x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Nutrisan NutriMK7 van Nutrisan (120caps)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Nutrisan NutriMK7 van Nutrisan (120caps)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Nutrisan NutriMK7 van Nutrisan (120caps)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Nutrisan NutriMK7 van Nutrisan (120caps)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/167950681.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/118070493.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/109679882.jpg?ts=1
Nutrisan Nutrisan NutriMK7 van Nutrisan (120caps) NutriMK7 van Nutrisan (120caps) NutriMK7 van Nutrisan (120caps) De verpakkingen van Nutrisan krijgen een nieuw uiterlijk. Het kan tijdelijk voorkomen dat u nog de vertrouwde verpakking ontvangt of met het nieuwe uiterlijk. Vitamine K en vitamine D dragen bij tot de instandhouding van normale botten. Vitamine D draagt bij tot normale bloedwaarden van calcium en tot de normale opname van calcium en fosfor; vitamine K draagt bij tot een normale bloedstolling; vitamine D en K dragen samen bij tot het behoud van een normaal beenderstelsel. Samenstellingper softgel Gezuiverde visolie (30% omega-3) geconcentreerd op 90 mg EPA en 60 mg DHA in triglyceridenvorm 440 mg Vitamine K2 (MK7) 90 mcg (120% RI*) Vitamine D3 (cholecalciferol) 15 mcg (300% RI*) *RI:Referentie inname Ingredienten VISOLIE, omhulling (VISGELATINE), stabilisator (glycerol), zonnebloemolie (Helianthus annuus), kleurstof (chlorofyl), vitamine K2, vitamine D3 Gebruik: 1 softgel per dag Gebruik NutriMK7 enkel onder medische begeleiding als u bloedverdunnende medicijnen gebr (9)
  • 05425025502042
6
good_buy
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
    • Inhoud in ml: 120 ml
  • 41.93 81.21 EUR 6
    6
    • Deonlinedrogist Deonlinedrogist
      Nutrisan NutriMK7 is een voedingssupplement met de stabiele gepatenteerde vorm van vitamine K2 (MK-7) in hoge dosering van 90mcg, deze vo...
      41.93, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Koopjesdrogisterij Koopjesdrogisterij
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De verpakkingen van Nutrisan krijgen een nieuw uiterlijk. Het kan tijdelijk voorkomen dat u nog de vertrouwde verpakking ontvangt of met ...
      51.19, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Farmaline.be Farmaline.be
      Nutrisan Nutri MK7 Nieuwe Formula (120 Nutrisan; )Nutrisan54.55, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Vitacijn Vitacijn
      Nutrisan NutriMK7 is een voedingssupplement met de stabiele vitamine K2 (MK-7) in hoge dosering van 90mcg, deze vorm blijft langer in het...
      56.74, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Nutrisan Nutrimk7 Softgels Botten 120capsules60.48, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Inhoud: 120 capsules Zeer efficiënt Makkelijk te gebruiken81.21, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Orthica OPC forte van Orthica : 60 capsules
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164674023.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144539255.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115904687.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228725447.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/33539236.jpg?ts=1
      Orthica Orthica OPC forte van Orthica : 60 capsules OPC forte van Orthica : 60 capsules OPC forte van Orthica : 60 capsules OPC forte van Orthica : 60 capsules (2)
      Orthica OPC forte van Orthica : 60 capsules
      • 08714439580362
      1
      deal
    • Aov 809 Cimicifuga extract van AOV : 60 capsules
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116956375.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176027617.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215830439.jpg?ts=1
      Aov Aov 809 Cimicifuga extract van AOV : 60 capsules 809 Cimicifuga extract van AOV : 60 capsules 809 Cimicifuga extract van AOV : 60 capsules 809 Cimicifuga extract van AOV : 60 capsules (4)
      Aov 809 Cimicifuga extract van AOV : 60 capsules
      • 08715687608099
      1
      deal
    • Lamberts Kersen concentraat van Lamberts : 500 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213019480.jpg?ts=1
      Lamberts Lamberts Kersen concentraat van Lamberts : 500 ml Kersen concentraat van Lamberts : 500 ml Kersen concentraat van Lamberts : 500 ml Kersen concentraat is een concentraat uit zure kers dat zeer zorgvuldig is bereid, teneinde de krachtige anti oxidatieve bestanddelen te behouden. Het fruitconcentraat kan worden toegepast ter ondersteuning van de spieren bij en na sport. (1)
      Lamberts Kersen concentraat van Lamberts : 500 ml
      • 05055148406615
      1
      deal
    • Physalis Echinacea forte siroop bio
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217804132.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106632424.jpg?ts=1
      Physalis Physalis Echinacea forte siroop bio Echinacea forte siroop bio Echinacea forte siroop bio Physalis Echinacea forte siroop Voedingssupplement met planten Bevat een extract van cistusroos. Samenstelling Vlier (bessen en bloesems) + cistusroos Ingredienten TARWESIROOP* (gluten), rode zonnehoed (bloeiend bovensgrondse gedeelte) sap* 16%, Citrusroos hydroalcoholisch extract* 15%, Vlierbessen* 11,1%, Vlierbloesems* 5,5%, Geconcentreerd citroensap*, Rode zonnehoed (wortel) hydroalcoholisch extract* 4% *Biologische teelt Gebruik Volwassenen: 2 x 1 eetlepel per dag. Kinderen vanaf 6 jaar: 2 x 1 koffielepel per dag. Goed schudden voor gebruik. Niet gebruiken tijdens de zwangerschap en borstvoedingsperiode. Koel (max. 25°C), droog en in het donker bewaren. Fabrikant Keypharm & Nature's House BV Lokhorstweg 28 3851 SE Ermelo Dit product is een voedingssupplement. Aanbevolen dosering niet overschrijden. Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Een voedingssupplement is geen vervanging van een gevarieerde voeding. Buiten bereik van (1)
      Physalis Echinacea forte siroop bio
      • 05412360002016
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 44.25
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 40.28
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 44.25
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 44.25
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 40.28
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 44.25
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 44.25
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 44.25
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 44.25
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 40.28
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 44.25
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 44.25
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 44.25
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 44.25
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 44.25
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 44.25
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 44.25
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 44.25
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 44.25
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 34.17
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 43.16
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 34.17
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 34.17
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 34.17
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 34.17
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 35.97
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 43.16
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 43.16
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 43.16
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 44.25
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 53.96
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 53.96
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 53.96
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 53.96
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 53.96
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 43.76
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 53.96
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 43.76
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 53.96
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 53.96
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 42.56
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 53.96
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 53.96
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 42.56
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 42.56
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 53.96
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 53.96
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 53.96
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 53.96
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 53.96
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 54.55
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 54.55
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 54.55
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 54.55
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 54.55
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 54.55
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 54.55
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 41.93
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 41.93
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 41.93
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 41.93
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 41.93
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 41.93
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 41.93
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 41.93
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 41.93
    • teamvergelijk@vergelijk.be