x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sweaters verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Storvik sweater

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sweater categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Storvik Clayton schipperstrui
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151218338.jpg
      Storvik Storvik Clayton schipperstrui Clayton schipperstrui Clayton schipperstrui Stevige schipperstrui bestaande uit 30% wol 70% acrylic. De zwarte schipperstrui is waterafstotend en warmhoudend. De col zal u goed warmhouden en de trui is lang en nauwsluitend zodat de trui comfortabel zit onder een jas zonder dat hij dubbel gaat zitten. De schipperstrui heeft een handige ritssluiting bovenaan de col zodat je hem open en dicht kunt dragen. (1)
      Storvik Clayton schipperstrui
      • 08715396382594
      1
      deal
      43.50 EUR
    • Storvik Clayton schipperstrui
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151218338.jpg
      Storvik Storvik Clayton schipperstrui Clayton schipperstrui Clayton schipperstrui Stevige schipperstrui bestaande uit 30% wol 70% acrylic. De zwarte schipperstrui is waterafstotend en warmhoudend. De col zal u goed warmhouden en de trui is lang en nauwsluitend zodat de trui comfortabel zit onder een jas zonder dat hij dubbel gaat zitten. De schipperstrui heeft een handige ritssluiting bovenaan de col zodat je hem open en dicht kunt dragen. (1)
      Storvik Clayton schipperstrui
      • 08715396382570
      1
      deal
      43.50 EUR
    • Storvik Clayton schipperstrui
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151218338.jpg
      Storvik Storvik Clayton schipperstrui Clayton schipperstrui Clayton schipperstrui Stevige schipperstrui bestaande uit 30% wol 70% acrylic. De zwarte schipperstrui is waterafstotend en warmhoudend. De col zal u goed warmhouden en de trui is lang en nauwsluitend zodat de trui comfortabel zit onder een jas zonder dat hij dubbel gaat zitten. De schipperstrui heeft een handige ritssluiting bovenaan de col zodat je hem open en dicht kunt dragen. (1)
      Storvik Clayton schipperstrui
      • 08715396382587
      1
      deal
      43.50 EUR
    • Storvik Clayton schipperstrui
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151218338.jpg
      Storvik Storvik Clayton schipperstrui Clayton schipperstrui Clayton schipperstrui Stevige schipperstrui bestaande uit 30% wol 70% acrylic. De zwarte schipperstrui is waterafstotend en warmhoudend. De col zal u goed warmhouden en de trui is lang en nauwsluitend zodat de trui comfortabel zit onder een jas zonder dat hij dubbel gaat zitten. De schipperstrui heeft een handige ritssluiting bovenaan de col zodat je hem open en dicht kunt dragen. (1)
      Storvik Clayton schipperstrui
      • 08715396382549
      1
      deal
      43.50 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Champion DEFAULT
        • champion
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Champion (champion)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • !Solid (_solid)
      • Aaiko (aaiko)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU X Disney (about_you_x_disney)
      • ABOUT YOU X PARI (about_you_x_pari)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • America Today (america_today)
      • American vintage (american_vintage)
      • Ami (ami)
      • Ammehoela (ammehoela)
      • Another-Label (another_label)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • APC (apc)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Armedangels (armedangels)
      • Arrested (arrested)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babista (babista)
      • BALR (balr)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Be Edgy (be_edgy)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Benetton (benetton)
      • BESS (bess)
      • Best Company (best_company)
      • Billabong (billabong)
      • Bizzy (bizzy)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Blauer.USA (blauer_usa)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blend (blend)
      • Blend She (blend_she)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Bogner Fire + Ice (bogner_fire_ice)
      • Boohoo (boohoo)
      • BOSS Athleisure (boss_athleisure)
      • Bp (bp)
      • Brax (brax)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Carter's (carter_s)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecilie Copenhagen (cecilie_copenhagen)
      • Charles Colby (charles_colby)
      • Chasin' (chasin_)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • CKS (cks)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Colmar (colmar)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Custommade (custommade)
      • Dassy (dassy)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Denham (denham)
      • Derbe (derbe)
      • Deus Ex Machina (deus_ex_machina)
      • Diadora (diadora)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • DMG (dmg)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • Drôle de Monsieur (dro_le_de_monsieur)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dumma Mej (dumma_mej)
      • Dunderdon (dunderdon)
      • Ecoalf (ecoalf)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Einstein&newton (einstein_newton)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Envii (envii)
      • Erima (erima)
      • Escada sport (escada_sport)
      • Esprit (esprit)
      • Essenza (essenza)
      • Expresso (expresso)
      • Farah (farah)
      • Femi Stories (femi_stories)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Forvert (forvert)
      • Freaky nation (freaky_nation)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Free People (free_people)
      • Fristads (fristads)
      • Frogbox (frogbox)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • G-Star (g_star)
      • Ganni (ganni)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gildan (gildan)
      • Givenchy (givenchy)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • Havep (havep)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herock (herock)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Herschel (herschel)
      • Hobbs (hobbs)
      • Hollister (hollister)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hydrowear (hydrowear)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • IZOD (izod)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jako (jako)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Junarose (junarose)
      • Juvia (juvia)
      • Kappa (kappa)
      • Karl kani (karl_kani)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kenzo (kenzo)
      • Key Largo (key_largo)
      • Khujo (khujo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste live (lacoste_live)
      • LASCANA (lascana)
      • Lee (lee)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lemon & soda (lemon_soda)
      • Les deux (les_deux)
      • Levete Room (levete_room)
      • Levi's (levi_s)
      • LEVV (levv)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Liu Jo Jeans (liu_jo_jeans)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • LMTD (lmtd)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mascot (mascot)
      • Matinique (matinique)
      • Mavi (mavi)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mazine (mazine)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Mister tee (mister_tee)
      • MO (mo)
      • Monari (monari)
      • More & more (more_more)
      • MSGM (msgm)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • Naketano (naketano)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Northface (northface)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Oneill (oneill)
      • ONLY (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Orcon (orcon)
      • Oshkosh (oshkosh)
      • Panther (panther)
      • Parajumpers (parajumpers)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol industries (petrol_industries)
      • PHYNE (phyne)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • PLUS EIGHTEEN (plus_eighteen)
      • Portwest (portwest)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Produkt (produkt)
      • Profuomo (profuomo)
      • Projob (projob)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragdoll LA (ragdoll_la)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ragwear Plus (ragwear_plus)
      • Raizzed (raizzed)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reece (reece)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Replay (replay)
      • River Woods (river_woods)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Rvlt (rvlt)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salt & pepper (salt_pepper)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • SANTINO (santino)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch shrunk (scotch_shrunk)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sessun (sessun)
      • Set® (set_)
      • Shine Original (shine_original)
      • Shiwi (shiwi)
      • SikSilk (siksilk)
      • Simple (simple)
      • Snickers (snickers)
      • Snurk (snurk)
      • Someday (someday)
      • Soulstar (soulstar)
      • Southpole (southpole)
      • STACCATO (staccato)
      • Steiff (steiff)
      • Steiff Collection (steiff_collection)
      • Stone Kids (stone_kids)
      • Storvik (storvik)
      • Strellson (strellson)
      • Suit (suit)
      • Superdry (superdry)
      • Superstar (superstar)
      • TALENCE (talence)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • THE KOOPLES SPORT (the_kooples_sport)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Triangle (triangle)
      • Tricorp (tricorp)
      • True Religion (true_religion)
      • Tuffskull (tuffskull)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Uneek (uneek)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vans (vans)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Volcom (volcom)
      • Warehouse (warehouse)
      • Whistles (whistles)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolrich (woolrich)
      • Worst Behavior (worst_behavior)
      • Wrangler (wrangler)
      • Young & Reckless (young_reckless)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zizzi (zizzi)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Kleur product (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Nude (nude)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Boothals (boothals)
      • Capuchon (capuchon)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Revers (revers)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Sjaalkraag (sjaalkraag)
      • V-hals (v_hals)
      • Vierkante hals (vierkante_hals)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be