x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Jobe SUP Board Tas 9.4 - One size

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Jobe SUP Board Tas 9.4 - One size
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Jobe SUP Board Tas 9.4 - One size
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Jobe SUP Board Tas 9.4 - One size
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/159438520.jpg?ts=1
Jobe Jobe SUP Board Tas 9.4 - One size SUP Board Tas 9.4 - One size SUP Board Tas 9.4 - One size Jobe SUP Board Tas 9.4 - One size (1)
  • 08718181267496
1
  • Algemene kenmerken
    • Type surfboard: SUP board
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Materiaal: Nylon
    • Kleur: Grijs
  • 134.99 134.99 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Jobe SUP Board Tas 9.4 - One size134.99, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • vidaXL Surfplank 170 cm mozaïek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223666710.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228621752.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198639355.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228621751.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226143735.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Surfplank 170 cm mozaïek Surfplank 170 cm mozaïek Surfplank 170 cm mozaïek Het is heel leuk om met deze surfplank de golven op te gaan! Het hoofdgedeelte van de surfplank is gemaakt van zacht XPE, wat zorgt voor een grote schokabsorptie. Daarnaast zorgt de hoge dichtheid voor een goed drijfvermogen wat ideaal is voor beginners. De lichtgewicht EPS schuim binnenkant draagt bij aan de stijfheid en kracht van het hele surfboard. De gladde onderkant zorgt ervoor dat je soepel over het water glijdt. Een set van 3 vinnen, gemaakt van stevig kunststof, geeft de surfer veel controle op de golven. Er is een hoogwaardige enkelband inbegrepen om de plank aan jezelf vast te maken, zodat je het surfboard niet verliest. Met deze complete set ben je klaar om te surfen! (1)
      vidaXL Surfplank 170 cm mozaïek
      • 08718475704058
      1
    • vidaXL Surfplank 170 cm boomerang
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223853666.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226148362.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226148360.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226148359.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226148363.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Surfplank 170 cm boomerang Surfplank 170 cm boomerang Surfplank 170 cm boomerang Het is heel leuk om met deze surfplank de golven op te gaan! Het hoofdgedeelte van de surfplank is gemaakt van zacht XPE, wat zorgt voor een grote schokabsorptie. Daarnaast zorgt de hoge dichtheid voor een goed drijfvermogen wat ideaal is voor beginners. De lichtgewicht EPS schuim binnenkant draagt bij aan de stijfheid en kracht van het hele surfboard. De gladde onderkant zorgt ervoor dat je soepel over het water glijdt. Een set van 3 vinnen, gemaakt van stevig kunststof, geeft de surfer veel controle op de golven. Er is een hoogwaardige enkelband inbegrepen om de plank aan jezelf vast te maken, zodat je het surfboard niet verliest. Met deze complete set ben je klaar om te surfen! (1)
      vidaXL Surfplank 170 cm boomerang
      • 08718475704096
      1
    • vidaXL Surfplank 170 cm blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223749814.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223272821.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228617988.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233668573.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225821687.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Surfplank 170 cm blauw Surfplank 170 cm blauw Surfplank 170 cm blauw U zult veel plezier beleven in de golven met deze surfplank! De body van de surfplank is gemaakt van zacht XPE, waardoor het een hoge schokabsorptie en een hoge dichtheid heeft voor een goed drijfvermogen voor beginners. De lichtgewicht EPS schuim binnenkant draagt bij aan de stijfheid en sterkte van het hele surfboard. Daarnaast zorgt de gladde onderkant ervoor dat u soepel over het water glijdt. Een set van drie thruster vinnen, gemaakt van stevig kunststof, geeft de surfer veel controle over de golf. Een kwalitatief hoogwaardige enkelband wordt meegeleverd, zodat u uw surfplank niet kwijtraakt wanneer u onderuit gaat. Met deze complete set ben je klaar om te surfen! (1)
      vidaXL Surfplank 170 cm blauw
      • 08718475510055
      • 91257
      1
    • Gymrex Inflatable SUP-bord - 135 kg - blauw / marineblauw - set met peddel en accessoires
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153306999.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211383052.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211383056.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235766516.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235766568.jpg?ts=1
      Gymrex Gymrex Inflatable SUP-bord - 135 kg - blauw / marineblauw - set met peddel en accessoires Inflatable SUP-bord - 135 kg - blauw / marineblauw - set met peddel en accessoires Inflatable SUP-bord - 135 kg - blauw / marineblauw - set met peddel en accessoires Ga het water op met het opblaasbare SUP-bord met complete accessoires Watersporten zorgen voor afwisseling op vakantie en verrijken ons dagelijks leven. Glijd over ondiep water of surf op zachte golven met de opblaasbare stand-up boord GR-SPB300 van Gymrex. Het bord neemt zijn vorm perfect aan zodra het is opgeblazen. Naast het opblaasbare SUP-bord bevat de set een peddel, drie vinnen, een reparatieset en een hogedrukluchtpomp. Ga aan boord voor watersport met de sportartikelen van Gymrex. Stabiel - kan maximaal 135 kg dragen Veilig - antislipkussen, handvat en riem Robuuste constructie - hoogwaardige afwerking, duurzaam PVC met druppelsteekoppervlak Mobiel - lichtgewicht, snelle inflatie en deflatie Accessoires - inclusief peddel en reparatieset (1)
      Gymrex Inflatable SUP-bord - 135 kg - blauw / marineblauw - set met peddel en accessoires
      • 04062859961792
      1
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 134.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 134.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be