x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er camerastatieven verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    9.Solutions camera statief

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in camera statief categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • 9.Solutions Barracuda Clamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146641575.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97918046.jpg
      9.Solutions 9.Solutions Barracuda Clamp Barracuda Clamp Barracuda Clamp De 9.Solutions Barracuda Clamp is een innovatieve flexibele klem met een grote opening. Deze klem is erg stevig en kan verschillend gevormde voorwerpen klemmen zonder gebruik van extra hulpstukken. (1)
      9.Solutions Barracuda Clamp
      • 04897068900016
      4
      43.90 EUR
    • 9.Solutions Python clamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133178807.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97912356.jpg
      9.Solutions 9.Solutions Python clamp Python clamp Python clamp Veelzijdig inzetbare klem voor het bevestigen van accessoires aan buizen, standaards en platte oppervlakken (1)
      9.Solutions Python clamp
      • 04897068900337
      • 4897068900337
      3
      21.51 EUR
    • 9.Solutions Action Camera Flat Clamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102928022.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97912063.jpg
      9.Solutions 9.Solutions Action Camera Flat Clamp Action Camera Flat Clamp Action Camera Flat Clamp De 9.Solutions Action Camera Flat Clamp is een klem waarmee u voorwerpen op uw kleding of riemen kunt bevestigen. De klem heeft een 1/4" schroefgat aan de boven- en onderkant waarmee u accessoires kunt bevestigen zoals de Action Camera L Bracket of de Quick Mount Angle Joint (beide niet meegeleverd). (1)
      9.Solutions Action Camera Flat Clamp
      • 04897068900115
      3
      22.95 EUR
    • 9.Solutions Action Camera L-bracket
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133179584.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102157399.jpg
      9.Solutions 9.Solutions Action Camera L-bracket Action Camera L-bracket Action Camera L-bracket L-plaat om uw GoPro of compact camera op verschillende manieren ergens aan vast te maken (1)
      9.Solutions Action Camera L-bracket
      • 04897068900108
      • 4897068900108
      3
      21.90 EUR
    • 9.Solutions Quick Mount Receiver to 3/8' Rod
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133179645.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144648048.jpg
      9.Solutions 9.Solutions Quick Mount Receiver to 3/8' Rod Quick Mount Receiver to 3/8' Rod Quick Mount Receiver to 3/8' Rod Biedt de mogelijkheid om kleine camera's gemakkelijk in kleine ruimtes te monteren (1)
      9.Solutions Quick Mount Receiver to 3/8' Rod
      • 04897068900252
      • 4897068900252
      3
      20.90 EUR
    • 9.Solutions 3/8' Gag
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133180021.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144650668.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97937642.jpg
      9.Solutions 9.Solutions 3/8' Gag 3/8' Gag 3/8' Gag De 9.Solutions 3/8" Gag zorgt ervoor dat u twee 3/8" (10mm) buizen/staven kan positioneren in 360 graden. (1)
      9.Solutions 3/8' Gag
      • 04897068900238
      • 4897068900238
      3
      23.90 EUR
    • 9.Solutions Savior clamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133186068.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96832072.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145856606.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97937523.jpg
      9.Solutions 9.Solutions Savior clamp Savior clamp Savior clamp De 9.Solutions Savior Clamp is een klem met unieke kaken die zorgt voor een stevige grip op ronde, vierkante of platte voorwerpen. Ook is de Savior Clamp voorzien van twee 1/4" en drie 3/8" schroefdraadbevestigingen op elk van de kaken. (1)
      9.Solutions Savior clamp
      • 04897068900160
      • 4897068900160
      3
      43.90 EUR
    • 9.Solutions Quick Mount Angle Joint
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133178820.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102157603.jpg
      9.Solutions 9.Solutions Quick Mount Angle Joint Quick Mount Angle Joint Quick Mount Angle Joint De 9.Solutions Quick Mount Angle Joint zorgt ervoor dat u ieder Quick Mount accessoire in een hoek kunt bevestigen. De rosettes in de Angle Joint zorgen ervoor dat u deze gemakkelijk en stevig kunt vergrendelen. (1)
      9.Solutions Quick Mount Angle Joint
      • 04897068900122
      • 4897068900122
      2
      23.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Carbon DEFAULT
        • carbon
      • Aluminium DEFAULT
        • aluminium
      • Tripods DEFAULT
        • tripod
      • Monopod DEFAULT
        • monopod
      • Manfrotto DEFAULT
        • manfrotto
      • Vanguard DEFAULT
        • vanguard
      • Velbon DEFAULT
        • velbon
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Vanguard (vanguard)
      • Velbon (velbon)
      • Rollei (rollei)
      • Benro (benro)
      • Hama (hama)
      • Cullmann (cullmann)
      • Joby (joby)
      • Gitzo (gitzo)
      • 3 Legged Thing (3_legged_thing)
      • 8Sinn (8sinn)
      • 9.Solutions (9_solutions)
      • 360 Fly (360_fly)
      • Alphatron (alphatron)
      • Berlebach (berlebach)
      • Billingham (billingham)
      • Bilora (bilora)
      • Black Eye (black_eye)
      • BlackRapid (blackrapid)
      • Bosch (bosch)
      • Braun (braun)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Bresser (bresser)
      • Brinno (brinno)
      • Camgear (camgear)
      • CamLink (camlink)
      • Canon (canon)
      • Carry Speed (carry_speed)
      • Caruba (caruba)
      • Celly (celly)
      • Cineroid (cineroid)
      • Cinetics (cinetics)
      • Colorama (colorama)
      • Coman (coman)
      • Davis & Sanford (davis_sanford)
      • Delkin (delkin)
      • DJI (dji)
      • Dörr (do_rr)
      • Einhell (einhell)
      • Elinchrom (elinchrom)
      • Falcon Eyes (falcon_eyes)
      • Fat Gecko (fat_gecko)
      • Feiyu Tech (feiyu_tech)
      • Fotodiox (fotodiox)
      • Freevision (freevision)
      • Garmin (garmin)
      • Gary Fong (gary_fong)
      • Genesis (genesis)
      • Gizomos (gizomos)
      • Godox (godox)
      • GoPole (gopole)
      • GoPro (gopro)
      • Grip (grip)
      • HQ Power (hq_power)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • Insta360 (insta360)
      • Interfit (interfit)
      • Jinbei (jinbei)
      • Jobo (jobo)
      • Jobu (jobu)
      • Kaiser (kaiser)
      • Kaiser Fototechnik (kaiser_fototechnik)
      • Kamera Express (kamera_express)
      • Kingjoy (kingjoy)
      • Kodak (kodak)
      • Kowa (kowa)
      • König (ko_nig)
      • LanParte (lanparte)
      • Laserliner (laserliner)
      • Lastolite (lastolite)
      • Ledgo (ledgo)
      • Leica (leica)
      • Leofoto (leofoto)
      • Libec (libec)
      • Linkstar (linkstar)
      • Litra (litra)
      • Lume Cube (lume_cube)
      • Matin (matin)
      • MeFOTO (mefoto)
      • Metz (metz)
      • MEVO (mevo)
      • Miggo (miggo)
      • Moza (moza)
      • Nedis (nedis)
      • Nest (nest)
      • Nikkei (nikkei)
      • Novoflex (novoflex)
      • OLLOCLIP (olloclip)
      • PGYtech (pgytech)
      • Phottix (phottix)
      • PicPole (picpole)
      • Pixel (pixel)
      • Pixel Maker (pixel_maker)
      • Polar Pro (polar_pro)
      • Polaroid (polaroid)
      • PRIMAPHOTO (primaphoto)
      • Pro-Mounts (pro_mounts)
      • RAM Mount (ram_mount)
      • Ram Mounts (ram_mounts)
      • Really Right Stuff (really_right_stuff)
      • Removu (removu)
      • Ricoh (ricoh)
      • Ringlight (ringlight)
      • Rode (rode)
      • Rotolight (rotolight)
      • Rycote (rycote)
      • Sachtler (sachtler)
      • SBS (sbs)
      • SeaLife (sealife)
      • Sevenoak (sevenoak)
      • Shape (shape)
      • Shoulderpod (shoulderpod)
      • Sirui (sirui)
      • Slik (slik)
      • SmallHD (smallhd)
      • SmallRig (smallrig)
      • Sony (sony)
      • Stealth Gear (stealth_gear)
      • Sunway (sunway)
      • Swarovski (swarovski)
      • Syrp (syrp)
      • Takeway (takeway)
      • Tether Tools (tether_tools)
      • Uniball (uniball)
      • Uniqball (uniqball)
      • Varizoom (varizoom)
      • Velleman (velleman)
      • Vizu (vizu)
      • Vocas (vocas)
      • Vortex (vortex)
      • Wondlan (wondlan)
      • XSORIES (xsories)
      • Yelangu (yelangu)
      • Zacuto (zacuto)
      • Zbam (zbam)
      • Zhiyun (zhiyun)
      • Zoom (zoom)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 45 (budget)
      • € 45 - € 100 (price_45_100)
      • € 100 - € 220 (price_100_220)
      • ≥ € 220 (price_220)
    • Type statief (type_statief):
      • Tripod (tripod)
      • Monopod (monopod)
      • Selfie stick (selfie_stick)
    • Geschikt voor soort camera (geschikt_voor_soort_camera):
      • Spiegelreflexcamera (spiegelreflexcamera)
      • Compactcamera (compactcamera)
      • Smartphone (smartphone)
      • Systeemcamera (systeemcamera)
      • Videocamera (videocamera)
    • Aantal poten (number_of_legs):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
    • Inclusief statiefkop (statiefkop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Statiefkop inbegrepen (statiefkop_inbegrepen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 50 g (gewicht_product_50)
      • 50 g - 750 g (gewicht_product_50_750)
      • 750 g - 1600 g (gewicht_product_750_1600)
      • ≥ 1600 g (gewicht_product_1600)
    • Inclusief waterpas (inclusief_waterpas):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Arca Swiss compatibel (arca_swiss_compatibel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Carbon (carbon)
      • Metaal (metaal)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • ABS (abs)
      • Composiet (composiet)
      • Fiber (fiber)
      • glasfiber (glasfiber)
      • Karton (karton)
      • Koolstofvezel (koolstofvezel)
      • Kunststof (kunststof)
      • neoprene (neoprene)
      • Neoprene CR (neoprene_cr)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Thermoplastic elastomer (TPE) (thermoplastic_elastomer_tpe_)
      • TPU (tpu)
    • Minimale hoogte (minimale_hoogte):
      • 1 (1)
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 19 (19)
      • 22 (22)
      • 24 (24)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 35 (35)
      • 39 (39)
      • 43 (43)
      • 46 (46)
      • 61 (61)
      • 110 (110)
      • 131 (131)
    • Maximale hoogte (maximale_hoogte):
      • 0 (0)
      • 11 (11)
      • 13 (13)
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 30 (30)
      • 34 (34)
      • 39 (39)
      • 61 (61)
      • 70 (70)
      • 103 (103)
      • 129 (129)
      • 130 (130)
      • 131 (131)
      • 136 (136)
      • 137 (137)
      • 139 (139)
      • 140 (140)
      • 144 (144)
      • 146 (146)
      • 147 (147)
      • 149 (149)
      • 150 (150)
      • 153 (153)
      • 154 (154)
      • 155 (155)
      • 156 (156)
      • 157 (157)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 161 (161)
      • 162 (162)
      • 165 (165)
      • 167 (167)
      • 169 (169)
      • 170 (170)
      • 171 (171)
      • 172 (172)
      • 173 (173)
      • 175 (175)
      • 180 (180)
      • 181 (181)
      • 182 (182)
      • 183 (183)
      • 184 (184)
      • 191 (191)
      • 200 (200)
      • 267 (267)
    • Hoogte ingeklapt (hoogte_ingeklapt):
      • 6 (6)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 12 (12)
      • 13 (13)
      • 15 (15)
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 51 (51)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 55 (55)
      • 56 (56)
      • 57 (57)
      • 58 (58)
      • 59 (59)
      • 61 (61)
      • 62 (62)
      • 66 (66)
      • 67 (67)
      • 68 (68)
      • 69 (69)
      • 70 (70)
      • 71 (71)
      • 72 (72)
      • 73 (73)
      • 74 (74)
      • 76 (76)
      • 82 (82)
      • 85 (85)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 91 (91)
      • 94 (94)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 105 (105)
      • 107 (107)
      • 113 (113)
      • 119 (119)
      • 160 (160)
      • 2900 (2900)
      • 3050 (3050)
      • 3850 (3850)
    • Statief varianten (group):
      • Benro Adventure (benro_adventure)
      • Benro Combi (benro_combi)
      • Benro HiHat (benro_hihat)
      • Benro Mach3 (benro_mach3)
      • Benro Macrostatief (benro_macrostatief)
      • Benro Slim (benro_slim)
      • Benro System GoPlus (benro_system_goplus)
      • Benro Travel Angel (benro_travel_angel)
      • Cullmann Alpha (cullmann_alpha)
      • Cullmann Cross (cullmann_cross)
      • Cullmann Mundo (cullmann_mundo)
      • Cullmann Nanomax (cullmann_nanomax)
      • Gitzo Traveler (gitzo_traveler)
      • Hama Delta Pro (hama_delta_pro)
      • Hama Star (hama_star)
      • Hama Traveller (hama_traveller)
      • Manfrotto 055 (manfrotto_055)
      • Manfrotto 190 (manfrotto_190)
      • Manfrotto Befree Advanced (manfrotto_befree_advanced)
      • Manfrotto Compact (manfrotto_compact)
      • Manfrotto Element (manfrotto_element)
      • Manfrotto Pixi (manfrotto_pixi)
      • Rollei C5i (rollei_c5i)
      • Rollei City Traveler (rollei_city_traveler)
      • Rollei Compact Traveler (rollei_compact_traveler)
      • Rollei Lion Rock (rollei_lion_rock)
      • Rollei Monkey Pod (rollei_monkey_pod)
      • Rollei Rock Solid (rollei_rock_solid)
      • Sirui N - Universal (sirui_n_universal)
      • Sirui P - Monopod (sirui_p_monopod)
      • Sirui P-S Monopod (sirui_p_s_monopod)
      • Sirui R - Reporter (sirui_r_reporter)
      • Sirui T0 - Ultralight (sirui_t0_ultralight)
      • Sirui Tx - Traveller (sirui_tx_traveller)
      • Sirui W - Waterproof (sirui_w_waterproof)
      • Velbon Ex (velbon_ex)
      • Velbon Sherpa (velbon_sherpa)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be