x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Gardena Mambo 310 m2

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Gardena Mambo 310 m2
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Gardena Mambo 310 m2
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Gardena Mambo 310 m2
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/116933423.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/159117260.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158955069.jpg
Gardena Gardena Mambo 310 m2 Mambo 310 m2 Mambo 310 m2 · Comfortabele cirkelsproeier voor kleinere tot grotere oppervlakken· Sproeioppervlak: 9 - max. 310 m²· Sproeibereik: Ø 3 - max. 20 m· Sproeibereik individueel in te stellen door draaibare precisie-sproeikoppen· Nauwkeurige instelling van de reikwijd (3)
  • 04078500206204
  • 02062-20.000.00
8
  • Design
    • Kleur: Multi, Grijs
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 26.99 41.38 EUR 8
    8
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      GARDENA - Cirkelsproeier Mambo - Tuinsproeier - 9 tot 310 m²26.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toppy.be Toppy.be
      Met de Gardena Comfort Mambo cirkelsproeier kun je gemakkelijk zowel kleine als grote oppervlakken besproeien.27.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Kabelshop Kabelshop
      Watersproeier met instelbaar sproeibereik - Deze cirkelsproeier van het merk Gardena heeft een eenvoudig instelbaar sproeibereik van 3 to...28.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toolmax Toolmax
      Bijzondere kenmerken * Met de GARDENA Comfort Cirkelsproeier Mambo kunt u gemakkelijk kleinere en grotere oppervlakken besproeien. * Het ...32.79, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Gereedschap.rotopino.be Gereedschap.rotopino.be
      33.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Deboerdrachten Deboerdrachten
      · Comfortabele cirkelsproeier voor kleinere tot grotere oppervlakken· Sproeioppervlak: 9 - max. 310 m²· Sproeibereik: Ø 3 - max. 20 m· Sp...
      33.49, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Haxo.be Haxo.be
      De handige cirkelsproeier voor kleine tot grotere oppervlakken. Het sproeioppervlak is 9 m2 tot maximaal 310 m2 instelbaar, met een sproe...
      35.25, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Warentuin Warentuin
      Comfort Cirkelsproeier Mambo van Gardena. De producten van Gardena zijn van hoge kwaliteit, voor een lage prijs! Uit onze collectie bewat...
      39.81, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Hozelock Lanssproeier Plus – 90 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186286021.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222908532.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94255890.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102322744.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124992341.jpg
      Hozelock Hozelock Lanssproeier Plus – 90 cm Lanssproeier Plus – 90 cm Lanssproeier Plus – 90 cm Deze Hozelock lanssproeier combineert een stijlvol ontwerp met praktische eigenschappen. Dankzij de 90 cm lange handgreep kan je er zeker van zijn dat elk deel van de tuin perfect wordt bewaterd. De Hozelock lanssproeier heeft 5 spuitpatronen - jet, kegel, snel, plat en fijn. Daarnaast biedt de verstelbare hoek ook gemak bij het irrigeren van planten op verschillende hoogtes. De lans heeft een vergrendelbare aan/uit-waterstroomschakelaar voor een nauwkeurige regeling van de waterstroom. (2)
      Hozelock Lanssproeier Plus – 90 cm
      • 05010646056595
      • 4802485
      1
    • Kreator Flexibele tuinslang | Kreator | 30 meter (Met sproeikop)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226320071.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229926163.jpg
      Kreator Kreator Flexibele tuinslang | Kreator | 30 meter (Met sproeikop) Flexibele tuinslang | Kreator | 30 meter (Met sproeikop) Flexibele tuinslang | Kreator | 30 meter (Met sproeikop) Flexibele tuinslang met een bereik van 30 meter -Met deze tuinslang kun je de verste hoeken van je tuin besproeien, maar ook makkelijk opbergen dankzij zijn flexibele lengte. Dit exemplaar gebruikt namelijk waterdruk om de slang te verlengen. De sproeikop is met 7 verschillende sproeistanden erg veelzijdig waardoor je met deze tuinslang zelfs de meest kwetsbare planten en bloemen kunt voorzien van water.Soepele tuinslang met 7 verschillende standenDeze flexibele tuinslang is erg geschikt voor... (1)
      Kreator Flexibele tuinslang | Kreator | 30 meter (Met sproeikop)
      • 05400338098130
      2
    • Gardena smart Irrigation Control Sensor Set
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214555190.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187643974.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188229407.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188229404.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188229403.jpg
      Gardena Gardena smart Irrigation Control Sensor Set smart Irrigation Control Sensor Set smart Irrigation Control Sensor Set Smart Irrigation Control Sensor Set. Een comfortabele sproeier van goede kwaliteit. van het merk Gardegna. Uit onze collectie bewatering. Van het merk Gardena maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! smart Irrigation Control Sensor Set, dit komt uit het assortiment sproeiers & koppelstukken, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (1)
      Gardena smart Irrigation Control Sensor Set
      • 04078500049030
      • 19209-20.000.00
      6
      deal
    • Gardena Regelbare druppelaar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129254243.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/77033542.jpg
      Gardena Gardena Regelbare druppelaar Regelbare druppelaar Regelbare druppelaar Regelbare druppelaar (1)
      Gardena Regelbare druppelaar
      • 04078500139106
      3
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 25.49
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 25.49
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 25.49
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 25.49
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 25.49
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 25.49
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 26.49
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 26.49
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 26.49
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 26.49
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 26.49
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 27.90
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 27.90
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 26.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 27.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 22.00
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 26.49
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 26.49
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 26.49
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 26.49
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 26.49
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 26.49
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 26.49
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 26.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be