x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Brabantia Strijktafel B 124 x 38 cm Pauline

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Brabantia Strijktafel B 124 x 38 cm Pauline
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Brabantia Strijktafel B 124 x 38 cm Pauline
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Brabantia Strijktafel B 124 x 38 cm Pauline
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/166250925.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/101815530.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/133176286.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231451584.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231451585.jpg?ts=1
Brabantia Brabantia Strijktafel B 124 x 38 cm Pauline Strijktafel B 124 x 38 cm Pauline Strijktafel B 124 x 38 cm Pauline Je vliegt zo door de stapel strijkgoed heen! De Brabantia strijkplank heeft een katoenen hoes met schuimlaag en daarnaast is de strijkplank voorzien van een dubbele beveiliging. Zo kan de plank niet ongewenst in- of uitklappen. (4)
  • 08710755108624
  • 4200298
  • 10 86 24
  • 108624
2
good_buy
  • Technische details
    • Strijkbouthouder: Ja
    • Inklapbare handgreep: Ja
  • Ergonomie
    • In hoogte verstelbaar: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 160 cm
    • Lengte: 124 cm
    • Breedte (cm): 48 cm
    • Diepte: 7 cm
  • Design
    • Kleur: Multi, Zwart, Wit
    • Materiaal: Metaal, Textiel
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 10 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • 85.00 85.00 EUR 2
    2
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Brabantia Strijkplank B - met Strijkijzerhouder - 124x38 cm - Pauline85.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Fonq.be Fonq.be
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Je vliegt zo door de stapel strijkgoed heen! De Brabantia strijkplank heeft een katoenen hoes met schuimlaag en daarnaast is de strijkpla...85.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Brabantia Strijkplank D, 135x45 Cm Spring Bubbles Met Hittebestendige Parkeerplaats - Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172915725.jpg?ts=1
      Brabantia Brabantia Strijkplank D, 135x45 Cm Spring Bubbles Met Hittebestendige Parkeerplaats - Black Strijkplank D, 135x45 Cm Spring Bubbles Met Hittebestendige Parkeerplaats - Black Strijkplank D, 135x45 Cm Spring Bubbles Met Hittebestendige Parkeerplaats - Black Brabantia Strijkplank D met Hittebestendige Parkeerplaats - 135 x 45 cm - Spring Bubbles (1)
      Brabantia Strijkplank D, 135x45 Cm Spring Bubbles Met Hittebestendige Parkeerplaats - Black
      • 08710755134784
      2
    • Brabantia Fresh Breeze Strijkplank C 124 x 45 cm - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223222665.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221903424.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232104866.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221903425.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221903426.jpg?ts=1
      Brabantia Brabantia Fresh Breeze Strijkplank C 124 x 45 cm - Wit Fresh Breeze Strijkplank C 124 x 45 cm - Wit Fresh Breeze Strijkplank C 124 x 45 cm - Wit Maak strijken leuker met deze Brabantia Fresh Breeze strijkplank. Hij is erg stabiel, dus perfect voor soepel strijken zonder gewiebel. De plank is in hoogte verstelbaar met de eenvoudige handgreep en de antislipdoppen voorkomen glijden en krassen. (3)
      Brabantia Fresh Breeze Strijkplank C 124 x 45 cm - Wit
      • 08710755219689
      2
    • CASIBEL Strijkplank Avignon
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159672942.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139921435.jpg?ts=1
      CASIBEL CASIBEL Strijkplank Avignon Strijkplank Avignon Strijkplank Avignon Strijkplank Avignon (1)
      CASIBEL Strijkplank Avignon
      • 05414045196317
      1
    • Brabantia Strijkplank B - met Strijkerhouder - 124x38 cm - Fading Lines
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228211713.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158501893.jpg?ts=1
      Brabantia Brabantia Strijkplank B - met Strijkerhouder - 124x38 cm - Fading Lines Strijkplank B - met Strijkerhouder - 124x38 cm - Fading Lines Strijkplank B - met Strijkerhouder - 124x38 cm - Fading Lines Brabantia Strijkplank B - met Strijkerhouder - 124x38 cm - Fading Lines (1)
      Brabantia Strijkplank B - met Strijkerhouder - 124x38 cm - Fading Lines
      • 08710755118326
      • BRA118326
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 71.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 71.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 71.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 71.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 71.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 71.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 71.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 71.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 71.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 70.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 70.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 72.75
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 72.75
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 72.75
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 72.75
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 72.75
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 72.75
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 72.75
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 72.75
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 72.75
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 72.75
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 72.75
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 72.75
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 72.75
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 72.75
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 72.75
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 82.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 82.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 82.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 82.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 81.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 81.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 85.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 85.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 82.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 82.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 81.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 81.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 81.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 81.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 81.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 85.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 85.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 85.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be