x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er camerastatieven verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nest camera statief

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in camera statief categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Nest Statief NT-235K + Balhoofd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133175938.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134417425.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97940653.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94122211.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124928367.jpg
      Nest Nest Statief NT-235K + Balhoofd Statief NT-235K + Balhoofd Statief NT-235K + Balhoofd De Nest Statief NT-235K + Balhoofd is een compact en stevig statief voor onder andere macrofotografie. (1)
      Nest Statief NT-235K + Balhoofd
      • 08718485909221
      • 08718127069405
      • 8718127069405
      5
      64.95 EUR
    • Nest Video Monopod NT-329M H145cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133169677.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144671474.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148725603.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124919181.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119122205.jpg
      Nest Nest Video Monopod NT-329M H145cm Video Monopod NT-329M H145cm Video Monopod NT-329M H145cm Monopod - 5kg draagvermogen - maximale hoogte 145cm - minimale hoogte 57cm - 4 secties - weegt 1.29kg (1)
      Nest Video Monopod NT-329M H145cm
      • 08718485909252
      • 08718127079312
      • 04030432772004
      • 8718127079312
      4
      59.95 EUR
    • Nest Professioneel Statief NT-294K + Balhoofd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/99201471.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128279790.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124904336.jpg
      Nest Nest Professioneel Statief NT-294K + Balhoofd Professioneel Statief NT-294K + Balhoofd Professioneel Statief NT-294K + Balhoofd De Nest NT-294K Professioneel Statief + Balhoofd is een statief waarbij gebruik gemaakt is van het nieuwste CNC proces van Nest. Dit houdt in dat alle onderdelen uit één stuk aluminium zijn gemaakt. Dit resulteert in een een betere pasvorm van alle onderdelen en uiteindelijk zorgt dit voor een betere sterkte en stabiliteit. Het statief wordt samen geleverd met een NT-336H balhoofd. Dit is een zeer professionele balhoofd die beschikt over een ingebouwde waterpas. Gezamelijk met het statief hee... (1)
      Nest Professioneel Statief NT-294K + Balhoofd
      • 08718127075345
      • 08718485909269
      4
      87.00 EUR
    • Nest NT-264K statief + NT-330H balhoofd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97961286.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124994420.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/99257780.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142921854.jpg
      Nest Nest NT-264K statief + NT-330H balhoofd NT-264K statief + NT-330H balhoofd NT-264K statief + NT-330H balhoofd Driepootstatief - 10kg draagvermogen - maximale hoogte 150cm - minimale hoogte 27cm - 4 secties - weegt 1.45kg (1)
      Nest NT-264K statief + NT-330H balhoofd
      • 08718485909276
      • 08718127081117
      2
      77.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Carbon DEFAULT
        • carbon
      • Aluminium DEFAULT
        • aluminium
      • Tripods DEFAULT
        • tripod
      • Monopod DEFAULT
        • monopod
      • Manfrotto DEFAULT
        • manfrotto
      • Vanguard DEFAULT
        • vanguard
      • Velbon DEFAULT
        • velbon
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Vanguard (vanguard)
      • Velbon (velbon)
      • Rollei (rollei)
      • Benro (benro)
      • Hama (hama)
      • Cullmann (cullmann)
      • Joby (joby)
      • Gitzo (gitzo)
      • 3 Legged Thing (3_legged_thing)
      • 8Sinn (8sinn)
      • 9.Solutions (9_solutions)
      • 360 Fly (360_fly)
      • Alphatron (alphatron)
      • Avenger (avenger)
      • Berlebach (berlebach)
      • Bilora (bilora)
      • Black Eye (black_eye)
      • BlackRapid (blackrapid)
      • Bosch (bosch)
      • Braun (braun)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Bresser (bresser)
      • Brinno (brinno)
      • Camgear (camgear)
      • CamLink (camlink)
      • Canon (canon)
      • Carry Speed (carry_speed)
      • Caruba (caruba)
      • Celly (celly)
      • Cineroid (cineroid)
      • Cinetics (cinetics)
      • Colorama (colorama)
      • Coman (coman)
      • Davis & Sanford (davis_sanford)
      • Delkin (delkin)
      • DJI (dji)
      • Dörr (do_rr)
      • Eckla (eckla)
      • Elinchrom (elinchrom)
      • Falcon Eyes (falcon_eyes)
      • Fat Gecko (fat_gecko)
      • Feiyu Tech (feiyu_tech)
      • First (first)
      • Freevision (freevision)
      • Garmin (garmin)
      • Gary Fong (gary_fong)
      • Genesis (genesis)
      • Gizomos (gizomos)
      • Godox (godox)
      • GoPole (gopole)
      • GoPro (gopro)
      • Grip (grip)
      • HQ Power (hq_power)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • Insta360 (insta360)
      • Interfit (interfit)
      • Jinbei (jinbei)
      • Jobo (jobo)
      • Jobu (jobu)
      • Jobu Design (jobu_design)
      • Jupio (jupio)
      • Kaiser (kaiser)
      • Kamera Express (kamera_express)
      • Kingjoy (kingjoy)
      • Kodak (kodak)
      • Kowa (kowa)
      • König (ko_nig)
      • LanParte (lanparte)
      • Laserliner (laserliner)
      • Lastolite (lastolite)
      • Ledgo (ledgo)
      • Leica (leica)
      • Leofoto (leofoto)
      • Libec (libec)
      • Linkstar (linkstar)
      • Litra (litra)
      • Lume Cube (lume_cube)
      • Matin (matin)
      • MeFOTO (mefoto)
      • MEVO (mevo)
      • Miggo (miggo)
      • Moza (moza)
      • Nedis (nedis)
      • Nest (nest)
      • Novoflex (novoflex)
      • OLLOCLIP (olloclip)
      • PGYtech (pgytech)
      • Photomast (photomast)
      • Phottix (phottix)
      • PicPole (picpole)
      • Pixel (pixel)
      • Pixel Maker (pixel_maker)
      • Polar Pro (polar_pro)
      • Polaroid (polaroid)
      • PRIMAPHOTO (primaphoto)
      • Pro-Mounts (pro_mounts)
      • RAM Mount (ram_mount)
      • Really Right Stuff (really_right_stuff)
      • Removu (removu)
      • Ricoh (ricoh)
      • Ringlight (ringlight)
      • Rode (rode)
      • Rotolight (rotolight)
      • Rycote (rycote)
      • Sachtler (sachtler)
      • SBS (sbs)
      • SeaLife (sealife)
      • Sevenoak (sevenoak)
      • Shape (shape)
      • Shoulderpod (shoulderpod)
      • Sirui (sirui)
      • Slik (slik)
      • SmallHD (smallhd)
      • SmallRig (smallrig)
      • Sony (sony)
      • Stealth Gear (stealth_gear)
      • StudioKing (studioking)
      • Sunway (sunway)
      • Swarovski (swarovski)
      • Syrp (syrp)
      • Takeway (takeway)
      • Tether Tools (tether_tools)
      • Uniball (uniball)
      • Uniqball (uniqball)
      • Varizoom (varizoom)
      • Velleman (velleman)
      • Vizu (vizu)
      • Vocas (vocas)
      • Vortex (vortex)
      • Wondlan (wondlan)
      • XSORIES (xsories)
      • Yelangu (yelangu)
      • Zacuto (zacuto)
      • Zbam (zbam)
      • Zhiyun (zhiyun)
      • Zoom (zoom)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 45 (budget)
      • € 45 - € 110 (price_45_110)
      • € 110 - € 250 (price_110_250)
      • ≥ € 250 (price_250)
    • Type statief (type_statief):
      • Tripod (tripod)
      • Monopod (monopod)
      • Selfie stick (selfie_stick)
    • Geschikt voor soort camera (geschikt_voor_soort_camera):
      • Spiegelreflexcamera (spiegelreflexcamera)
      • Compactcamera (compactcamera)
      • Smartphone (smartphone)
      • Systeemcamera (systeemcamera)
      • Videocamera (videocamera)
    • Aantal poten (number_of_legs):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
    • Inclusief statiefkop (statiefkop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Statiefkop inbegrepen (statiefkop_inbegrepen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 70 g (gewicht_product_70)
      • 70 g - 830 g (gewicht_product_70_830)
      • 830 g - 1780 g (gewicht_product_830_1800)
      • ≥ 1780 g (gewicht_product_1800)
    • Inclusief waterpas (inclusief_waterpas):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Arca Swiss compatibel (arca_swiss_compatibel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Carbon (carbon)
      • Metaal (metaal)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • ABS (abs)
      • Composiet (composiet)
      • Fiber (fiber)
      • Foam (foam)
      • glasfiber (glasfiber)
      • Karton (karton)
      • Koolstofvezel (koolstofvezel)
      • Kunststof (kunststof)
      • neoprene (neoprene)
      • Neoprene CR (neoprene_cr)
      • Nylon (nylon)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Thermoplastic elastomer (TPE) (thermoplastic_elastomer_tpe_)
      • TPU (tpu)
    • Minimale hoogte (minimale_hoogte):
      • 1 (1)
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 19 (19)
      • 22 (22)
      • 24 (24)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 35 (35)
      • 39 (39)
      • 43 (43)
      • 46 (46)
      • 61 (61)
      • 110 (110)
      • 131 (131)
    • Maximale hoogte (maximale_hoogte):
      • 0 (0)
      • 11 (11)
      • 13 (13)
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 30 (30)
      • 34 (34)
      • 39 (39)
      • 61 (61)
      • 70 (70)
      • 103 (103)
      • 129 (129)
      • 130 (130)
      • 131 (131)
      • 136 (136)
      • 137 (137)
      • 138 (138)
      • 139 (139)
      • 140 (140)
      • 144 (144)
      • 146 (146)
      • 147 (147)
      • 149 (149)
      • 150 (150)
      • 153 (153)
      • 154 (154)
      • 155 (155)
      • 156 (156)
      • 157 (157)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 161 (161)
      • 162 (162)
      • 165 (165)
      • 166 (166)
      • 167 (167)
      • 169 (169)
      • 170 (170)
      • 171 (171)
      • 172 (172)
      • 173 (173)
      • 175 (175)
      • 180 (180)
      • 181 (181)
      • 182 (182)
      • 183 (183)
      • 184 (184)
      • 191 (191)
      • 200 (200)
      • 267 (267)
      • 370 (370)
    • Hoogte ingeklapt (hoogte_ingeklapt):
      • 6 (6)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 12 (12)
      • 13 (13)
      • 15 (15)
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 51 (51)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 55 (55)
      • 56 (56)
      • 57 (57)
      • 58 (58)
      • 59 (59)
      • 61 (61)
      • 62 (62)
      • 66 (66)
      • 67 (67)
      • 68 (68)
      • 69 (69)
      • 70 (70)
      • 71 (71)
      • 72 (72)
      • 73 (73)
      • 74 (74)
      • 75 (75)
      • 76 (76)
      • 82 (82)
      • 85 (85)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 91 (91)
      • 94 (94)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 105 (105)
      • 107 (107)
      • 113 (113)
      • 119 (119)
      • 160 (160)
      • 181 (181)
      • 2900 (2900)
      • 3050 (3050)
      • 3850 (3850)
    • Statief varianten (group):
      • Benro Adventure (benro_adventure)
      • Benro Combi (benro_combi)
      • Benro HiHat (benro_hihat)
      • Benro Mach3 (benro_mach3)
      • Benro Macrostatief (benro_macrostatief)
      • Benro Slim (benro_slim)
      • Benro System GoPlus (benro_system_goplus)
      • Benro Travel Angel (benro_travel_angel)
      • Cullmann Alpha (cullmann_alpha)
      • Cullmann Cross (cullmann_cross)
      • Cullmann Mundo (cullmann_mundo)
      • Cullmann Nanomax (cullmann_nanomax)
      • Gitzo Traveler (gitzo_traveler)
      • Hama Delta Pro (hama_delta_pro)
      • Hama Star (hama_star)
      • Hama Traveller (hama_traveller)
      • Manfrotto 055 (manfrotto_055)
      • Manfrotto 190 (manfrotto_190)
      • Manfrotto Befree Advanced (manfrotto_befree_advanced)
      • Manfrotto Compact (manfrotto_compact)
      • Manfrotto Element (manfrotto_element)
      • Manfrotto Pixi (manfrotto_pixi)
      • Rollei C5i (rollei_c5i)
      • Rollei City Traveler (rollei_city_traveler)
      • Rollei Compact Traveler (rollei_compact_traveler)
      • Rollei Lion Rock (rollei_lion_rock)
      • Rollei Monkey Pod (rollei_monkey_pod)
      • Rollei Rock Solid (rollei_rock_solid)
      • Sirui N - Universal (sirui_n_universal)
      • Sirui P - Monopod (sirui_p_monopod)
      • Sirui P-S Monopod (sirui_p_s_monopod)
      • Sirui R - Reporter (sirui_r_reporter)
      • Sirui T0 - Ultralight (sirui_t0_ultralight)
      • Sirui Tx - Traveller (sirui_tx_traveller)
      • Sirui W - Waterproof (sirui_w_waterproof)
      • Velbon Ex (velbon_ex)
      • Velbon Sherpa (velbon_sherpa)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be