x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Hozelock Jetspray Spuitpistool

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Hozelock Jetspray Spuitpistool
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Hozelock Jetspray Spuitpistool
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Hozelock Jetspray Spuitpistool
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/108677232.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/145615225.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/109033288.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/109033290.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182516566.jpg
Hozelock Hozelock Jetspray Spuitpistool Jetspray Spuitpistool Jetspray Spuitpistool De Hozelock Jet Spray is het ideale spuitpistool voor in de tuin. Het lichtgewicht spuitpistool is de perfecte toevoeging voor reinigingswerkzaamheden, vullen van waterreservoirs of bewatering van bloemen van planten. De traploos regelbare watertoevoer heeft drie verschillende sproeistanden. Hierbij is er de keuze uit een harde straal, een volle straal en een snelvulstand. Zo vind je de ideale stand voor jouw tuinwerkzaamheden. (1)
  • 05010646048613
  • 2674P0000
  • 2339580
3
  • Design
    • Kleur: Geel, Grijs
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 2 jaar
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 16 cm
    • Hoogte: 21 cm
    • Lengte: 4 cm
  • 15.90 20.21 EUR 3
    3
    • Toppy.be Toppy.be
      De Hozelock Jet Spray is het ideale spuitpistool voor in de tuin. Het lichtgewicht spuitpistool is de perfecte toevoeging voor reinigings...15.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon Amazon
      Compact waterspuitpistool met drie sproeipatronen, die perfect geschikt zijn voor reiniging en irrigatie. Quick connectstekker voor een e...18.58, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Haxo.be Haxo.be
      19.45, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Kärcher SensoTimer ST6 DUO eco!ogic
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169029702.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210038055.jpg
      Kärcher Kärcher SensoTimer ST6 DUO eco!ogic SensoTimer ST6 DUO eco!ogic SensoTimer ST6 DUO eco!ogic Kärcher 2.645-214.0 SensoTimer ST6 DUO eco!ogicBijzondere kenmerkenDe SensoTimer ST6 Duo eco!ogic met twee van elkaar onafhankelijke wateruitlaten stemt de bewatering af op de behoefte en vraag naar waterDe twee meegeleverde sensoren, een per uitlaat, meten de vochtigheid van de bodem en versturen deze waarde per radiosignaal naar de SensoTimerDe gewenste vochtigheid kan in 5 niveaus worden ingesteldAls de bodem droger wordt dan de ingestelde waarde, wordt de bewatering automatisch gestart op... (2)
      Kärcher SensoTimer ST6 DUO eco!ogic
      • 04039784610514
      1
      deal
    • Pro Garden Tuinsproeier Uitschuifbaar 75-108 Cm Polypropyleen/rvs Chroom
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167159822.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/109606253.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217311084.jpg
      Pro Garden Pro Garden Tuinsproeier Uitschuifbaar 75-108 Cm Polypropyleen/rvs Chroom Tuinsproeier Uitschuifbaar 75-108 Cm Polypropyleen/rvs Chroom Tuinsproeier Uitschuifbaar 75-108 Cm Polypropyleen/rvs Chroom Uitschuifbare handsproeier - Dankzij deze hoogwaardige tuinsproeier kun jij jouw bloemen en planten eenvoudig bewateren. De sproeier is uitschuifbaar tot 108 centimeter, waardoor jij overal goed bij kunt komen. De sproeikop heeft 9 standen en is eenvoudig in gebruik. Dit exemplaar past op bijna iedere tuinslang.Ideale sproeikop met uitschuifbare steelDe tuin sproeien was nog nooit zo makkelijk met deze handige sproeikop met uitschuifbare steel. De sproeier is ingeschoven 75 centimeter lang en... (4)
      Pro Garden Tuinsproeier Uitschuifbaar 75-108 Cm Polypropyleen/rvs Chroom
      • 08719202439007
      1
    • Pro Garden Tuinslangset | Pro Garden | 20 m (Completeset, Nylon, Koppelstukken)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146871606.jpg
      Pro Garden Pro Garden Tuinslangset | Pro Garden | 20 m (Completeset, Nylon, Koppelstukken) Tuinslangset | Pro Garden | 20 m (Completeset, Nylon, Koppelstukken) Tuinslangset | Pro Garden | 20 m (Completeset, Nylon, Koppelstukken) Flexibele tuinslang met kraanstuk, koppelstukken en tuinspuit - Met deze handige tuinslang kun jij jouw planten water geven, een auto wassen of de vijver vullen. Dit exemplaar is gemaakt van geweven nylon, wat draaien en knikken voorkomt. De tuinslang wordt geleverd met een kraanstuk, twee koppelstukken en een tuinspuit. Verbind de slang met jouw buitenkraan en ga direct aan de slag.Flexibele tuinslang 20 meter met bevestigingsstukkenDeze praktische set is ideaal wanneer jij graag in de tuin ... (1)
      Pro Garden Tuinslangset | Pro Garden | 20 m (Completeset, Nylon, Koppelstukken)
      • 08719202535907
      2
      deal
    • Gardena Besproeiingscomputer FlexControl
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116660586.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105484744.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172046085.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172046092.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172046093.jpg
      Gardena Gardena Besproeiingscomputer FlexControl Besproeiingscomputer FlexControl Besproeiingscomputer FlexControl \\\\nType: Flexcontrol\\\\n * Flexibele programmering van basisfuncties met draaiknop * LCD toont de gegevens * Besproeiingsduur instelbaar van 1 min - 1 uur 59 min, frequentie 1 tot 3 x per dag en dit op dag(en) naar keuze of iedere 2e of 3e dag * Afneembaar invoerpaneel voor eenvoudige programmering * Aansluiting voor GARDENA regen- of bodemvochtigheidscensor besproeiingsduur 1 - 119 min werkdruk 0,5 - 12 bar besproeiingen per dag 3 dag (1)
      Gardena Besproeiingscomputer FlexControl
      • 04078500188302
      • 01883-20.000.00
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 15.90
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 15.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 15.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 15.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 15.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 15.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 15.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 15.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 15.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 12.98
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 15.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 15.92
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 15.92
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 15.92
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 15.92
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 15.92
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 15.92
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 15.92
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 15.92
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 15.92
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 15.92
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 16.38
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 16.38
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 16.38
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 16.38
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 16.38
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 16.38
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 16.38
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 16.38
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 16.38
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 15.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 15.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be