x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Nutrisan Nutrilipon van Nutrisan (60caps)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Nutrisan Nutrilipon van Nutrisan (60caps)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Nutrisan Nutrilipon van Nutrisan (60caps)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Nutrisan Nutrilipon van Nutrisan (60caps)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/137418544.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/118070071.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/109667805.jpg?ts=1
Nutrisan Nutrisan Nutrilipon van Nutrisan (60caps) Nutrilipon van Nutrisan (60caps) Nutrilipon van Nutrisan (60caps) Inhoud: 60 capsules Zeer efficiënt Makkelijk te gebruiken (2)
  • 05425025502011
5
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
    • Inhoud in ml: 60 ml
  • 25.26 53.28 EUR 5
    5
    • Deonlinedrogist Deonlinedrogist
      Nutrisan NutriLipon Capsules ondersteunen uw lichaam bij de bescherming tegen oxidatieve stress. Deze capsules bevatten naast het zeer ge...
      25.26, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Koopjesdrogisterij Koopjesdrogisterij
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De verpakkingen van Nutrisan krijgen een nieuw uiterlijk. Het kan tijdelijk voorkomen dat u nog de vertrouwde verpakking ontvangt of met ...
      32.68, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Vitacijn Vitacijn
      Nutrilipon is supplement met natuurlijke vorm van -liponzuur met extra synergie door de combinatie met 100% natuurlijke vitamine E en vit...
      36.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Farmaline.be Farmaline.be
      Nutrilipon (60 Nutrisan; )Nutrisan Vitaminen met aminozurenVitamine C en vitamine E dragen bij tot de bescherming van cellen tegen oxidat...36.66, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Inhoud: 60 capsules Zeer efficiënt Makkelijk te gebruiken53.28, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Aov 801 Curcuma longa (60caps)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116956870.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169635132.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226573311.jpg?ts=1
      Aov Aov 801 Curcuma longa (60caps) 801 Curcuma longa (60caps) 801 Curcuma longa (60caps) AOV 801 Curcuma longa (60caps) (1)
      Aov 801 Curcuma longa (60caps)
      • 08715687608013
      1
      deal
    • Trenker Aqtif100 30ca
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207500144.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127996553.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170990771.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230174331.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118070910.jpg?ts=1
      Trenker Trenker Aqtif100 30ca Aqtif100 30ca Aqtif100 30ca Trenker Aqtif100 Vitaminepreparaat - Vitamine E draagt bij tot de bescherming van cellen tegen oxidatieve stress Samenstelling per capsule % RI* Ubiquinol 100 mg Vitamine E (d-alfa-tocoferylacetaat) 12 mg 100% *RI = Referentie Inname Ingredienten Lijnzaadolie van eerste persing (vulmiddel), gelatine (capsule), Ubiquinol, glycerol (bevochtigingsmiddel van capsule), Vitamine E (d-alfa-tocoferylacetaat), water (bevochtigingsmiddel van capsule), colloidaal siliciumdioxide (stabilisator), rood ijzeroxide E172 (kleurstof van capsule) Gebruik Orale toediening: 1 capsule per dag. Bewaren op kamertemperatuur, op een droge en goed verluchte plaats. Fabrikant: Farmaceutische laboratoria Trenker NV Dolezlaan 480-482 BE-1180 BRUSSEL Dit product is een voedingssupplement. Aanbevolen dosering niet overschrijden. Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Een voedingssupplement is geen vervanging van een gevarieerde voeding. Buiten (1)
      Trenker Aqtif100 30ca
      • 05425003041211
      3
      deal
    • Flora Flor Essence Elixer 500ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156767464.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112272025.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190689853.jpg?ts=1
      Flora Flora Flor Essence Elixer 500ml Flor Essence Elixer 500ml Flor Essence Elixer 500ml FlorEssence vloeibare kruiden elixer, het oorspronkelijke recept kruidenthee met de 8 kruiden van de Ojibwa indianen. Flor' Essence® is een kruidenmengsel getrokken uit acht verschillende kruiden: grote klis, schapezuring, rode iep, Russische rabarber, witte waterkers, bruinalg, gezegende distel en rode klaverbloesem.Grote klis (Arctium Lappa)Al eeuwen lang wordt de grote klis gebruikt om het lichaam te zuiveren en te ontgiften. De Chinezen kennen er zelfs versterkende en voedende eigenschappen aan toe. Voor Flor.Essence gebruiken we enkel de wortels van gegarandeerd biologisch geteelde klis. De actieve bestanddelen bevatten 45% inuline, etherische oliën, vitaminen en een grote verscheidenheid van mineralen.Schapezuring (Rumex Acetosella)Schapezuring is een overblijvende plant met kleine, roodachtige bloempjes die in de weiden groeit en tot één meter hoog kan worden. De actieve bestanddelen in de bladeren en de zaden worden al vele decennia gebruikt: schapezuring is dan ook bijzonder (1)
      Flora Flor Essence Elixer 500ml
      • 00061998080702
      3
    • Zonnegoud Scrophularia Simplex
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110387776.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115897165.jpg?ts=1
      Zonnegoud Zonnegoud Scrophularia Simplex Scrophularia Simplex Scrophularia Simplex Zonnegoud Scrophularia Simplex bevat extract uit Helmkruid (Scrophularia). Helmkruid heeft een positieve werking op de huid, lymfeklieren, nieren, luchtwegen en het spijsverteringsstelsel. Helmkruid bevordert de algehele vitaliteit van desbetreffende organen.Dosering3 x daags 15 - 20 druppels met water innemen. Aanbevolen dosering niet overschrijden.WaarschuwingenNiet gebruiken bij zwangerschap of borstvoeding, tenzij voorgeschreven door uw voorschrijver. Droog, donker, afgesloten en buiten bereik van jonge kinderen bewaren. (1)
      Zonnegoud Scrophularia Simplex
      • 08714931003918
      2
      deal
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 29.60
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 29.60
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 29.60
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 29.60
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 29.60
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 29.60
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 29.60
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 29.60
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 29.60
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 29.60
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 29.60
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 25.26
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 29.60
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 29.60
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 29.60
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 29.60
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 29.60
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 29.60
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 29.60
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 25.26
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 25.26
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 29.60
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 29.60
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 29.60
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 29.60
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 29.60
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 29.60
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 24.52
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 30.56
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 31.46
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 30.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 31.46
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 30.99
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 31.46
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 31.46
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 31.46
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 31.46
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 31.46
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 30.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 31.46
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 31.46
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 31.64
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 30.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 31.64
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 30.99
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 31.64
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 30.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 30.80
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 30.80
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 30.80
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 25.26
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 25.26
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 25.26
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 25.26
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 25.26
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 25.26
    • teamvergelijk@vergelijk.be