x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Brabantia Strijktafel B Lavender 112386

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Brabantia Strijktafel B Lavender 112386
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Brabantia Strijktafel B Lavender 112386
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Brabantia Strijktafel B Lavender 112386
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/144830631.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/205962789.jpg?ts=1
Brabantia Brabantia Strijktafel B Lavender 112386 Strijktafel B Lavender 112386 Strijktafel B Lavender 112386 Brabantia Strijkplank B met Stoomunithouder - 124 x 38 cm - Lavender (1)
  • 08710755112386
  • 6146479
  • BRA112386
  • 8710755112386
1
  • Design
    • Kleur: Paars, Wit
    • Materiaal: Metaal, Staal
  • Gewicht en omvang
    • Lengte: 485 mm
  • 104.00 104.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Brabantia Strijkplank B met Stoomunithouder - 124 x 38 cm - Lavender104.00, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Leifheit Air Active Express M Strijkplank 6143
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215266012.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232803185.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232803186.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232803184.jpg?ts=1
      Leifheit Leifheit Air Active Express M Strijkplank 6143 Air Active Express M Strijkplank 6143 Air Active Express M Strijkplank 6143 Een echte topper deze strijkplank: verlengsnoer met. snoergeleider en regelbare voetjes - Aanzuigfunctie: strijkgoed kleeft aan plank - Opblaasfunctie: voorkopt rimpels in strijkgoed - Afzuigfunctie: snelle droging Regelbare hoogte : 75 100 cm Afmetingen : 118x38 cm Gewicht : slechts 7,8 kg Universele houder voor stoomstrijkcentrales en stoomstrijkijzers (2)
      Leifheit Air Active Express M Strijkplank 6143
      • 04006501761439
      • 4006501761439
      3
    • Brabantia Strijkplank B - met Strijkerhouder - 124x38 cm - Fading Lines
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228211713.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158501893.jpg?ts=1
      Brabantia Brabantia Strijkplank B - met Strijkerhouder - 124x38 cm - Fading Lines Strijkplank B - met Strijkerhouder - 124x38 cm - Fading Lines Strijkplank B - met Strijkerhouder - 124x38 cm - Fading Lines Brabantia Strijkplank B - met Strijkerhouder - 124x38 cm - Fading Lines (1)
      Brabantia Strijkplank B - met Strijkerhouder - 124x38 cm - Fading Lines
      • 08710755118326
      • BRA118326
      1
    • Brabantia Strijkplank D, 135x45 Cm Spring Bubbles Met Hittebestendige Parkeerplaats - Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172915725.jpg?ts=1
      Brabantia Brabantia Strijkplank D, 135x45 Cm Spring Bubbles Met Hittebestendige Parkeerplaats - Black Strijkplank D, 135x45 Cm Spring Bubbles Met Hittebestendige Parkeerplaats - Black Strijkplank D, 135x45 Cm Spring Bubbles Met Hittebestendige Parkeerplaats - Black Brabantia Strijkplank D met Hittebestendige Parkeerplaats - 135 x 45 cm - Spring Bubbles (1)
      Brabantia Strijkplank D, 135x45 Cm Spring Bubbles Met Hittebestendige Parkeerplaats - Black
      • 08710755134784
      2
    • Brabantia Fresh Breeze Strijkplank C 124 x 45 cm - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223222665.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221903424.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232104866.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221903425.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221903426.jpg?ts=1
      Brabantia Brabantia Fresh Breeze Strijkplank C 124 x 45 cm - Wit Fresh Breeze Strijkplank C 124 x 45 cm - Wit Fresh Breeze Strijkplank C 124 x 45 cm - Wit Maak strijken leuker met deze Brabantia Fresh Breeze strijkplank. Hij is erg stabiel, dus perfect voor soepel strijken zonder gewiebel. De plank is in hoogte verstelbaar met de eenvoudige handgreep en de antislipdoppen voorkomen glijden en krassen. (3)
      Brabantia Fresh Breeze Strijkplank C 124 x 45 cm - Wit
      • 08710755219689
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 104.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 104.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 104.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 104.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 104.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 104.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 104.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 104.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 104.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 104.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 104.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 104.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 104.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 104.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 104.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 104.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 104.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 104.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 104.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 104.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 104.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 104.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 104.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 104.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 104.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 104.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 104.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 104.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 104.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 104.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 104.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 104.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 104.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 104.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 104.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 104.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be