x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Gardena Druppelbuis 4.6 MM 15 Meter

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Gardena Druppelbuis 4.6 MM 15 Meter
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Gardena Druppelbuis 4.6 MM 15 Meter
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Gardena Druppelbuis 4.6 MM 15 Meter
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/171124864.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/166963452.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/166963451.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/171532665.jpg
Gardena Gardena Druppelbuis 4.6 MM 15 Meter Druppelbuis 4.6 MM 15 Meter Druppelbuis 4.6 MM 15 Meter Bijzondere kenmerken * De GARDENA Druppelbuis wordt gebruikt voor het besproeien van kleinere plantenoppervlakken in de bloemen- of moestuin en van rijen planten. * De ruimte tussen de druppelaars in de leiding is 30 cm en elke druppelaar voert water aan met een snelheid van 1,5 l/u. * Dankzij de innovatieve labyrinttechnologie zijn de druppelaars zelfreinigend. * Door de kleine diameter van 4,6 mm (3/16) is de druppelbuis zeer flexibel en gemakkelijk te plaatsen. * Met het hoofdapparaat in h... (1)
  • 04078500136204
5
  • Design
    • Kleur: Grijs, Groen
  • 14.08 27.94 EUR 5
    5
    • Amazon Amazon
      Eenvoudig te plaatsen: de druppelbuis is zeer flexibel en kan moeiteloos worden gelegd Gelijkmatige reiniging: verdeelt de hoeveelheid wa...14.08, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Deboerdrachten Deboerdrachten
      Zonder armaturen
      23.48, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Haxo.be Haxo.be
      24.20, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toolmax Toolmax
      Bijzondere kenmerken * De GARDENA Druppelbuis wordt gebruikt voor het besproeien van kleinere plantenoppervlakken in de bloemen- of moest...25.58, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Warentuin Warentuin
      Bovengrondse druppelbuis 4,6 mm (3/16) van Gardena. De producten van Gardena zijn van hoge kwaliteit, voor een lage prijs! Uit onze colle...27.94, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Kärcher SensoTimer ST6 DUO eco!ogic
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169029702.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210038055.jpg
      Kärcher Kärcher SensoTimer ST6 DUO eco!ogic SensoTimer ST6 DUO eco!ogic SensoTimer ST6 DUO eco!ogic Kärcher 2.645-214.0 SensoTimer ST6 DUO eco!ogicBijzondere kenmerkenDe SensoTimer ST6 Duo eco!ogic met twee van elkaar onafhankelijke wateruitlaten stemt de bewatering af op de behoefte en vraag naar waterDe twee meegeleverde sensoren, een per uitlaat, meten de vochtigheid van de bodem en versturen deze waarde per radiosignaal naar de SensoTimerDe gewenste vochtigheid kan in 5 niveaus worden ingesteldAls de bodem droger wordt dan de ingestelde waarde, wordt de bewatering automatisch gestart op... (1)
      Kärcher SensoTimer ST6 DUO eco!ogic
      • 04039784610514
      1
      deal
    • Pro Garden Tuinslangset | Pro Garden | 20 m (Completeset, Nylon, Koppelstukken)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146871606.jpg
      Pro Garden Pro Garden Tuinslangset | Pro Garden | 20 m (Completeset, Nylon, Koppelstukken) Tuinslangset | Pro Garden | 20 m (Completeset, Nylon, Koppelstukken) Tuinslangset | Pro Garden | 20 m (Completeset, Nylon, Koppelstukken) Flexibele tuinslang met kraanstuk, koppelstukken en tuinspuit - Met deze handige tuinslang kun jij jouw planten water geven, een auto wassen of de vijver vullen. Dit exemplaar is gemaakt van geweven nylon, wat draaien en knikken voorkomt. De tuinslang wordt geleverd met een kraanstuk, twee koppelstukken en een tuinspuit. Verbind de slang met jouw buitenkraan en ga direct aan de slag.Flexibele tuinslang 20 meter met bevestigingsstukkenDeze praktische set is ideaal wanneer jij graag in de tuin ... (1)
      Pro Garden Tuinslangset | Pro Garden | 20 m (Completeset, Nylon, Koppelstukken)
      • 08719202535907
      2
      deal
    • Pro Garden Tuinsproeier Uitschuifbaar 75-108 Cm Polypropyleen/rvs Chroom
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167159822.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/109606253.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217311084.jpg
      Pro Garden Pro Garden Tuinsproeier Uitschuifbaar 75-108 Cm Polypropyleen/rvs Chroom Tuinsproeier Uitschuifbaar 75-108 Cm Polypropyleen/rvs Chroom Tuinsproeier Uitschuifbaar 75-108 Cm Polypropyleen/rvs Chroom Uitschuifbare handsproeier - Dankzij deze hoogwaardige tuinsproeier kun jij jouw bloemen en planten eenvoudig bewateren. De sproeier is uitschuifbaar tot 108 centimeter, waardoor jij overal goed bij kunt komen. De sproeikop heeft 9 standen en is eenvoudig in gebruik. Dit exemplaar past op bijna iedere tuinslang.Ideale sproeikop met uitschuifbare steelDe tuin sproeien was nog nooit zo makkelijk met deze handige sproeikop met uitschuifbare steel. De sproeier is ingeschoven 75 centimeter lang en... (1)
      Pro Garden Tuinsproeier Uitschuifbaar 75-108 Cm Polypropyleen/rvs Chroom
      • 08719202439007
      1
    • Dr. Friedrichs Dr.F Tuin-Set regenmeter+thermometer Dr.Friedrichs Regenmeter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114608034.jpg
      Dr. Friedrichs Dr. Friedrichs Dr.F Tuin-Set regenmeter+thermometer Dr.Friedrichs Regenmeter Dr.F Tuin-Set regenmeter+thermometer Dr.Friedrichs Regenmeter Dr.F Tuin-Set regenmeter+thermometer Dr.Friedrichs Regenmeter Dr.F Tuin-Set regenmeter+thermometer: Buitenmuurthermometer 470x115mm, stevig plastc Regenmeter 380x85mm, kunststof. EAN: 4004408035820 (1)
      Dr. Friedrichs Dr.F Tuin-Set regenmeter+thermometer Dr.Friedrichs Regenmeter
      • 04004408035820
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 13.75
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 13.75
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 13.75
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 13.75
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 13.68
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 14.08
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 14.08
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 14.08
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 14.08
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 14.08
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 14.08
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 14.08
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 14.08
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 14.08
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 14.08
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 14.08
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 14.08
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 14.08
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 14.08
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 14.08
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 14.08
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 14.08
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 14.08
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 14.08
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 14.08
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 14.08
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 14.08
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 14.08
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 14.08
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 14.08
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 14.08
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 14.08
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 14.08
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 14.08
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 14.08
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 14.08
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 14.08
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 14.08
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 14.08
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 14.08
    • teamvergelijk@vergelijk.be