x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sweaters verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Jack Wolfskin sweater

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sweater categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Jack Wolfskin Sweatshirt 'Modesto'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131526860.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131746861.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134567753.jpg
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Sweatshirt 'Modesto' Sweatshirt 'Modesto' Sweatshirt 'Modesto' Bestel Trui Jack Wolfskin Kids Modesto Hoody Night Blue-Maat 116 online. Bekijk alle Sweatvesten van het merk Jack Wolfskin bij Etrias. (1)
      Jack Wolfskin Sweatshirt 'Modesto'
      • 04060477138848
      • JKW0373001000002
      2
      deal
      34.90 EUR
    • Jack Wolfskin Sweatshirt 'Modesto'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131526860.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131746861.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134567753.jpg
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Sweatshirt 'Modesto' Sweatshirt 'Modesto' Sweatshirt 'Modesto' Bestel Trui Jack Wolfskin Kids Modesto Hoody Night Blue-Maat 152 online. Bekijk alle Sweatvesten van het merk Jack Wolfskin bij Etrias. (1)
      Jack Wolfskin Sweatshirt 'Modesto'
      • 04060477138879
      • JKW0373001000005
      2
      deal
      34.90 EUR
    • Jack Wolfskin Sweatshirt 'Modesto'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131526860.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131746861.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134567753.jpg
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Sweatshirt 'Modesto' Sweatshirt 'Modesto' Sweatshirt 'Modesto' Bestel Trui Jack Wolfskin Kids Modesto Hoody Night Blue-Maat 140 online. Bekijk alle Sweatvesten van het merk Jack Wolfskin bij Etrias. (1)
      Jack Wolfskin Sweatshirt 'Modesto'
      • 04060477138862
      • JKW0373001000004
      2
      deal
      34.90 EUR
    • Jack Wolfskin Sweatshirt 'Modesto'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131526860.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131746861.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134567753.jpg
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Sweatshirt 'Modesto' Sweatshirt 'Modesto' Sweatshirt 'Modesto' Bestel Trui Jack Wolfskin Kids Modesto Hoody Night Blue-Maat 104 online. Bekijk alle Sweatvesten van het merk Jack Wolfskin bij Etrias. (1)
      Jack Wolfskin Sweatshirt 'Modesto'
      • 04060477138831
      • JKW0373001000001
      2
      deal
      34.90 EUR
    • Jack Wolfskin Sweatshirt 'Modesto'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131526860.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131746861.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134567753.jpg
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Sweatshirt 'Modesto' Sweatshirt 'Modesto' Sweatshirt 'Modesto' Bestel Trui Jack Wolfskin Kids Modesto Hoody Night Blue-Maat 128 online. Bekijk alle Sweatvesten van het merk Jack Wolfskin bij Etrias. (1)
      Jack Wolfskin Sweatshirt 'Modesto'
      • 04060477138855
      • JKW0373001000003
      2
      deal
      34.90 EUR
    • Jack Wolfskin capuchontrui »MODESTO HOODY KIDS«
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151730290.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134567753.jpg
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin capuchontrui »MODESTO HOODY KIDS« capuchontrui »MODESTO HOODY KIDS« capuchontrui »MODESTO HOODY KIDS« Bestel Trui Jack Wolfskin Kids Modesto Hoody Night Blue-Maat 92 online. Bekijk alle Sweatvesten van het merk Jack Wolfskin bij Etrias. (1)
      Jack Wolfskin capuchontrui »MODESTO HOODY KIDS«
      • 04060477138824
      2
      deal
      34.90 EUR
    • Jack Wolfskin Sweatshirt 'Modesto'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131526860.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131746861.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134567753.jpg
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Sweatshirt 'Modesto' Sweatshirt 'Modesto' Sweatshirt 'Modesto' Bestel Trui Jack Wolfskin Kids Modesto Hoody Night Blue-Maat 164 online. Bekijk alle Sweatvesten van het merk Jack Wolfskin bij Etrias. (1)
      Jack Wolfskin Sweatshirt 'Modesto'
      • 04060477138886
      • JKW0373001000006
      2
      deal
      43.90 EUR
    • Jack Wolfskin Sporttrui 'GECKO'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117502630.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144066932.jpg
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Sporttrui 'GECKO' Sporttrui 'GECKO' Sporttrui 'GECKO' De trui van 100 g 'Tecnopile Micro' microfleece is eenvoudig veelzijdig! Draag hem in het laagjessysteem als tussenlaag. Trek hem in de pauzes snel over aan om niet af te koelen. Of laat zachte avonden langer duren met deze lichte bescherming tegen de kou. De GECKO is het praktische basiskledingstuk voor zeer uiteenlopende activiteiten. Maat & Pasvorm: Het model op de foto is 178 cm lang en draagt maat M Ruglengte 72 cm bij maat M Borstomvang 112 cm bij maat M Armlengte 65 cm bij maat M Gewic... (1)
      Jack Wolfskin Sporttrui 'GECKO'
      • 04055001275939
      • JKW0035003000002
      1
      49.95 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Champion DEFAULT
        • champion
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Champion (champion)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • !Solid (_solid)
      • Aaiko (aaiko)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU X Disney (about_you_x_disney)
      • ABOUT YOU X PARI (about_you_x_pari)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • America Today (america_today)
      • American vintage (american_vintage)
      • Ami (ami)
      • Ammehoela (ammehoela)
      • Another-Label (another_label)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • APC (apc)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Armedangels (armedangels)
      • Arrested (arrested)
      • B.young (b_young)
      • Babista (babista)
      • BALR (balr)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Be Edgy (be_edgy)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Benetton (benetton)
      • BESS (bess)
      • Best Company (best_company)
      • Billabong (billabong)
      • Bizzy (bizzy)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Blauer.USA (blauer_usa)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blend (blend)
      • Blend She (blend_she)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Bogner Fire + Ice (bogner_fire_ice)
      • Boohoo (boohoo)
      • BOSS Athleisure (boss_athleisure)
      • Bp (bp)
      • Brax (brax)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Carter's (carter_s)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecilie Copenhagen (cecilie_copenhagen)
      • Charles Colby (charles_colby)
      • Chasin' (chasin_)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • CKS (cks)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Colmar (colmar)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Custommade (custommade)
      • Dassy (dassy)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Denham (denham)
      • Derbe (derbe)
      • Deus Ex Machina (deus_ex_machina)
      • Diadora (diadora)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • DMG (dmg)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • Drôle de Monsieur (dro_le_de_monsieur)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dumma Mej (dumma_mej)
      • Dunderdon (dunderdon)
      • Ecoalf (ecoalf)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Einstein&newton (einstein_newton)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Envii (envii)
      • Erima (erima)
      • Escada sport (escada_sport)
      • Esprit (esprit)
      • Essenza (essenza)
      • Farah (farah)
      • Femi Stories (femi_stories)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Forvert (forvert)
      • Freaky nation (freaky_nation)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Free People (free_people)
      • Fristads (fristads)
      • Frogbox (frogbox)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • G-Star (g_star)
      • Ganni (ganni)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gildan (gildan)
      • Givenchy (givenchy)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • Havep (havep)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herock (herock)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Herschel (herschel)
      • Hobbs (hobbs)
      • Hollister (hollister)
      • Homebase (homebase)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hydrowear (hydrowear)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • IZOD (izod)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jako (jako)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Junarose (junarose)
      • Juvia (juvia)
      • Kappa (kappa)
      • Karl kani (karl_kani)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kenzo (kenzo)
      • Key Largo (key_largo)
      • Khujo (khujo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste live (lacoste_live)
      • LASCANA (lascana)
      • Lee (lee)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lemon & soda (lemon_soda)
      • Les deux (les_deux)
      • Levete Room (levete_room)
      • Levi's (levi_s)
      • LEVV (levv)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Liu Jo Jeans (liu_jo_jeans)
      • LMTD (lmtd)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mascot (mascot)
      • Matinique (matinique)
      • Mavi (mavi)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mazine (mazine)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • MO (mo)
      • Monari (monari)
      • Moncler (moncler)
      • More & more (more_more)
      • MSGM (msgm)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • Naketano (naketano)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • NN07 (nn07)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • North sails (north_sails)
      • Northface (northface)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Oneill (oneill)
      • ONLY (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Orcon (orcon)
      • Oshkosh (oshkosh)
      • Panther (panther)
      • Parajumpers (parajumpers)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • PHYNE (phyne)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • PLUS EIGHTEEN (plus_eighteen)
      • Portwest (portwest)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Produkt (produkt)
      • Profuomo (profuomo)
      • Projob (projob)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragdoll LA (ragdoll_la)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ragwear Plus (ragwear_plus)
      • Raizzed (raizzed)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reece (reece)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Replay (replay)
      • River Woods (river_woods)
      • Roxy (roxy)
      • Rvlt (rvlt)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salt & pepper (salt_pepper)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • SANTINO (santino)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch shrunk (scotch_shrunk)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Set® (set_)
      • Shine Original (shine_original)
      • Shiwi (shiwi)
      • SikSilk (siksilk)
      • Simple (simple)
      • Snickers (snickers)
      • Snurk (snurk)
      • Someday (someday)
      • Soulstar (soulstar)
      • Southpole (southpole)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • STACCATO (staccato)
      • Steiff (steiff)
      • Steiff Collection (steiff_collection)
      • Stone Kids (stone_kids)
      • Storvik (storvik)
      • Strellson (strellson)
      • Suit (suit)
      • Superdry (superdry)
      • Superstar (superstar)
      • TALENCE (talence)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • THE KOOPLES SPORT (the_kooples_sport)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Triangle (triangle)
      • Tricorp (tricorp)
      • True Religion (true_religion)
      • Tuffskull (tuffskull)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • Twenty Tees (twenty_tees)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Uneek (uneek)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vans (vans)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Volcom (volcom)
      • Whistles (whistles)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolrich (woolrich)
      • Worst Behavior (worst_behavior)
      • Wrangler (wrangler)
      • Young & Reckless (young_reckless)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zizzi (zizzi)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Kleur product (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Nude (nude)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Boothals (boothals)
      • Capuchon (capuchon)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Revers (revers)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • V-hals (v_hals)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be