x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tafellampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Philips tafellamp

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tafellamp categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Philips myLiving Nister LED Aluminium Tafellamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84732638.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84732640.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143941682.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84732637.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101149031.jpg
      Philips Philips myLiving Nister LED Aluminium Tafellamp myLiving Nister LED Aluminium Tafellamp myLiving Nister LED Aluminium Tafellamp De Philips myLiving Nister is niet alleen een lamp, maar ook een designartikel. Deze tafellamp is gemaakt van hoogwaardig aluminium en schitterend afgewerkt. De energiezuinige LED lamp zorgt voor een sfeervol warm, wit licht. (5)
      Philips myLiving Nister LED Aluminium Tafellamp
      • 08718291472643
      2
      83.00 EUR
    • Philips InStyle BEAUVAIS, groen, LED, tafellamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/72360500.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/104237403.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/73207841.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/73207847.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/104237402.jpg
      Philips Philips InStyle BEAUVAIS, groen, LED, tafellamp InStyle BEAUVAIS, groen, LED, tafellamp InStyle BEAUVAIS, groen, LED, tafellamp 50jaar leeftijd Philips-design-klassiekersNieuw gelanceerd met hoogwaardige LED-technologie Buitengewone look en hoogwaardige materialen voor stabiliteit en duurzaamheid van het product Dimbaar door eenvoudige aanraking Lange levensduur van maximaal 15.000uur (komt overeen met ca. 15jaar) Fabrieksgarantie: 5jaar bij verkoop en levering door Amazon. Bij verkoop en levering door een derde partij de desbetreffende verkoper van toepassing (1)
      Philips InStyle BEAUVAIS, groen, LED, tafellamp
      • 08718696156612
      • 4328417P0
      2
      67.28 EUR
    • Philips Disney Tafellamp 717642816
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/32571726.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106484773.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/73174825.jpg
      Philips Philips Disney Tafellamp 717642816 Disney Tafellamp 717642816 Disney Tafellamp 717642816 Philips LED Tafellamp Sneeuwwitje Deze lamp van Philips en Disney creëert een omgeving die kinderen aanmoedigt om zich uit te leven in plezier en creativiteit. Een plek waar uw kind kan studeren, spelen en slapen in gezelschap van de favoriete Disney-figuur. Deze lamp past perfect op het nachtkastje of bureau van uw kind. Het warm witte licht is ideaal voor bedtijdrituelen zoals het voorlezen van verhaaltjes. Bovendien is de lamp gemakkelijk in en uit te schakelen, wat ervoor zorgt dat uw kin... (1)
      Philips Disney Tafellamp 717642816
      • 08718291532996
      • 717642816
      2
      deal
      28.90 EUR
    • Philips myLiving Tafellamp 674133216
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/73178643.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150286451.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/73178644.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101790843.jpg
      Philips Philips myLiving Tafellamp 674133216 myLiving Tafellamp 674133216 myLiving Tafellamp 674133216 Deze leuke Dyna LED-bureaulamp met rode accenten heeft een speelse vormgeving die uw werkplek zal opfleuren. Ideaal voor werk en studie door de draaibare kop en het heldere, effen licht van de hoogwaardige LED's. (1)
      Philips myLiving Tafellamp 674133216
      • 08718291488910
      • 674133216
      1
      34.80 EUR
    • Philips Finding Dory, blauw, LED, tafellamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/72360501.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/104237404.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/104237405.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102345141.jpg
      Philips Philips Finding Dory, blauw, LED, tafellamp Finding Dory, blauw, LED, tafellamp Finding Dory, blauw, LED, tafellamp (1)
      Philips Finding Dory, blauw, LED, tafellamp
      • 08718696130483
      • 717959016
      1
      35.67 EUR
    • Philips InStyle Kubiz, bruin, LED, tafellamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150286475.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143939751.jpg
      Philips Philips InStyle Kubiz, bruin, LED, tafellamp InStyle Kubiz, bruin, LED, tafellamp InStyle Kubiz, bruin, LED, tafellamp (1)
      Philips InStyle Kubiz, bruin, LED, tafellamp
      • 08718291453635
      • 432688616
      1
      73.00 EUR
    • Philips Star Wars SPACESHIPS , zwart, LED, tafellamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/73201393.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/104322098.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/73201394.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/73201396.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138005277.jpg
      Philips Philips Star Wars SPACESHIPS , zwart, LED, tafellamp Star Wars SPACESHIPS , zwart, LED, tafellamp Star Wars SPACESHIPS , zwart, LED, tafellamp (1)
      Philips Star Wars SPACESHIPS , zwart, LED, tafellamp
      • 08718696130834
      • 718883016
      1
      26.51 EUR
    • Philips myLiving Tafellamp 674139916
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/73178630.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150286464.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/73178629.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101339598.jpg
      Philips Philips myLiving Tafellamp 674139916 myLiving Tafellamp 674139916 myLiving Tafellamp 674139916 Deze leuke Dyna LED-bureaulamp met zwarte en grijze accenten heeft een speelse vormgeving die uw werkplek zal opfleuren. Ideaal voor werk en studie door de draaibare kop en het heldere, effen licht van de hoogwaardige LED's. (1)
      Philips myLiving Tafellamp 674139916
      • 08718291488897
      • 674139916
      1
      34.80 EUR
    • Philips Star Wars , zwart, LED, tafellamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/72354287.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/104277044.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107252213.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117778719.jpg
      Philips Philips Star Wars , zwart, LED, tafellamp Star Wars , zwart, LED, tafellamp Star Wars , zwart, LED, tafellamp (1)
      Philips Star Wars , zwart, LED, tafellamp
      • 08718696130452
      • 717959916
      1
      35.67 EUR
    • Philips InStyle Kubiz, hout, LED, tafellamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/73178095.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/73178094.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/80482630.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84732679.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84732677.jpg
      Philips Philips InStyle Kubiz, hout, LED, tafellamp InStyle Kubiz, hout, LED, tafellamp InStyle Kubiz, hout, LED, tafellamp (1)
      Philips InStyle Kubiz, hout, LED, tafellamp
      • 08718291453628
      • 432687316
      1
      73.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met dimmer DEFAULT
        • ja
      • Lucide DEFAULT
        • lucide
      • Flos DEFAULT
        • flos
      • Eglo DEFAULT
        • eglo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Philips (philips)
      • Eglo (eglo)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Lucide (lucide)
      • Zuiver (zuiver)
      • &tradition (_tradition)
      • AILATI (ailati)
      • Alco (alco)
      • Alessi (alessi)
      • Alterego (alterego)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Artemide (artemide)
      • ARTEMPO ITALIA (artempo_italia)
      • ARTISTAR (artistar)
      • Astro (astro)
      • AXO (axo)
      • Bailey (bailey)
      • Be pure (be_pure)
      • Beliani (beliani)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BERLINER MESSINGLAMP (berliner_messinglamp)
      • BES LED (bes_led)
      • Bolia (bolia)
      • Braxton (braxton)
      • Brilliant (brilliant)
      • Briloner (briloner)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Busch (busch)
      • By Rydens (by_rydens)
      • By-Boo (by_boo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casablanca (casablanca)
      • CATTANEO (cattaneo)
      • Central Light (central_light)
      • CERAMICHE (ceramiche)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • CREMASCO (cremasco)
      • DALBER (dalber)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • DEL-KO BIOLEDEX (del_ko_bioledex)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Disney (disney)
      • DOMUS (domus)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Dyson (dyson)
      • EGLO BELGIUM BVBA (eglo_belgium_bvba)
      • ELSTEAD (elstead)
      • Eno studio (eno_studio)
      • Enzo (enzo)
      • Eth (eth)
      • Evotec (evotec)
      • FABAS LUCE (fabas_luce)
      • Fabbian (fabbian)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • FERRO LUCE (ferro_luce)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flexa (flexa)
      • Flos (flos)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Frama (frama)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Functionals (functionals)
      • GIBAS (gibas)
      • Gingko (gingko)
      • Gispen (gispen)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Graypants (graypants)
      • Groenovatie (groenovatie)
      • Grundig (grundig)
      • HAY (hay)
      • HELESTRA (helestra)
      • Hellum (hellum)
      • Herstal (herstal)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • Highlight (highlight)
      • HK Living (hk_living)
      • Hollands Licht (hollands_licht)
      • Honsel (honsel)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • IDL EXPORT (idl_export)
      • IDual (idual)
      • Ifö Electric (ifo_electric)
      • Iittala (iittala)
      • Ingo Maurer (ingo_maurer)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • J. HOLLÄNDER (j_holla_nder)
      • Jacob Maul (jacob_maul)
      • JOKJOR (jokjor)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Knapstein (knapstein)
      • KNIKERBOKER (knikerboker)
      • KOLARZ (kolarz)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • KS (ks)
      • Kundalini (kundalini)
      • KÖGL (ko_gl)
      • König & Meyer (ko_nig_meyer)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • LAM (lam)
      • LAMP (lamp)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Lanterfant (lanterfant)
      • Ledvance (ledvance)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINDBY (lindby)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Lirio by Philips (lirio_by_philips)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Luxform (luxform)
      • Luxo (luxo)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • MANTRA (mantra)
      • MARCHETTI (marchetti)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MASCA (masca)
      • MASIERO (masiero)
      • MAUL (maul)
      • Maytoni (maytoni)
      • Menu (menu)
      • MENZEL (menzel)
      • Mettallux (mettallux)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • MORETTI (moretti)
      • Mr Maria (mr_maria)
      • Muuto (muuto)
      • Naeve (naeve)
      • Nemo (nemo)
      • New Works (new_works)
      • Niermann Standby (niermann_standby)
      • NINO LEUCHTEN (nino_leuchten)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nuuck (nuuck)
      • Orion (orion)
      • PAMALUX (pamalux)
      • Parya (parya)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Perenz (perenz)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Proplus (proplus)
      • PT Living (pt_living)
      • QAZQA (qazqa)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Ranex (ranex)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Reality (reality)
      • Reality Leuchten (reality_leuchten)
      • Reke (reke)
      • RIDI (ridi)
      • RIPERLAMP (riperlamp)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • SCHULLER (schuller)
      • SEA-CLUB (sea_club)
      • Searchlight (searchlight)
      • Sebra (sebra)
      • Selene (selene)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • SERIEN LIGHTING (serien_lighting)
      • SFORZIN (sforzin)
      • Shada (shada)
      • SIL-LUX (sil_lux)
      • Siru (siru)
      • Sky Style (sky_style)
      • Slamp (slamp)
      • SLV (slv)
      • Sompex (sompex)
      • SPOT-LIGHT (spot_light)
      • Spruitje (spruitje)
      • Star Trading (star_trading)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • Sweet living (sweet_living)
      • Tala LED (tala_led)
      • Tecnolumen (tecnolumen)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tonone (tonone)
      • TRIO (trio)
      • TRIO Lighting (trio_lighting)
      • UMAGE (umage)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • V-TAC (v_tac)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vibia (vibia)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • VISTOSI (vistosi)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • WAGNER LIFE (wagner_life)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wofi (wofi)
      • Woood (woood)
      • WORU (woru)
      • Woud (woud)
      • Zilt (zilt)
      • Ztahl By Dijkos (ztahl_by_dijkos)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €150 (low)
      • €150 - €300 (medium)
      • > €300 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 30 cm (hoogte_cm_30)
      • 30 cm - 40 cm (hoogte_cm_30_40)
      • 40 cm - 55 cm (hoogte_cm_40_55)
      • ≥ 55 cm (hoogte_cm_55)
    • In hoogte verstelbaar (in_hoogte_verstelbaar):
      • Verstelbaar (ja)
      • Niet verstelbaar (nee)
    • Met dimfunctie (dimbaar):
      • Dimbaar (ja)
      • Niet dimbaar (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aardewerk, kunststof, metaal (aardewerk_kunststof_metaal)
      • Acryl (acryl)
      • Aluminium (aluminium)
      • Anders (anders)
      • Beton (beton)
      • Brons (brons)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Lichtopbrengst (lichtopbrengst):
      • 165 lm (lichtopbrengst_165.0)
      • 535 lm (lichtopbrengst_535.0)
      • 800 lm (lichtopbrengst_800.0)
    • Product varianten (group):
      • Philips InStyle (philips_instyle)
      • Philips myLiving (philips_myliving)
    • Family (family):
      • Philips Disney (philips_disney)
      • Philips InStyle (philips_instyle)
      • Philips myLiving (philips_myliving)
      • Philips Star Wars (philips_star_wars)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be