x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er camerastatieven verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Genesis camera statief

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in camera statief categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Genesis Cine VSS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97933236.jpg
      Genesis Genesis Cine VSS Cine VSS Cine VSS De Genesis Cine VSS is een schouderstatief waarmee u comfortabel stabiele opnames kunt maken met bijvoorbeeld een spiegelreflexcamera of videocamera. (1)
      Genesis Cine VSS
      • 05901698713058
      3
      299.95 EUR
    • Genesis Base MH-10 monopod kop
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/92333099.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84315348.jpg
      Genesis Genesis Base MH-10 monopod kop Base MH-10 monopod kop Base MH-10 monopod kop Ontworpen voor het filmen, Maakt kantelen van de camera heen en weer +/-90°, Gemarkeerde schaal voor precisie, Panoramische basis, Max draagvermogen: 5 kg, Compatibel met Arca-Swiss type quick release systeem, Spirit levels, Aanpassing wielen voor vergrendeling, Case + 4 reductie items 1/4-3/8 + Reduction Key + Allen key Breedte: 60 mm Materiaal: aluminium. Gewicht: 300 g Hoogte kop: 90 mm (1)
      Genesis Base MH-10 monopod kop
      • 05901698710668
      2
      111.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Carbon DEFAULT
        • carbon
      • Aluminium DEFAULT
        • aluminium
      • Tripods DEFAULT
        • tripod
      • Monopod DEFAULT
        • monopod
      • Manfrotto DEFAULT
        • manfrotto
      • Vanguard DEFAULT
        • vanguard
      • Velbon DEFAULT
        • velbon
      • Canon DEFAULT
        • canon
      • Falcon Eyes DEFAULT
        • falcon_eyes
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Vanguard (vanguard)
      • Velbon (velbon)
      • Rollei (rollei)
      • Benro (benro)
      • Hama (hama)
      • Cullmann (cullmann)
      • Joby (joby)
      • Gitzo (gitzo)
      • 3 Legged Thing (3_legged_thing)
      • 9.Solutions (9_solutions)
      • 360 Fly (360_fly)
      • ALLvision (allvision)
      • Alphatron (alphatron)
      • Avenger (avenger)
      • Beamz (beamz)
      • Beastgrip (beastgrip)
      • Berlebach (berlebach)
      • Bilora (bilora)
      • Black Eye (black_eye)
      • BlackRapid (blackrapid)
      • Bosch (bosch)
      • Boya (boya)
      • Braun (braun)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Bresser (bresser)
      • Brinno (brinno)
      • Camgear (camgear)
      • Camgloss (camgloss)
      • CamLink (camlink)
      • Canon (canon)
      • Caruba (caruba)
      • Celly (celly)
      • Cinetics (cinetics)
      • Clip Sonic (clip_sonic)
      • Cokin (cokin)
      • Coman (coman)
      • Davis & Sanford (davis_sanford)
      • Delkin (delkin)
      • DJI (dji)
      • Dörr (do_rr)
      • Easypix (easypix)
      • Elinchrom (elinchrom)
      • Falcon Eyes (falcon_eyes)
      • Fat Gecko (fat_gecko)
      • Fissler (fissler)
      • FLM (flm)
      • Freevision (freevision)
      • Gary Fong (gary_fong)
      • Genesis (genesis)
      • Giftwebshop (giftwebshop)
      • Gizomos (gizomos)
      • Godox (godox)
      • GoPro (gopro)
      • HK Audio (hk_audio)
      • HQ Power (hq_power)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • Interfit (interfit)
      • IOGRAPHER (iographer)
      • Jobo (jobo)
      • Jobu (jobu)
      • Kaiser (kaiser)
      • Kaiser Fototechnik (kaiser_fototechnik)
      • Kingjoy (kingjoy)
      • Kodak (kodak)
      • König (ko_nig)
      • LanParte (lanparte)
      • Laserliner (laserliner)
      • Lastolite (lastolite)
      • Ledgo (ledgo)
      • Leica (leica)
      • Leofoto (leofoto)
      • Libec (libec)
      • Linkstar (linkstar)
      • Litra (litra)
      • Lume Cube (lume_cube)
      • Mantona (mantona)
      • Matin (matin)
      • MeFOTO (mefoto)
      • Miggo (miggo)
      • Mobilize (mobilize)
      • Moza (moza)
      • Nedis (nedis)
      • Nest (nest)
      • Novoflex (novoflex)
      • OLLOCLIP (olloclip)
      • Peak Design (peak_design)
      • PGYtech (pgytech)
      • Photomast (photomast)
      • Phottix (phottix)
      • Pixel (pixel)
      • Pixel Maker (pixel_maker)
      • PNY (pny)
      • Polaroid (polaroid)
      • PRIMAPHOTO (primaphoto)
      • Profoto (profoto)
      • ProMediaGear (promediagear)
      • RAM Mount (ram_mount)
      • Really Right Stuff (really_right_stuff)
      • Redged (redged)
      • Ricoh (ricoh)
      • Ringlight (ringlight)
      • Rode (rode)
      • Sachtler (sachtler)
      • SBS (sbs)
      • SeaLife (sealife)
      • Sevenoak (sevenoak)
      • Shape (shape)
      • Shoulderpod (shoulderpod)
      • Sirui (sirui)
      • Slik (slik)
      • SmallRig (smallrig)
      • SMDV (smdv)
      • Sony (sony)
      • SP (sp)
      • Stanley (stanley)
      • Starblitz (starblitz)
      • SteadiCam (steadicam)
      • Stealth Gear (stealth_gear)
      • StudioKing (studioking)
      • Sunway (sunway)
      • Swarovski (swarovski)
      • T'nB (t_nb)
      • Takeway (takeway)
      • Tether Tools (tether_tools)
      • Triggertrap (triggertrap)
      • Trust (trust)
      • Uniball (uniball)
      • Uniqball (uniqball)
      • Uwcamera huismerk (uwcamera_huismerk)
      • Velleman (velleman)
      • Vizu (vizu)
      • Vortex (vortex)
      • Walimex (walimex)
      • XGIMI (xgimi)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • XSORIES (xsories)
      • Zacuto (zacuto)
      • Zbam (zbam)
      • Zhiyun (zhiyun)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 35 (budget)
      • € 35 - € 85 (price_2)
      • € 85 - € 200 (price_3)
      • ≥ € 200 (price_4)
    • Type statief (type_statief):
      • Tripod (tripod)
      • Monopod (monopod)
      • Selfie stick (selfie_stick)
    • Geschikt voor soort camera (geschikt_voor_soort_camera):
      • Spiegelreflexcamera (spiegelreflexcamera)
      • Compactcamera (compactcamera)
      • Smartphone (smartphone)
      • Systeemcamera (systeemcamera)
      • Videocamera (videocamera)
    • Aantal poten (number_of_legs):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
    • Inclusief statiefkop (statiefkop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Statiefkop inbegrepen (statiefkop_inbegrepen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 0 g (gewicht_product_1)
      • 0 g - 910 g (gewicht_product_2)
      • ≥ 910 g (gewicht_product_3)
    • Inclusief waterpas (inclusief_waterpas):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Arca Swiss compatibel (arca_swiss_compatibel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Carbon (carbon)
      • Metaal (metaal)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
    • Minimale hoogte (minimale_hoogte):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 5 (5)
      • 9 (9)
      • 13 (13)
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 19 (19)
      • 22 (22)
      • 24 (24)
      • 26 (26)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 60 (60)
      • 61 (61)
      • 67 (67)
      • 110 (110)
      • 131 (131)
    • Maximale hoogte (maximale_hoogte):
      • 2 (2)
      • 6 (6)
      • 11 (11)
      • 13 (13)
      • 14 (14)
      • 15 (15)
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 24 (24)
      • 30 (30)
      • 34 (34)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 61 (61)
      • 70 (70)
      • 103 (103)
      • 129 (129)
      • 130 (130)
      • 131 (131)
      • 136 (136)
      • 137 (137)
      • 140 (140)
      • 144 (144)
      • 145 (145)
      • 146 (146)
      • 147 (147)
      • 149 (149)
      • 150 (150)
      • 153 (153)
      • 154 (154)
      • 155 (155)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 161 (161)
      • 162 (162)
      • 163 (163)
      • 164 (164)
      • 165 (165)
      • 166 (166)
      • 167 (167)
      • 170 (170)
      • 171 (171)
      • 173 (173)
      • 175 (175)
      • 181 (181)
      • 182 (182)
      • 183 (183)
      • 184 (184)
      • 191 (191)
      • 267 (267)
    • Hoogte ingeklapt (hoogte_ingeklapt):
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
      • 13 (13)
      • 15 (15)
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 55 (55)
      • 56 (56)
      • 57 (57)
      • 58 (58)
      • 59 (59)
      • 60 (60)
      • 61 (61)
      • 62 (62)
      • 63 (63)
      • 66 (66)
      • 67 (67)
      • 70 (70)
      • 71 (71)
      • 72 (72)
      • 73 (73)
      • 74 (74)
      • 75 (75)
      • 76 (76)
      • 85 (85)
      • 90 (90)
      • 91 (91)
      • 94 (94)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 105 (105)
      • 107 (107)
      • 113 (113)
      • 119 (119)
      • 160 (160)
      • 2900 (2900)
      • 3050 (3050)
      • 3850 (3850)
    • Statief varianten (group):
      • Benro Adventure (benro_adventure)
      • Benro Combi (benro_combi)
      • Benro HiHat (benro_hihat)
      • Benro Mach3 (benro_mach3)
      • Benro Macrostatief (benro_macrostatief)
      • Benro Slim (benro_slim)
      • Benro System GoPlus (benro_system_goplus)
      • Benro Travel Angel (benro_travel_angel)
      • Cullmann Alpha (cullmann_alpha)
      • Cullmann Mundo (cullmann_mundo)
      • Gitzo Traveler (gitzo_traveler)
      • Hama Delta Pro (hama_delta_pro)
      • Hama Star (hama_star)
      • Hama Traveller (hama_traveller)
      • Manfrotto 055 (manfrotto_055)
      • Manfrotto 190 (manfrotto_190)
      • Manfrotto Befree Advanced (manfrotto_befree_advanced)
      • Manfrotto Compact (manfrotto_compact)
      • Manfrotto Pixi (manfrotto_pixi)
      • Rollei C5i (rollei_c5i)
      • Rollei City Traveler (rollei_city_traveler)
      • Rollei Compact Traveler (rollei_compact_traveler)
      • Rollei Monkey Pod (rollei_monkey_pod)
      • Rollei Rock Solid (rollei_rock_solid)
      • Sirui N - Universal (sirui_n_universal)
      • Sirui P - Monopod (sirui_p_monopod)
      • Sirui P-S Monopod (sirui_p_s_monopod)
      • Sirui R - Reporter (sirui_r_reporter)
      • Sirui T0 - Ultralight (sirui_t0_ultralight)
      • Sirui Tx - Traveller (sirui_tx_traveller)
      • Sirui W - Waterproof (sirui_w_waterproof)
      • Velbon Ex (velbon_ex)
      • Velbon Sherpa (velbon_sherpa)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be