuinsproeier | Decoris | 85.5 cm (Champagne) Tuinsproeier | Decoris | 85.5 cm (Champagne) Tuinsproeier | Decoris | 85.5 cm (Champagne) Watersproeier met grondpen - Wil jij een functionele eyecatcher in jouw tuin? Dan is deze unieke tuinsproeier de perfecte keuze. Deze sproeier ziet er niet alleen heel leuk uit, maar zorgt ook nog voor effectieve bewatering. Steek de sproeier in de grond en verbind eenvoudig de tuinslang om jouw gras, bloemen of planten te bewateren.Stevige én leuke sproeier met bloemDeze mooie tuinsproeier verbind je eenvoudig door middel van een tuinslang aan jouw buitenkraan. De bloem in het midden van de ... (1)
      Décoris Tuinsproeier | Decoris | 85.5 cm (Champagne)
      • 08720093391480
      1
    • Gardena Beregeningsventiel 9V bluetooth
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210098976.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205041896.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205041895.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205041894.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205032729.jpg
      Gardena Gardena Beregeningsventiel 9V bluetooth Beregeningsventiel 9V bluetooth Beregeningsventiel 9V bluetooth Bijzondere kenmerken * Het beregeningsventiel 9 V Bluetooth® van GARDENA maakt het bewateren van uw tuin automatisch, draadloos en daardoor bijzonder handig. * Het beregeningsventiel 9 V Bluetooth® is ideaal als u uw bewateringssysteem automatisch wilt gebruiken als groter Sprinklersystem in de tuin, vooral op plaatsen zonder netvoeding. * Hierdoor kunnen de ventielen op verschillende plaatsen in de tuin worden geplaatst. * Uw tablet of smartphone met iOS of Android en de gratis GARDENA Bluet... (10)
      Gardena Beregeningsventiel 9V bluetooth
      • 04078500052948
      • 01285-20.000.00
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 22.20
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 22.20
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 22.20
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 22.20
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 22.20
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 22.20
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 22.20
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 22.20
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 22.20
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 22.20
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 22.20
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 22.20
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 22.20
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 22.20
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 22.21
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 22.21
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 22.21
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 22.21
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 22.21
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 22.21
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 22.21
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 22.21
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 22.21
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 22.21
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 22.20
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 22.20
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 22.20
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 22.20
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 22.20
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 22.20
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 22.20
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 18.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 18.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 18.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 22.20
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 22.20
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 22.20
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 22.20
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 22.20
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 22.20
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 22.20
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 22.20
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 22.20
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 22.20
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 22.20
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 22.20
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 22.20
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 22.20
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 22.20
    • teamvergelijk@vergelijk.be