x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Fanatic Fly Air Premium/Pure SUP-Pakket 10.4" Opblaasbare SUP met peddel en pomp 2022 SUP boards

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Fanatic Fly Air Premium/Pure SUP-Pakket 10.4" Opblaasbare SUP met peddel en pomp 2022 SUP boards
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Fanatic Fly Air Premium/Pure SUP-Pakket 10.4" Opblaasbare SUP met peddel en pomp 2022 SUP boards
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Fanatic Fly Air Premium/Pure SUP-Pakket 10.4" Opblaasbare SUP met peddel en pomp 2022 SUP boards
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231408334.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/236448630.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/236448719.jpg?ts=1
Fanatic Fanatic Fly Air Premium/Pure SUP-Pakket 10.4" Opblaasbare SUP met peddel en pomp 2022 SUP boards Fly Air Premium/Pure SUP-Pakket 10.4" Opblaasbare SUP met peddel en pomp 2022 SUP boards Fly Air Premium/Pure SUP-Pakket 10.4" Opblaasbare SUP met peddel en pomp 2022 SUP boards Boot: Toepassingsgebied: rivier, Zee, meer; Water type: stromend water, licht golving, rustig water, staand water, bewegend water; Verpakbaar: ja; Type: SUP board; ontwerp: opblaasbaar; Materiaal: Buiten materiaal: PVC; Afmetingen: Volume (l): 284; Maximale bijlading: 95 kg; Buiten maat (L x B): 315 x 83,8; Dikte: 140 mm; Gewicht (ca.): 8.15 kg; Uitrusting: Bijzonderheden: Geïntegreerde handgrepen, Bagagenet; Details: Aanvullende gegevens: Vermogenspomp HP2 voor snel en comfortabel opblazen, 3-delige SUP peddel (lengte 165-220 cm), geschikt voor zowel beginners als gevorderden, van ondiep water tot kleine golven, de vin kan zonder gereedschap worden verwijderd, uitgebreid reliëf in de vorm van een dekzeil voor een zeer goede houvast en comfort, aangenaam zachte transporthandgreep, hoogwaardige trekringen, Boegschroefvinneninstallatie met klikvinnensysteem (1)
  • 09008415938469
1
  • Design
    • Materiaal: Kunststof
    • Kleur: Turquoise
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Kinderen
    • Set: Ja
  • Accessoires
    • Boating acc type: SUP board
  • 1019.00 1019.00 EUR 1
    1
    • Campz.be Campz.be
      Boot: Toepassingsgebied: rivier, Zee, meer; Water type: stromend water, licht golving, rustig water, staand water, bewegend water; Verpak...1019.00, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Aqua Marina WAVE | Surf board - Fitness Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213338806.jpg?ts=1
      Aqua Marina Aqua Marina WAVE | Surf board - Fitness Rood WAVE | Surf board - Fitness Rood WAVE | Surf board - Fitness Rood Het Aqua Marina Wave opblaasbaar SUP board is speciaal ontwikkeld voor het surfen. De Aqua Marina Wave is zeer wendbaar, dankzij het ontwerp en het PVC materiaal. (1)
      Aqua Marina WAVE | Surf board - Fitness Rood
      • 06954521606989
      • 500140
      1
    • STX SUP-board STX iSup Giant XXL Blue Orange
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199363471.jpg?ts=1
      STX STX SUP-board STX iSup Giant XXL Blue Orange SUP-board STX iSup Giant XXL Blue Orange SUP-board STX iSup Giant XXL Blue Orange Het iSup Giant XXL Blue Orange SUP-board van het topmerk STX is een erg groot opblaasbaar SUP-board die geschikt is voor allerlei activiteiten zoals windsur... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      STX SUP-board STX iSup Giant XXL Blue Orange
      • 08717264706617
      1
    • STX SUP-board STX IWindsurf 11'6 Blue Orange
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230621499.jpg?ts=1
      STX STX SUP-board STX IWindsurf 11'6 Blue Orange SUP-board STX IWindsurf 11'6 Blue Orange SUP-board STX IWindsurf 11'6 Blue Orange Dit sup-board van het merk STX is onderdeel van de IWindsurf serie. Door de goede materialen en zeer goede maakwijze is dit board voorzien van een hoge kwal... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      STX SUP-board STX IWindsurf 11'6 Blue Orange
      • 08717264750269
      1
    • STX Isup Freeride Sup Board
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247035359.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247035360.jpg?ts=1
      STX STX Isup Freeride Sup Board Isup Freeride Sup Board Isup Freeride Sup Board Dit sup-board van het merk STX is onderdeel van de ISup serie. Het board is voorzien van een hoge kwaliteit door de materialen en maatwijze. De afmetingen v... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      STX Isup Freeride Sup Board
      • 08717264750016
      2
      deal
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 1019.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1019.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1019.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1019.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 869.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 869.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 1009.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 1009.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1009.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1009.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 1009.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1009.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 869.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 869.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 869.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 869.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 869.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 869.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 869.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 869.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 869.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 1009.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 1009.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1009.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1009.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1009.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 929.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 929.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 929.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 929.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 929.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 929.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 929.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 929.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 929.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 929.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 929.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 929.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 929.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 929.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 929.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 929.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 929.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 929.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 929.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 929.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 929.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 929.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 929.99
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 849.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 1019.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be