x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Leifheit Strijkplank Maxx 130 x 45 cm Air Board Express

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Leifheit Strijkplank Maxx 130 x 45 cm Air Board Express
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Leifheit Strijkplank Maxx 130 x 45 cm Air Board Express
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Leifheit Strijkplank Maxx 130 x 45 cm Air Board Express
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/171284260.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/171284287.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/96067807.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/96067808.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/122583936.jpg?ts=1
Leifheit Leifheit Strijkplank Maxx 130 x 45 cm Air Board Express Strijkplank Maxx 130 x 45 cm Air Board Express Strijkplank Maxx 130 x 45 cm Air Board Express De Leifheit Air Board Express Maxx 130 x 45 cm strijkplank is geschikt voor stoomgeneratoren. Dit komt door de het brede oppervlakte van de strijkijzerhouder met snoergeleider. De strijkplank beschikt over een speciale thermo reflect technologie die de hitte weerkaatst, zodat je dubbelzijdig strijkt. De strijkplank heeft een ruim oppervlakte van 130 bij 45 centimeter en de hoogte pas je aan op je eigen lengte. Deze is instelbaar tussen de 76 en 100 centimeter. (1)
4.25 (1)
  • 04006501725929
  • 72592
  • 0773423
3
  • Algemene kenmerken
    • Geschikt voor type strijkijzer: Stoomgenerator
    • Garantie: 5 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • Lengte strijkoppervlakte: 130-139 cm cm
    • Ophangbaar: Nee
  • Technische details
    • Strijkbouthouder: Ja
    • Inklapbaar: Ja
    • Hoogte: 980 mm
    • Inklapbare handgreep: Ja
  • Ergonomie
    • In hoogte verstelbaar: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 153.5 cm
    • Lengte: 48 cm
    • Gewicht: 5.9 kg
  • Design
    • Kleur: Blauw, Wit, Rood
    • Materiaal: Kunststof
    • Inclusief stoomunit-houder: Ja
  • 99.99 99.99 EUR 3
    3
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Leifheit Air Board Express Maxx 130 x 45 cm strijkplank is geschikt voor stoomgeneratoren. Dit komt door de het brede oppervlakte van ...99.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Voor stoomstations de moderne Leifheit strijkplank is voorzien van een stevige metalen legplank, ideaal voor het gebruik en het opbergen...99.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Leifheit strijkplank Air Board Express L Maxx - 130x45 cm strijkvlak99.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 1 1
    • Flutapparaat. Rammelt (letterlijk) aan alle kanten
      Het geheel staat wankel doordat de poten torderen. Ze zijn niet stijf genoeg. Gevolg: wat je ook probeert: de plank blijft wankel staan. (op iedere door mij geteste ondergrond overigens). De verbinding plank en onderstel rammelt. Ik kon de bovenkant (de ‘plank’) ong. 1 cm optillen zonder dat het onderstel (de poten dus) bewogen. Het plateau waarop het strijkijzer geplaatst kan worden is rammelend gemonteerd. Bij het strijken blijft dit geluid maken. Irritant! Voor het bedrag waarvoor het te koop staat is dit schandalig. Vergelijk: je koop een auto in de hogere prijsklasse. Tijdens het rijden blijkt die auto aan alle kanten te rammelen en trekt ie ook nog naar 1 kant. Overigens: Na 1 week en 2x gebruik snel teruggebracht naar de winkel . Na het zien van mijn klachten meteen geld terug gekregen. Heb een van een ander merk besteld. Voor ons geen Leifheit-apparaten meer.
      2.0
      0 10
      • licht gewicht
      • constructie
      • afwerking
      • prijs/kwaliteit verhouding
    • Leifheit strijktafel Classic M Basic 120 x 38 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202431047.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182499281.jpg?ts=1
      Leifheit Leifheit strijktafel Classic M Basic 120 x 38 cm strijktafel Classic M Basic 120 x 38 cm strijktafel Classic M Basic 120 x 38 cm strijkplank classic m (120 x 38 cm) basic (1)
      Leifheit strijktafel Classic M Basic 120 x 38 cm
      • 04006501725776
      • 4200655
      1
    • Metaltex Kuma Strijkplank - 110x34cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166594625.jpg?ts=1
      Metaltex Metaltex Kuma Strijkplank - 110x34cm Kuma Strijkplank - 110x34cm Kuma Strijkplank - 110x34cm Tomado Metaltex Kuma Strijktafel - Strijkoppervlakte 110x34cm - Verstelbaar In Hoogte (1)
      Metaltex Kuma Strijkplank - 110x34cm
      • 08002520011421
      1
    • CASIBEL Strijkplank Avignon
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159672942.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139921435.jpg?ts=1
      CASIBEL CASIBEL Strijkplank Avignon Strijkplank Avignon Strijkplank Avignon Strijkplank Avignon (1)
      CASIBEL Strijkplank Avignon
      • 05414045196317
      1
    • Leifheit Classic M Compact strijktafel - 120 x 38 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185891467.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172512675.jpg?ts=1
      Leifheit Leifheit Classic M Compact strijktafel - 120 x 38 cm Classic M Compact strijktafel - 120 x 38 cm Classic M Compact strijktafel - 120 x 38 cm strijkplank classic m (120 x 38 cm) compact (1)
      Leifheit Classic M Compact strijktafel - 120 x 38 cm
      • 04006501726100
      • 4200666
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 68.20
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 68.20
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 68.20
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 68.20
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 68.20
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 68.20
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 68.20
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 68.20
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 68.20
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 68.20
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 99.87
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 99.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be