x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tafellampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    ELSTEAD tafellamp

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tafellamp categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • ELSTEAD Fraaie Tiffany tafellamp India
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98203741.jpg
      ELSTEAD ELSTEAD Fraaie Tiffany tafellamp India Fraaie Tiffany tafellamp India Fraaie Tiffany tafellamp India Fraai ontworpen tafellamp India met twee trekschakelaars De mooi vormgegeven tafellamp India heeft een lampvoet van hars en een zeer stijlvolle Tiffany glazen lampenkap. Deze kap bestaat uit verschillende glas-elementen die samen een zeer mooi patroon vormen. De India wordt voorzien van E27 lampen die onder de lampenkap zitten (niet meegeleverd). Door de beide trekschakelaars die onder de kap vandaan komen, kunnen de lampen los van elkaar worden in- en uitgeschakeld. Energie-efficiëntieklasse... (1)
      ELSTEAD Fraaie Tiffany tafellamp India
      • 05024005270416
      1
      349.90 EUR
    • ELSTEAD Luxueus ontworpen stoffen tafellamp Balance
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146389409.jpg
      ELSTEAD ELSTEAD Luxueus ontworpen stoffen tafellamp Balance Luxueus ontworpen stoffen tafellamp Balance Luxueus ontworpen stoffen tafellamp Balance Smaakvol ontworpen tafellamp Balance Op een commode in de gang of op een bijzettafel in de woonkamer geeft tafellamp Balance niet alleen een gezellige sfeer, maar valt ook op door haar decoratieve accenten en de combinatie van zwart- en bronskleurige elementen waardoor ze een uiterst stijlvolle en chique uitstraling heeft. De lamp kan worden voorzien van E27 lampen die de bronskleurige binnenkant met een warmwit licht vullen en laten reflecteren, waardoor een behaaglijke lichtstemming uw kame... (1)
      ELSTEAD Luxueus ontworpen stoffen tafellamp Balance
      • 05024005273219
      1
      346.90 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met dimmer DEFAULT
        • ja
      • Lucide DEFAULT
        • lucide
      • Flos DEFAULT
        • flos
      • Eglo DEFAULT
        • eglo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Philips (philips)
      • Eglo (eglo)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Lucide (lucide)
      • Zuiver (zuiver)
      • &tradition (_tradition)
      • AILATI (ailati)
      • Alco (alco)
      • Alessi (alessi)
      • Alterego (alterego)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Artemide (artemide)
      • ARTEMPO ITALIA (artempo_italia)
      • ARTISTAR (artistar)
      • Astro (astro)
      • AXO (axo)
      • Bailey (bailey)
      • Be pure (be_pure)
      • Beliani (beliani)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BERLINER MESSINGLAMP (berliner_messinglamp)
      • BES LED (bes_led)
      • Bolia (bolia)
      • Braxton (braxton)
      • Brilliant (brilliant)
      • Briloner (briloner)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Busch (busch)
      • By Rydens (by_rydens)
      • By-Boo (by_boo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casablanca (casablanca)
      • CATTANEO (cattaneo)
      • Central Light (central_light)
      • CERAMICHE (ceramiche)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • CREMASCO (cremasco)
      • DALBER (dalber)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • DEL-KO BIOLEDEX (del_ko_bioledex)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Disney (disney)
      • DOMUS (domus)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Dyson (dyson)
      • EGLO BELGIUM BVBA (eglo_belgium_bvba)
      • ELSTEAD (elstead)
      • Eno studio (eno_studio)
      • Enzo (enzo)
      • Eth (eth)
      • Evotec (evotec)
      • FABAS LUCE (fabas_luce)
      • Fabbian (fabbian)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • FERRO LUCE (ferro_luce)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flexa (flexa)
      • Flos (flos)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Frama (frama)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Functionals (functionals)
      • GIBAS (gibas)
      • Gingko (gingko)
      • Gispen (gispen)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Graypants (graypants)
      • Groenovatie (groenovatie)
      • Grundig (grundig)
      • HAY (hay)
      • HELESTRA (helestra)
      • Hellum (hellum)
      • Herstal (herstal)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • Highlight (highlight)
      • HK Living (hk_living)
      • Hollands Licht (hollands_licht)
      • Honsel (honsel)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • IDL EXPORT (idl_export)
      • IDual (idual)
      • Ifö Electric (ifo_electric)
      • Iittala (iittala)
      • Ingo Maurer (ingo_maurer)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • J. HOLLÄNDER (j_holla_nder)
      • Jacob Maul (jacob_maul)
      • JOKJOR (jokjor)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Knapstein (knapstein)
      • KNIKERBOKER (knikerboker)
      • KOLARZ (kolarz)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • KS (ks)
      • Kundalini (kundalini)
      • KÖGL (ko_gl)
      • König & Meyer (ko_nig_meyer)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • LAM (lam)
      • LAMP (lamp)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Lanterfant (lanterfant)
      • Ledvance (ledvance)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINDBY (lindby)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Lirio by Philips (lirio_by_philips)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Luxform (luxform)
      • Luxo (luxo)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • MANTRA (mantra)
      • MARCHETTI (marchetti)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MASCA (masca)
      • MASIERO (masiero)
      • MAUL (maul)
      • Maytoni (maytoni)
      • Menu (menu)
      • MENZEL (menzel)
      • Mettallux (mettallux)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • MORETTI (moretti)
      • Mr Maria (mr_maria)
      • Muuto (muuto)
      • Naeve (naeve)
      • Nemo (nemo)
      • New Works (new_works)
      • Niermann Standby (niermann_standby)
      • NINO LEUCHTEN (nino_leuchten)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nuuck (nuuck)
      • Orion (orion)
      • PAMALUX (pamalux)
      • Parya (parya)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Perenz (perenz)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Proplus (proplus)
      • PT Living (pt_living)
      • QAZQA (qazqa)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Ranex (ranex)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Reality (reality)
      • Reality Leuchten (reality_leuchten)
      • Reke (reke)
      • RIDI (ridi)
      • RIPERLAMP (riperlamp)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • SCHULLER (schuller)
      • SEA-CLUB (sea_club)
      • Searchlight (searchlight)
      • Sebra (sebra)
      • Selene (selene)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • SERIEN LIGHTING (serien_lighting)
      • SFORZIN (sforzin)
      • Shada (shada)
      • SIL-LUX (sil_lux)
      • Siru (siru)
      • Sky Style (sky_style)
      • Slamp (slamp)
      • SLV (slv)
      • Sompex (sompex)
      • SPOT-LIGHT (spot_light)
      • Spruitje (spruitje)
      • Star Trading (star_trading)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • Sweet living (sweet_living)
      • Tala LED (tala_led)
      • Tecnolumen (tecnolumen)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tonone (tonone)
      • TRIO (trio)
      • TRIO Lighting (trio_lighting)
      • UMAGE (umage)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • V-TAC (v_tac)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vibia (vibia)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • VISTOSI (vistosi)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • WAGNER LIFE (wagner_life)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wofi (wofi)
      • Woood (woood)
      • WORU (woru)
      • Woud (woud)
      • Zilt (zilt)
      • Ztahl By Dijkos (ztahl_by_dijkos)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €150 (low)
      • €150 - €300 (medium)
      • > €300 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 30 cm (hoogte_cm_30)
      • 30 cm - 40 cm (hoogte_cm_30_40)
      • 40 cm - 55 cm (hoogte_cm_40_55)
      • ≥ 55 cm (hoogte_cm_55)
    • In hoogte verstelbaar (in_hoogte_verstelbaar):
      • Verstelbaar (ja)
      • Niet verstelbaar (nee)
    • Met dimfunctie (dimbaar):
      • Dimbaar (ja)
      • Niet dimbaar (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aardewerk, kunststof, metaal (aardewerk_kunststof_metaal)
      • Acryl (acryl)
      • Aluminium (aluminium)
      • Anders (anders)
      • Beton (beton)
      • Brons (brons)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Lichtopbrengst (lichtopbrengst):
      • 165 lm (lichtopbrengst_165.0)
      • 535 lm (lichtopbrengst_535.0)
      • 800 lm (lichtopbrengst_800.0)
    • Product varianten (group):
      • Philips InStyle (philips_instyle)
      • Philips myLiving (philips_myliving)
    • Family (family):
      • Philips Disney (philips_disney)
      • Philips InStyle (philips_instyle)
      • Philips myLiving (philips_myliving)
      • Philips Star Wars (philips_star_wars)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be