x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er camerastatieven verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Yelangu camera statief

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in camera statief categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Yelangu S40 Carbon Steadycam
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130950482.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97932310.jpg
      Yelangu Yelangu S40 Carbon Steadycam S40 Carbon Steadycam S40 Carbon Steadycam De Yelangu S40 Steadycam Carbon Fiber Stabilizer is een lichtgewicht stabilizer gemaakt van carbon fiber en hoge kwaliteit aluminium. (2)
      Yelangu S40 Carbon Steadycam
      • 00616086588938
      2
      deal
      149.00 EUR
    • Yelangu Steadycam S60
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105784198.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144166442.jpg
      Yelangu Yelangu Steadycam S60 Steadycam S60 Steadycam S60 De Yelangu Steadycam S60 is een kleine en handzame stabilizer van een hoge kwaliteit aluminium. Deze is zeer geschikt voor camera's met een gewicht van 1 tot 3 kg. De lengte is instelbaar van 38 tot 60 cm. (1)
      Yelangu Steadycam S60
      • 06923448800039
      3
      deal
      189.00 EUR
    • Yelangu S700 Pro Carbon Steadycam
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130952948.jpg
      Yelangu Yelangu S700 Pro Carbon Steadycam S700 Pro Carbon Steadycam S700 Pro Carbon Steadycam De Yelangu S700 Pro Carbon Steadycam is een kleine en handzame stabilisator, gemaakt van carbon van hoge kwaliteit. De Steadycam is zeer geschikt voor camera's met een gewicht van 3 tot 5 kg. De lengte is instelbaar van 42 tot 68 cm. De snelkoppelingsplaat van de S700 kan aan de voorkant, achterkant en zijkanten worden afgesteld zodat u altijd gebruik kunt maken van de juiste hoek. Ook is het mogelijk om een mattebox aan deze steadycam te bevestigen. Daarnaast is de steadycam voorzien van een... (1)
      Yelangu S700 Pro Carbon Steadycam
      • 00616086588914
      3
      deal
      207.20 EUR
    • Yelangu Vest & Arm II
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144013029.jpg
      Yelangu Yelangu Vest & Arm II Vest & Arm II Vest & Arm II Deze Ringlight Vest & Arm II is een gemakkelijk te gebruiken en zonder gereedschap aanpasbaar steadycam harnas en arm. Het harnas is gemaakt van lichtgewicht, sterk en hoge kwaliteit materiaal. De iso-elastische arm heeft twee verende scharnierpunten en is voorzien van een knop om snel aanpassingen te kunnen doen. De arm beweegt soepel en heeft een reikwijdte bereik tot 76cm. Kenmerken van de Ringlight Vest & Arm II * Reikwijdte arm: 76cm * Twee verende scharnierpunten * Knop om snel aanpassi... (1)
      Yelangu Vest & Arm II
      • 06923448800091
      3
      deal
      449.00 EUR
    • Yelangu S60 Carbon Steadycam
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131790434.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102571617.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97912482.jpg
      Yelangu Yelangu S60 Carbon Steadycam S60 Carbon Steadycam S60 Carbon Steadycam De Ringlight Steadycam Carbon Fiber Stabilizer S60 is een lichtgewicht stabilizer gemaakt van carbon fiber en hoogwaardig aluminium. Dit maakt het perfect geschikt voor camera's met een gewicht van 1 tot 3 kg. Hierbij is de lengte instelbaar van 38 cm tot maximaal 60 cm. De Ringlight Steadycam Carbon Fiber Stabilizer S60 is voorzien van een snelkoppelingsplaat die u de mogelijk geeft te allen tijde een precieze afstelling te vinden. De robuustheid en flexibiliteit zal u positief verrassen. Da... (1)
      Yelangu S60 Carbon Steadycam
      • 00616086588921
      3
      deal
      195.00 EUR
    • Yelangu Steadycam Carbon S120
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130944106.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102573929.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148315460.jpg
      Yelangu Yelangu Steadycam Carbon S120 Steadycam Carbon S120 Steadycam Carbon S120 De Yelangu Steadycam Carbon S120 is een lichtgewicht stabilizer gemaakt van carbon fiber en hoogwaardig aluminium. (1)
      Yelangu Steadycam Carbon S120
      • 06923448800077
      2
      deal
      249.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Carbon DEFAULT
        • carbon
      • Aluminium DEFAULT
        • aluminium
      • Tripods DEFAULT
        • tripod
      • Monopod DEFAULT
        • monopod
      • Manfrotto DEFAULT
        • manfrotto
      • Vanguard DEFAULT
        • vanguard
      • Velbon DEFAULT
        • velbon
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Vanguard (vanguard)
      • Velbon (velbon)
      • Rollei (rollei)
      • Benro (benro)
      • Hama (hama)
      • Cullmann (cullmann)
      • Joby (joby)
      • Gitzo (gitzo)
      • 3 Legged Thing (3_legged_thing)
      • 8Sinn (8sinn)
      • 9.Solutions (9_solutions)
      • 360 Fly (360_fly)
      • Alphatron (alphatron)
      • Berlebach (berlebach)
      • Bilora (bilora)
      • Black Eye (black_eye)
      • BlackRapid (blackrapid)
      • Bosch (bosch)
      • Braun (braun)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Bresser (bresser)
      • Brinno (brinno)
      • Camgear (camgear)
      • CamLink (camlink)
      • Canon (canon)
      • Carry Speed (carry_speed)
      • Caruba (caruba)
      • Celly (celly)
      • Cineroid (cineroid)
      • Cinetics (cinetics)
      • Coman (coman)
      • Davis & Sanford (davis_sanford)
      • Delkin (delkin)
      • DJI (dji)
      • Dörr (do_rr)
      • Einhell (einhell)
      • Elinchrom (elinchrom)
      • Falcon Eyes (falcon_eyes)
      • Fat Gecko (fat_gecko)
      • Feiyu Tech (feiyu_tech)
      • First (first)
      • Freevision (freevision)
      • Garmin (garmin)
      • Gary Fong (gary_fong)
      • Genesis (genesis)
      • Gizomos (gizomos)
      • Godox (godox)
      • GoPole (gopole)
      • GoPro (gopro)
      • Grip (grip)
      • HQ Power (hq_power)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • Insta360 (insta360)
      • Interfit (interfit)
      • Jinbei (jinbei)
      • Jobo (jobo)
      • Jobu (jobu)
      • Kaiser (kaiser)
      • Kamera Express (kamera_express)
      • Kingjoy (kingjoy)
      • Kodak (kodak)
      • Kowa (kowa)
      • LanParte (lanparte)
      • Laserliner (laserliner)
      • Lastolite (lastolite)
      • Ledgo (ledgo)
      • Leica (leica)
      • Leofoto (leofoto)
      • Libec (libec)
      • Linkstar (linkstar)
      • Litra (litra)
      • Lume Cube (lume_cube)
      • Matin (matin)
      • MeFOTO (mefoto)
      • Metz (metz)
      • MEVO (mevo)
      • Miggo (miggo)
      • Moza (moza)
      • Nedis (nedis)
      • Nest (nest)
      • Nikkei (nikkei)
      • Novoflex (novoflex)
      • OLLOCLIP (olloclip)
      • PGYtech (pgytech)
      • Phottix (phottix)
      • PicPole (picpole)
      • Pixel (pixel)
      • Pixel Maker (pixel_maker)
      • Polar Pro (polar_pro)
      • Polaroid (polaroid)
      • PRIMAPHOTO (primaphoto)
      • Pro-Mounts (pro_mounts)
      • RAM Mount (ram_mount)
      • Really Right Stuff (really_right_stuff)
      • Removu (removu)
      • Ricoh (ricoh)
      • Ringlight (ringlight)
      • Rode (rode)
      • Rotolight (rotolight)
      • Rycote (rycote)
      • Sachtler (sachtler)
      • SBS (sbs)
      • SeaLife (sealife)
      • Sevenoak (sevenoak)
      • Shape (shape)
      • Shoulderpod (shoulderpod)
      • Sirui (sirui)
      • Slik (slik)
      • SmallHD (smallhd)
      • SmallRig (smallrig)
      • Sony (sony)
      • Stealth Gear (stealth_gear)
      • Sunway (sunway)
      • Swarovski (swarovski)
      • Syrp (syrp)
      • Takeway (takeway)
      • Tether Tools (tether_tools)
      • Uniball (uniball)
      • Uniqball (uniqball)
      • Varizoom (varizoom)
      • Velleman (velleman)
      • Vizu (vizu)
      • Vocas (vocas)
      • Vortex (vortex)
      • Wondlan (wondlan)
      • XSORIES (xsories)
      • Yelangu (yelangu)
      • Zacuto (zacuto)
      • Zbam (zbam)
      • Zhiyun (zhiyun)
      • Zoom (zoom)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 45 (budget)
      • € 45 - € 100 (price_45_100)
      • € 100 - € 240 (price_100_240)
      • ≥ € 240 (price_240)
    • Type statief (type_statief):
      • Tripod (tripod)
      • Monopod (monopod)
      • Selfie stick (selfie_stick)
    • Geschikt voor soort camera (geschikt_voor_soort_camera):
      • Spiegelreflexcamera (spiegelreflexcamera)
      • Compactcamera (compactcamera)
      • Smartphone (smartphone)
      • Systeemcamera (systeemcamera)
      • Videocamera (videocamera)
    • Aantal poten (number_of_legs):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
    • Inclusief statiefkop (statiefkop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Statiefkop inbegrepen (statiefkop_inbegrepen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 40 g (gewicht_product_40)
      • 40 g - 700 g (gewicht_product_40_700)
      • 700 g - 1600 g (gewicht_product_700_1600)
      • ≥ 1600 g (gewicht_product_1600)
    • Inclusief waterpas (inclusief_waterpas):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Arca Swiss compatibel (arca_swiss_compatibel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Carbon (carbon)
      • Metaal (metaal)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • ABS (abs)
      • Composiet (composiet)
      • Fiber (fiber)
      • Foam (foam)
      • glasfiber (glasfiber)
      • Karton (karton)
      • Koolstofvezel (koolstofvezel)
      • Kunststof (kunststof)
      • neoprene (neoprene)
      • Neoprene CR (neoprene_cr)
      • Nylon (nylon)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Thermoplastic elastomer (TPE) (thermoplastic_elastomer_tpe_)
      • TPU (tpu)
    • Minimale hoogte (minimale_hoogte):
      • 1 (1)
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 19 (19)
      • 22 (22)
      • 24 (24)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 35 (35)
      • 39 (39)
      • 43 (43)
      • 46 (46)
      • 61 (61)
      • 110 (110)
      • 131 (131)
    • Maximale hoogte (maximale_hoogte):
      • 0 (0)
      • 11 (11)
      • 13 (13)
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 30 (30)
      • 34 (34)
      • 39 (39)
      • 61 (61)
      • 70 (70)
      • 103 (103)
      • 129 (129)
      • 130 (130)
      • 131 (131)
      • 136 (136)
      • 137 (137)
      • 138 (138)
      • 139 (139)
      • 140 (140)
      • 144 (144)
      • 146 (146)
      • 147 (147)
      • 149 (149)
      • 150 (150)
      • 153 (153)
      • 154 (154)
      • 155 (155)
      • 156 (156)
      • 157 (157)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 161 (161)
      • 162 (162)
      • 165 (165)
      • 166 (166)
      • 167 (167)
      • 169 (169)
      • 170 (170)
      • 171 (171)
      • 172 (172)
      • 173 (173)
      • 175 (175)
      • 180 (180)
      • 181 (181)
      • 182 (182)
      • 183 (183)
      • 184 (184)
      • 191 (191)
      • 200 (200)
      • 267 (267)
    • Hoogte ingeklapt (hoogte_ingeklapt):
      • 6 (6)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 12 (12)
      • 13 (13)
      • 15 (15)
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 51 (51)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 55 (55)
      • 56 (56)
      • 57 (57)
      • 58 (58)
      • 59 (59)
      • 61 (61)
      • 62 (62)
      • 66 (66)
      • 68 (68)
      • 69 (69)
      • 70 (70)
      • 71 (71)
      • 72 (72)
      • 73 (73)
      • 74 (74)
      • 75 (75)
      • 76 (76)
      • 82 (82)
      • 85 (85)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 91 (91)
      • 94 (94)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 105 (105)
      • 107 (107)
      • 113 (113)
      • 119 (119)
      • 160 (160)
      • 2900 (2900)
      • 3050 (3050)
      • 3850 (3850)
    • Statief varianten (group):
      • Benro Adventure (benro_adventure)
      • Benro Combi (benro_combi)
      • Benro HiHat (benro_hihat)
      • Benro Mach3 (benro_mach3)
      • Benro Macrostatief (benro_macrostatief)
      • Benro Slim (benro_slim)
      • Benro System GoPlus (benro_system_goplus)
      • Benro Travel Angel (benro_travel_angel)
      • Cullmann Alpha (cullmann_alpha)
      • Cullmann Cross (cullmann_cross)
      • Cullmann Mundo (cullmann_mundo)
      • Cullmann Nanomax (cullmann_nanomax)
      • Gitzo Traveler (gitzo_traveler)
      • Hama Delta Pro (hama_delta_pro)
      • Hama Star (hama_star)
      • Hama Traveller (hama_traveller)
      • Manfrotto 055 (manfrotto_055)
      • Manfrotto 190 (manfrotto_190)
      • Manfrotto Befree Advanced (manfrotto_befree_advanced)
      • Manfrotto Compact (manfrotto_compact)
      • Manfrotto Element (manfrotto_element)
      • Manfrotto Pixi (manfrotto_pixi)
      • Rollei C5i (rollei_c5i)
      • Rollei City Traveler (rollei_city_traveler)
      • Rollei Compact Traveler (rollei_compact_traveler)
      • Rollei Lion Rock (rollei_lion_rock)
      • Rollei Monkey Pod (rollei_monkey_pod)
      • Rollei Rock Solid (rollei_rock_solid)
      • Sirui N - Universal (sirui_n_universal)
      • Sirui P - Monopod (sirui_p_monopod)
      • Sirui P-S Monopod (sirui_p_s_monopod)
      • Sirui R - Reporter (sirui_r_reporter)
      • Sirui T0 - Ultralight (sirui_t0_ultralight)
      • Sirui Tx - Traveller (sirui_tx_traveller)
      • Sirui W - Waterproof (sirui_w_waterproof)
      • Velbon Ex (velbon_ex)
      • Velbon Sherpa (velbon_sherpa)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be