x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Brabantia Strijkplank B Leaves 118364

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Brabantia Strijkplank B Leaves 118364
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Brabantia Strijkplank B Leaves 118364
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Brabantia Strijkplank B Leaves 118364
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/160494014.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/228211712.jpg?ts=1
Brabantia Brabantia Strijkplank B Leaves 118364 Strijkplank B Leaves 118364 Strijkplank B Leaves 118364 Brabantia Strijkplank B met Strijkerhouder - 124 x 38 cm - Tropical Leaves (1)
  • 08710755118364
  • BRA118364
  • 8710755118364
2
  • Design
    • Kleur: Print, Roze, Groen
    • Materiaal: Stof, Metaal, Staal, Siliconen
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Lengte: 485 mm
  • 26.95 89.00 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Brabantia Strijkplank B met Strijkerhouder - 124 x 38 cm - Tropical Leaves26.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      De Brabantia Strijkplank B met solide stoomstrijkijzerhouder heeft alles wat je wilt in een strijkplank. Deze plank is stevig, stabiel en...89.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Brabantia Strijkplank A - met Strijkerhouder - 110x30 cm - Denim Blue
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158539933.jpg?ts=1
      Brabantia Brabantia Strijkplank A - met Strijkerhouder - 110x30 cm - Denim Blue Strijkplank A - met Strijkerhouder - 110x30 cm - Denim Blue Strijkplank A - met Strijkerhouder - 110x30 cm - Denim Blue Strijken niet je grootste hobby? Deze Brabantia Strijkplank A maakt zelfs dit klusje leuker. Niet te groot en niet te klein, en in hoogte verstelbaar met een simpele handgreep De stoomstrijkijzerhouder is in te stellen voor links- en rechtshandig gebruik. Een compact model, makkelijk op te zetten. En beter voor je rug door de verstelbare werkhoogte (69 - 96 cm) Glijdt niet, krast niet op de vloer met stevige beschermende anti-slipdoppen. Geen gewiebel door het stevige en stabiele frame met vi... (1)
      Brabantia Strijkplank A - met Strijkerhouder - 110x30 cm - Denim Blue
      • 08710755134203
      2
    • Brabantia Fresh Breeze Strijkplank C 124 x 45 cm - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223222665.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221903424.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232104866.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221903425.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221903426.jpg?ts=1
      Brabantia Brabantia Fresh Breeze Strijkplank C 124 x 45 cm - Wit Fresh Breeze Strijkplank C 124 x 45 cm - Wit Fresh Breeze Strijkplank C 124 x 45 cm - Wit Maak strijken leuker met deze Brabantia Fresh Breeze strijkplank. Hij is erg stabiel, dus perfect voor soepel strijken zonder gewiebel. De plank is in hoogte verstelbaar met de eenvoudige handgreep en de antislipdoppen voorkomen glijden en krassen. (1)
      Brabantia Fresh Breeze Strijkplank C 124 x 45 cm - Wit
      • 08710755219689
      2
    • Joseph & Joseph Pocket Plus Vouwbare Tafel Strijkplank
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223706421.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216236894.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202807787.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205829010.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201756293.jpg?ts=1
      Joseph & Joseph Joseph & Joseph Pocket Plus Vouwbare Tafel Strijkplank Pocket Plus Vouwbare Tafel Strijkplank Pocket Plus Vouwbare Tafel Strijkplank Deze strijkplank van het merk Joseph Joseph is onderdeel van de Pocket serie. Door deze handige strijkplank wordt ieder kledingstuk weer netjes kreukvrij. H... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Joseph & Joseph Pocket Plus Vouwbare Tafel Strijkplank
      • 05028420004007
      5
      deal
    • Leifheit strijktafel Classic M Basic 120 x 38 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202431047.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182499281.jpg?ts=1
      Leifheit Leifheit strijktafel Classic M Basic 120 x 38 cm strijktafel Classic M Basic 120 x 38 cm strijktafel Classic M Basic 120 x 38 cm strijkplank classic m (120 x 38 cm) basic (1)
      Leifheit strijktafel Classic M Basic 120 x 38 cm
      • 04006501725776
      • 4200655
      1
    • min
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 85.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 85.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 85.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 26.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be