x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Progarden Tuinslangset - 20 meter

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Progarden Tuinslangset - 20 meter
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Progarden Tuinslangset - 20 meter
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Progarden Tuinslangset - 20 meter
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/146871606.jpg?ts=1
Progarden Progarden Tuinslangset - 20 meter Tuinslangset - 20 meter Tuinslangset - 20 meter 0, Fabrikant: Difuzed (1)
  • 08719202535907
4
deal
  • Design
    • Kleur: Grijs
    • Materiaal: Kunststof, Textiel
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 15.94 22.45 EUR 4
    4
    • Voordeeldrogisterij Voordeeldrogisterij
      Zo kun je het kraanstuk aan de buitenkraan bevestigen en één van de koppelstukken verbinden met jouw tuinslang.
      15.94, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Progarden Tuinslangset met Connector 20 meter | PVC | Blauw/Grijs | 4-delig18.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      0, Fabrikant: Difuzed20.85, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kabelshop Kabelshop
      Flexibele tuinslang met kraanstuk, koppelstukken en tuinspuit - Met deze handige tuinslang kun jij jouw planten water geven, een auto was...22.45, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Gardena Regelbare druppelaar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129254243.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/77033542.jpg?ts=1
      Gardena Gardena Regelbare druppelaar Regelbare druppelaar Regelbare druppelaar De instelbare einddruppelaar is zeer geschikt - als onderdeel van het GARDENA Micro-Drip-System - voor het plaatselijk bewateren van apart staande planten of voor langere rijen planten met verschillende watervereisten. De waterverdeling kan worden in (1)
      Gardena Regelbare druppelaar
      • 04078500139106
      1
    • Kärcher SensoTimer ST6 DUO eco!ogic
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169029702.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210038055.jpg?ts=1
      Kärcher Kärcher SensoTimer ST6 DUO eco!ogic SensoTimer ST6 DUO eco!ogic SensoTimer ST6 DUO eco!ogic Kärcher 2.645-214.0 SensoTimer ST6 DUO eco!ogicBijzondere kenmerkenDe SensoTimer ST6 Duo eco!ogic met twee van elkaar onafhankelijke wateruitlaten stemt de bewatering af op de behoefte en vraag naar waterDe twee meegeleverde sensoren, een per uitlaat, meten de vochtigheid van de bodem en versturen deze waarde per radiosignaal naar de SensoTimerDe gewenste vochtigheid kan in 5 niveaus worden ingesteldAls de bodem droger wordt dan de ingestelde waarde, wordt de bewatering automatisch gestart op... (1)
      Kärcher SensoTimer ST6 DUO eco!ogic
      • 04039784610514
      1
      deal
    • Gardena Multisproeier Twist
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225074122.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230834420.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223818905.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231344972.jpg?ts=1
      Gardena Gardena Multisproeier Twist Multisproeier Twist Multisproeier Twist De GARDENA Multi 4-sproeier Twist bestaat uit een sproeier voor het besproeien van vier verschillende zones: cirkel, halve cirkel, vierkant en rechthoek. De besproeiingszones kunnen worden geselecteerd met de draaiknop op de sproeier. Het bijpassende GARDENA Slangstuk (art. nr. 915) wordt meegeleverd in dit complete pakket. De besproeiingszones hebben de volgende afmetingen: Volledige cirkel: ø max. 10 m / 80 m2; Halve cirkel: r = max. 8 m / 100 m2; Vierkant: max. 8 x 8 m / 64 m2; Rechthoek: ... (6)
      Gardena Multisproeier Twist
      • 04078500206808
      3
    • Gardena Besproeiingscomputer FlexControl
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116660586.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105484744.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172046085.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172046092.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172046093.jpg?ts=1
      Gardena Gardena Besproeiingscomputer FlexControl Besproeiingscomputer FlexControl Besproeiingscomputer FlexControl \\\\nType: Flexcontrol\\\\n * Flexibele programmering van basisfuncties met draaiknop * LCD toont de gegevens * Besproeiingsduur instelbaar van 1 min - 1 uur 59 min, frequentie 1 tot 3 x per dag en dit op dag(en) naar keuze of iedere 2e of 3e dag * Afneembaar invoerpaneel voor eenvoudige programmering * Aansluiting voor GARDENA regen- of bodemvochtigheidscensor besproeiingsduur 1 - 119 min werkdruk 0,5 - 12 bar besproeiingen per dag 3 dag (1)
      Gardena Besproeiingscomputer FlexControl
      • 04078500188302
      • 01883-20.000.00
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 26.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 26.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 14.94
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 14.94
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 14.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 14.94
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 14.94
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 14.94
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 21.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 20.98
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 21.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 18.45
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 18.45
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 15.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 15.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 15.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 15.94
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 15.94
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 15.94
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 15.94
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 15.94
    • teamvergelijk@vergelijk.be