x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er camerastatieven verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    PRIMAPHOTO camera statief

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in camera statief categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • PRIMAPHOTO Aluminium Monopod Blue
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120489749.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145808961.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145809164.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120489747.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120489748.jpg
      PRIMAPHOTO PRIMAPHOTO Aluminium Monopod Blue Aluminium Monopod Blue Aluminium Monopod Blue De PrimaPhoto Aluminium Monopod in de kleur blauw is een monopod met vijf secties, gemaakt van een aluminiumlegering en ontworpen voor de hobbyist en reisfotograaf. Het heeft een maximale hoogte van 150 cm, kan worden neergeklapt tot een compacte 41,5 cm en weegt 0,5 kg. De bovenkant van de monopod heeft een eenvoudige vlakke basis met een enkele stelschroef en een omkeerbare 1/4"-20 & 3/8"-16 bus voor maximale compatibiliteit met de meeste camera's en statiefkoppen. De hoogte kan eenvoudig w... (1)
      PRIMAPHOTO Aluminium Monopod Blue
      • 08024221661293
      3
      deal
      42.99 EUR
    • PRIMAPHOTO Mini Tripod
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147803723.jpg
      PRIMAPHOTO PRIMAPHOTO Mini Tripod Mini Tripod Mini Tripod De PrimaPhoto Mini Tripod is een ideaal accessoire voor uw digitale camera. (1)
      PRIMAPHOTO Mini Tripod
      • 08024221676969
      2
      23.94 EUR
    • PRIMAPHOTO Aluminium Monopod Red
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120491107.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145723615.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120491110.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120491108.jpg
      PRIMAPHOTO PRIMAPHOTO Aluminium Monopod Red Aluminium Monopod Red Aluminium Monopod Red De PrimaPhoto PHMRD is een rode monopod met vijf secties die is ontworpen met enthousiaste hobbyisten en reisfotografen in gedachte. (1)
      PRIMAPHOTO Aluminium Monopod Red
      • 08024221661279
      2
      deal
      42.99 EUR
    • PRIMAPHOTO Aluminium Monopod Silver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120490775.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120490774.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120490777.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120490776.jpg
      PRIMAPHOTO PRIMAPHOTO Aluminium Monopod Silver Aluminium Monopod Silver Aluminium Monopod Silver De PrimaPhoto PHMSL is een zilveren monopod met vijf secties die is ontworpen met enthousiaste hobbyisten en reisfotografen in gedachte. (1)
      PRIMAPHOTO Aluminium Monopod Silver
      • 08024221661286
      2
      deal
      42.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Carbon DEFAULT
        • carbon
      • Aluminium DEFAULT
        • aluminium
      • Tripods DEFAULT
        • tripod
      • Monopod DEFAULT
        • monopod
      • Manfrotto DEFAULT
        • manfrotto
      • Vanguard DEFAULT
        • vanguard
      • Velbon DEFAULT
        • velbon
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Vanguard (vanguard)
      • Velbon (velbon)
      • Rollei (rollei)
      • Benro (benro)
      • Hama (hama)
      • Cullmann (cullmann)
      • Joby (joby)
      • Gitzo (gitzo)
      • 3 Legged Thing (3_legged_thing)
      • 8Sinn (8sinn)
      • 9.Solutions (9_solutions)
      • 360 Fly (360_fly)
      • Alphatron (alphatron)
      • Berlebach (berlebach)
      • Billingham (billingham)
      • Bilora (bilora)
      • Black Eye (black_eye)
      • BlackRapid (blackrapid)
      • Bosch (bosch)
      • Braun (braun)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Bresser (bresser)
      • Brinno (brinno)
      • Camgear (camgear)
      • CamLink (camlink)
      • Canon (canon)
      • Carry Speed (carry_speed)
      • Caruba (caruba)
      • Celly (celly)
      • Cineroid (cineroid)
      • Cinetics (cinetics)
      • Colorama (colorama)
      • Coman (coman)
      • Davis & Sanford (davis_sanford)
      • Delkin (delkin)
      • DJI (dji)
      • Dörr (do_rr)
      • Einhell (einhell)
      • Elinchrom (elinchrom)
      • Falcon Eyes (falcon_eyes)
      • Fat Gecko (fat_gecko)
      • Feiyu Tech (feiyu_tech)
      • First (first)
      • Fotodiox (fotodiox)
      • Freevision (freevision)
      • Garmin (garmin)
      • Gary Fong (gary_fong)
      • Genesis (genesis)
      • Gizomos (gizomos)
      • Godox (godox)
      • GoPole (gopole)
      • GoPro (gopro)
      • Grip (grip)
      • HQ Power (hq_power)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • INSTA (insta)
      • Interfit (interfit)
      • Jinbei (jinbei)
      • Jobo (jobo)
      • Jobu (jobu)
      • Kaiser (kaiser)
      • Kaiser Fototechnik (kaiser_fototechnik)
      • Kamera Express (kamera_express)
      • Kingjoy (kingjoy)
      • Kodak (kodak)
      • Kowa (kowa)
      • König (ko_nig)
      • LanParte (lanparte)
      • Laserliner (laserliner)
      • Lastolite (lastolite)
      • Ledgo (ledgo)
      • Leica (leica)
      • Leofoto (leofoto)
      • Libec (libec)
      • Linkstar (linkstar)
      • Litra (litra)
      • Lume Cube (lume_cube)
      • Matin (matin)
      • MeFOTO (mefoto)
      • Metz (metz)
      • MEVO (mevo)
      • Miggo (miggo)
      • Moza (moza)
      • Nest (nest)
      • Nikkei (nikkei)
      • Novoflex (novoflex)
      • OLLOCLIP (olloclip)
      • PGYtech (pgytech)
      • Phottix (phottix)
      • PicPole (picpole)
      • Pixel (pixel)
      • Pixel Maker (pixel_maker)
      • Polar Pro (polar_pro)
      • Polaroid (polaroid)
      • PRIMAPHOTO (primaphoto)
      • Pro-Mounts (pro_mounts)
      • RAM Mount (ram_mount)
      • Ram Mounts (ram_mounts)
      • Really Right Stuff (really_right_stuff)
      • Removu (removu)
      • Ricoh (ricoh)
      • Ringlight (ringlight)
      • Rode (rode)
      • Rotolight (rotolight)
      • Rycote (rycote)
      • Sachtler (sachtler)
      • SeaLife (sealife)
      • Sevenoak (sevenoak)
      • Shape (shape)
      • Shoulderpod (shoulderpod)
      • Sirui (sirui)
      • Slik (slik)
      • SmallHD (smallhd)
      • SmallRig (smallrig)
      • Sony (sony)
      • Stealth Gear (stealth_gear)
      • Sunway (sunway)
      • Swarovski (swarovski)
      • Syrp (syrp)
      • Takeway (takeway)
      • Tether Tools (tether_tools)
      • Uniball (uniball)
      • Uniqball (uniqball)
      • Varizoom (varizoom)
      • Velleman (velleman)
      • Vizu (vizu)
      • Vocas (vocas)
      • Vortex (vortex)
      • Wondlan (wondlan)
      • XSORIES (xsories)
      • Yelangu (yelangu)
      • Zacuto (zacuto)
      • Zbam (zbam)
      • Zhiyun (zhiyun)
      • Zoom (zoom)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 45 (budget)
      • € 45 - € 100 (price_45_100)
      • € 100 - € 225 (price_100_230)
      • ≥ € 225 (price_230)
    • Type statief (type_statief):
      • Tripod (tripod)
      • Monopod (monopod)
      • Selfie stick (selfie_stick)
    • Geschikt voor soort camera (geschikt_voor_soort_camera):
      • Spiegelreflexcamera (spiegelreflexcamera)
      • Compactcamera (compactcamera)
      • Smartphone (smartphone)
      • Systeemcamera (systeemcamera)
      • Videocamera (videocamera)
    • Aantal poten (number_of_legs):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
    • Inclusief statiefkop (statiefkop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Statiefkop inbegrepen (statiefkop_inbegrepen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 50 g (gewicht_product_50)
      • 50 g - 690 g (gewicht_product_50_690)
      • 690 g - 1600 g (gewicht_product_690_1600)
      • ≥ 1600 g (gewicht_product_1600)
    • Inclusief waterpas (inclusief_waterpas):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Arca Swiss compatibel (arca_swiss_compatibel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Carbon (carbon)
      • Metaal (metaal)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • ABS (abs)
      • Composiet (composiet)
      • Fiber (fiber)
      • glasfiber (glasfiber)
      • Karton (karton)
      • Koolstofvezel (koolstofvezel)
      • Kunststof (kunststof)
      • neoprene (neoprene)
      • Neoprene CR (neoprene_cr)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Thermoplastic elastomer (TPE) (thermoplastic_elastomer_tpe_)
      • TPU (tpu)
    • Minimale hoogte (minimale_hoogte):
      • 1 (1)
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 19 (19)
      • 22 (22)
      • 24 (24)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 35 (35)
      • 39 (39)
      • 43 (43)
      • 46 (46)
      • 61 (61)
      • 110 (110)
      • 131 (131)
    • Maximale hoogte (maximale_hoogte):
      • 0 (0)
      • 11 (11)
      • 13 (13)
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 30 (30)
      • 34 (34)
      • 39 (39)
      • 61 (61)
      • 70 (70)
      • 103 (103)
      • 129 (129)
      • 130 (130)
      • 131 (131)
      • 136 (136)
      • 137 (137)
      • 139 (139)
      • 140 (140)
      • 144 (144)
      • 146 (146)
      • 147 (147)
      • 149 (149)
      • 150 (150)
      • 153 (153)
      • 154 (154)
      • 155 (155)
      • 156 (156)
      • 157 (157)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 161 (161)
      • 162 (162)
      • 165 (165)
      • 167 (167)
      • 169 (169)
      • 170 (170)
      • 171 (171)
      • 172 (172)
      • 173 (173)
      • 175 (175)
      • 180 (180)
      • 181 (181)
      • 182 (182)
      • 183 (183)
      • 184 (184)
      • 191 (191)
      • 200 (200)
      • 267 (267)
    • Hoogte ingeklapt (hoogte_ingeklapt):
      • 6 (6)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 12 (12)
      • 13 (13)
      • 15 (15)
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 51 (51)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 55 (55)
      • 56 (56)
      • 57 (57)
      • 58 (58)
      • 59 (59)
      • 61 (61)
      • 62 (62)
      • 66 (66)
      • 67 (67)
      • 68 (68)
      • 69 (69)
      • 70 (70)
      • 71 (71)
      • 72 (72)
      • 73 (73)
      • 74 (74)
      • 75 (75)
      • 76 (76)
      • 82 (82)
      • 85 (85)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 91 (91)
      • 94 (94)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 105 (105)
      • 107 (107)
      • 113 (113)
      • 119 (119)
      • 160 (160)
      • 2900 (2900)
      • 3050 (3050)
      • 3850 (3850)
    • Statief varianten (group):
      • Benro Adventure (benro_adventure)
      • Benro Combi (benro_combi)
      • Benro HiHat (benro_hihat)
      • Benro Mach3 (benro_mach3)
      • Benro Macrostatief (benro_macrostatief)
      • Benro Slim (benro_slim)
      • Benro System GoPlus (benro_system_goplus)
      • Benro Travel Angel (benro_travel_angel)
      • Cullmann Alpha (cullmann_alpha)
      • Cullmann Cross (cullmann_cross)
      • Cullmann Mundo (cullmann_mundo)
      • Cullmann Nanomax (cullmann_nanomax)
      • Gitzo Traveler (gitzo_traveler)
      • Hama Delta Pro (hama_delta_pro)
      • Hama Star (hama_star)
      • Hama Traveller (hama_traveller)
      • Manfrotto 055 (manfrotto_055)
      • Manfrotto 190 (manfrotto_190)
      • Manfrotto Befree Advanced (manfrotto_befree_advanced)
      • Manfrotto Compact (manfrotto_compact)
      • Manfrotto Element (manfrotto_element)
      • Manfrotto Pixi (manfrotto_pixi)
      • Rollei C5i (rollei_c5i)
      • Rollei City Traveler (rollei_city_traveler)
      • Rollei Compact Traveler (rollei_compact_traveler)
      • Rollei Lion Rock (rollei_lion_rock)
      • Rollei Monkey Pod (rollei_monkey_pod)
      • Rollei Rock Solid (rollei_rock_solid)
      • Sirui N - Universal (sirui_n_universal)
      • Sirui P - Monopod (sirui_p_monopod)
      • Sirui P-S Monopod (sirui_p_s_monopod)
      • Sirui R - Reporter (sirui_r_reporter)
      • Sirui T0 - Ultralight (sirui_t0_ultralight)
      • Sirui Tx - Traveller (sirui_tx_traveller)
      • Sirui W - Waterproof (sirui_w_waterproof)
      • Velbon Ex (velbon_ex)
      • Velbon Sherpa (velbon_sherpa)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be