x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sweaters verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nikkie sweater

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sweater categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Nikkie Colourblock sweater van katoen met colour blocking
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149364332.jpg
      Nikkie Nikkie Colourblock sweater van katoen met colour blocking Colourblock sweater van katoen met colour blocking Colourblock sweater van katoen met colour blocking Colourblock sweater van katoen met colour blocking (1)
      Nikkie Colourblock sweater van katoen met colour blocking
      • 08718797802036
      1
      deal
      55.99 EUR
    • Nikkie Jolie fijngebreide pullover met ingebreid logodessin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149515118.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149795537.jpg
      Nikkie Nikkie Jolie fijngebreide pullover met ingebreid logodessin Jolie fijngebreide pullover met ingebreid logodessin Jolie fijngebreide pullover met ingebreid logodessin Jolie fijngebreide pullover met ingebreid logodessin (1)
      Nikkie Jolie fijngebreide pullover met ingebreid logodessin
      • 08718797800582
      1
      deal
      83.99 EUR
    • Nikkie Sweater met logodessin en ronde hals
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150373880.jpg
      Nikkie Nikkie Sweater met logodessin en ronde hals Sweater met logodessin en ronde hals Sweater met logodessin en ronde hals Sweater met logodessin en ronde hals (1)
      Nikkie Sweater met logodessin en ronde hals
      • 08718797803170
      1
      deal
      55.99 EUR
    • Nikkie Karin fijngebreide pullover met ronde hals
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148721098.jpg
      Nikkie Nikkie Karin fijngebreide pullover met ronde hals Karin fijngebreide pullover met ronde hals Karin fijngebreide pullover met ronde hals Karin fijngebreide pullover met ronde hals (1)
      Nikkie Karin fijngebreide pullover met ronde hals
      • 08718797795581
      1
      deal
      97.99 EUR
    • Nikkie Jolie fijngebreide pullover met ronde hals
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149792457.jpg
      Nikkie Nikkie Jolie fijngebreide pullover met ronde hals Jolie fijngebreide pullover met ronde hals Jolie fijngebreide pullover met ronde hals Jolie fijngebreide pullover met ronde hals (1)
      Nikkie Jolie fijngebreide pullover met ronde hals
      • 08718797806874
      • 08718797806942
      1
      deal
      62.99 EUR
    • Nikkie Jolie fijngebreide pullover met V-hals
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149888069.jpg
      Nikkie Nikkie Jolie fijngebreide pullover met V-hals Jolie fijngebreide pullover met V-hals Jolie fijngebreide pullover met V-hals Jolie fijngebreide pullover met V-hals (1)
      Nikkie Jolie fijngebreide pullover met V-hals
      • 08718797814886
      1
      deal
      62.99 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Champion DEFAULT
        • champion
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Champion (champion)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • !Solid (_solid)
      • Aaiko (aaiko)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU X Disney (about_you_x_disney)
      • ABOUT YOU X PARI (about_you_x_pari)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • America Today (america_today)
      • American vintage (american_vintage)
      • Ami (ami)
      • Ammehoela (ammehoela)
      • Another-Label (another_label)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • APC (apc)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Armedangels (armedangels)
      • Arrested (arrested)
      • B.young (b_young)
      • Babista (babista)
      • BALR (balr)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Be Edgy (be_edgy)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Benetton (benetton)
      • BESS (bess)
      • Best Company (best_company)
      • Billabong (billabong)
      • Bizzy (bizzy)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Blauer.USA (blauer_usa)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blend (blend)
      • Blend She (blend_she)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Bogner Fire + Ice (bogner_fire_ice)
      • Boohoo (boohoo)
      • BOSS Athleisure (boss_athleisure)
      • Bp (bp)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Brax (brax)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Carter's (carter_s)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecilie Copenhagen (cecilie_copenhagen)
      • Charles Colby (charles_colby)
      • Chasin' (chasin_)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • CKS (cks)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Colmar (colmar)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Custommade (custommade)
      • Dassy (dassy)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Denham (denham)
      • Derbe (derbe)
      • Deus Ex Machina (deus_ex_machina)
      • Diadora (diadora)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • DMG (dmg)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • Drôle de Monsieur (dro_le_de_monsieur)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dumma Mej (dumma_mej)
      • Dunderdon (dunderdon)
      • Ecoalf (ecoalf)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Einstein&newton (einstein_newton)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Envii (envii)
      • Erima (erima)
      • Escada sport (escada_sport)
      • Esprit (esprit)
      • Essenza (essenza)
      • Farah (farah)
      • Femi Stories (femi_stories)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Forvert (forvert)
      • Freaky nation (freaky_nation)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Free People (free_people)
      • Fristads (fristads)
      • Frogbox (frogbox)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • G-Star (g_star)
      • Ganni (ganni)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gildan (gildan)
      • Givenchy (givenchy)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • Havep (havep)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herock (herock)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Herschel (herschel)
      • Hobbs (hobbs)
      • Hollister (hollister)
      • Homebase (homebase)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hydrowear (hydrowear)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • IZOD (izod)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jako (jako)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Junarose (junarose)
      • Juvia (juvia)
      • Kappa (kappa)
      • Karl kani (karl_kani)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kenzo (kenzo)
      • Key Largo (key_largo)
      • Khujo (khujo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste live (lacoste_live)
      • LASCANA (lascana)
      • Lee (lee)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lemon & soda (lemon_soda)
      • Les deux (les_deux)
      • Levete Room (levete_room)
      • Levi's (levi_s)
      • LEVV (levv)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Liu Jo Jeans (liu_jo_jeans)
      • LMTD (lmtd)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mascot (mascot)
      • Matinique (matinique)
      • Mavi (mavi)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mazine (mazine)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • MO (mo)
      • Monari (monari)
      • Moncler (moncler)
      • More & more (more_more)
      • MSGM (msgm)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • Naketano (naketano)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • NN07 (nn07)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • North sails (north_sails)
      • Northface (northface)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Oneill (oneill)
      • ONLY (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Orcon (orcon)
      • Oshkosh (oshkosh)
      • Panther (panther)
      • Parajumpers (parajumpers)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol industries (petrol_industries)
      • PHYNE (phyne)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • PLUS EIGHTEEN (plus_eighteen)
      • Portwest (portwest)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Produkt (produkt)
      • Profuomo (profuomo)
      • Projob (projob)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragdoll LA (ragdoll_la)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ragwear Plus (ragwear_plus)
      • Raizzed (raizzed)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reece (reece)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Replay (replay)
      • River Woods (river_woods)
      • Roxy (roxy)
      • Rvlt (rvlt)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salt & pepper (salt_pepper)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • SANTINO (santino)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch shrunk (scotch_shrunk)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Set® (set_)
      • Shine Original (shine_original)
      • Shiwi (shiwi)
      • SikSilk (siksilk)
      • Simple (simple)
      • Snickers (snickers)
      • Snurk (snurk)
      • Someday (someday)
      • Soulstar (soulstar)
      • Southpole (southpole)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • STACCATO (staccato)
      • Steiff (steiff)
      • Steiff Collection (steiff_collection)
      • Stone Kids (stone_kids)
      • Storvik (storvik)
      • Strellson (strellson)
      • Suit (suit)
      • Superdry (superdry)
      • Superstar (superstar)
      • TALENCE (talence)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • THE KOOPLES SPORT (the_kooples_sport)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Triangle (triangle)
      • Tricorp (tricorp)
      • True Religion (true_religion)
      • Tuffskull (tuffskull)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • Twenty Tees (twenty_tees)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Uneek (uneek)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vans (vans)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Volcom (volcom)
      • Whistles (whistles)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolrich (woolrich)
      • Worst Behavior (worst_behavior)
      • Wrangler (wrangler)
      • Young & Reckless (young_reckless)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zizzi (zizzi)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Kleur product (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Nude (nude)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Boothals (boothals)
      • Capuchon (capuchon)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Revers (revers)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Sjaalkraag (sjaalkraag)
      • V-hals (v_hals)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be