x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Kärcher 2.645-209.0 WT 2 Watertimer

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Kärcher 2.645-209.0 WT 2 Watertimer
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Kärcher 2.645-209.0 WT 2 Watertimer
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Kärcher 2.645-209.0 WT 2 Watertimer
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/171127881.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158598721.jpg
Kärcher Kärcher 2.645-209.0 WT 2 Watertimer 2.645-209.0 WT 2 Watertimer 2.645-209.0 WT 2 Watertimer Kärcher 2.645-209.0 WT 2 WatertimerBijzondere kenmerkenDe WT 2 is een 3-weg verdeler en watertimer in eenDe WT 2 is voorzien van twee kraanaansluitingen met twee onafhankelijke, traploze regelaarsOnderscheidt zich door een geoptimaliseerde waterdoorstromingIn de derde kraanaansluiting is een watertimer geïntegreerdDe sproeiduur kan traploos worden ingesteld tot maximaal 120 min. Na afloop van de ingestelde tijd stopt het sproeien automatischDe WT 2 met G1-kraanaansluiting en G3/4-reductiestuk... (1)
  • 04039784620278
1
  • Design
    • Kleur: Geel
  • 62.45 62.45 EUR 1
    1
    • Toolnation Toolnation
      Kärcher 2.645-209.0 WT 2 WatertimerBijzondere kenmerkenDe WT 2 is een 3-weg verdeler en watertimer in eenDe WT 2 is voorzien van twee kra...62.45, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Gardena Regelbare druppelaar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129254243.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/77033542.jpg
      Gardena Gardena Regelbare druppelaar Regelbare druppelaar Regelbare druppelaar Regelbare druppelaar (1)
      Gardena Regelbare druppelaar
      • 04078500139106
      3
    • Kreator Flexibele tuinslang | Kreator | 30 meter (Met sproeikop)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226320071.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229926163.jpg
      Kreator Kreator Flexibele tuinslang | Kreator | 30 meter (Met sproeikop) Flexibele tuinslang | Kreator | 30 meter (Met sproeikop) Flexibele tuinslang | Kreator | 30 meter (Met sproeikop) Flexibele tuinslang met een bereik van 30 meter -Met deze tuinslang kun je de verste hoeken van je tuin besproeien, maar ook makkelijk opbergen dankzij zijn flexibele lengte. Dit exemplaar gebruikt namelijk waterdruk om de slang te verlengen. De sproeikop is met 7 verschillende sproeistanden erg veelzijdig waardoor je met deze tuinslang zelfs de meest kwetsbare planten en bloemen kunt voorzien van water.Soepele tuinslang met 7 verschillende standenDeze flexibele tuinslang is erg geschikt voor... (1)
      Kreator Flexibele tuinslang | Kreator | 30 meter (Met sproeikop)
      • 05400338098130
      2
    • Hozelock Lanssproeier Plus – 90 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186286021.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222908532.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94255890.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102322744.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124992341.jpg
      Hozelock Hozelock Lanssproeier Plus – 90 cm Lanssproeier Plus – 90 cm Lanssproeier Plus – 90 cm Deze Hozelock lanssproeier combineert een stijlvol ontwerp met praktische eigenschappen. Dankzij de 90 cm lange handgreep kan je er zeker van zijn dat elk deel van de tuin perfect wordt bewaterd. De Hozelock lanssproeier heeft 5 spuitpatronen - jet, kegel, snel, plat en fijn. Daarnaast biedt de verstelbare hoek ook gemak bij het irrigeren van planten op verschillende hoogtes. De lans heeft een vergrendelbare aan/uit-waterstroomschakelaar voor een nauwkeurige regeling van de waterstroom. (2)
      Hozelock Lanssproeier Plus – 90 cm
      • 05010646056595
      • 4802485
      1
    • Gardena Micro Drip Start Set M Besproeiingscomputer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182805927.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229865982.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162765575.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166963449.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171151778.jpg
      Gardena Gardena Micro Drip Start Set M Besproeiingscomputer Micro Drip Start Set M Besproeiingscomputer Micro Drip Start Set M Besproeiingscomputer Startset bloempotten M met besproeiingscomputer van Gardena. De producten van Gardena zijn van hoge kwaliteit, voor een lage prijs! Uit onze collectie bewatering. Van het merk Gardena maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Startset bloempotten M met besproeiingscomputer, dit komt uit het assortiment bloempotten & terrassets, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (3)
      Gardena Micro Drip Start Set M Besproeiingscomputer
      • 04078500018401
      • 13002-20.000.00
      • 4801984
      6
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 34.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 34.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 62.45
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 62.45
    • teamvergelijk@vergelijk.be